DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008 (pierwszy post)

Mam taki small problemik z "koleżanką" z klasy ;]]
Moja klasa to ogólnie ... nie wypał ;] Zero zgrania itp ..
Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie :crylol: ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze :mlotek: To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem (lat 27 ona lat 16 xD) Że mi ,, doje. bie" hyhy ;] I jak ja mam z takimi ludzmi żyć ? Dziewczyna popsuła mi cholernie dzisiaj dzień ;/ ... I mam wqurw na wszystko .

Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ?
(u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. )

Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ?
a) dać się pobić jej kochasiowi oO
b) olać
c) sama jej doje . bbać ;pp
d) yyy ... ??

PzdR :peace:

Dorqa
Dorqa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy u was w klasach są podobne "konflikty" ? (u mnie nawet czasem na lekcji się biją ;p .. ) Co mam zrobić z kochaną "koleżanką" xD ? a) dać się pobić jej kochasiowi oO b) olać c) sama jej doje . bbać ;pp d) yyy ... ??

jestem w 3 gim..to nasz wspolny ostatni rok i bardzo szkoda...jestesmy zgrana klasa o 11 lat. Nie ma tego typu konfliktow
e] dac jej dwa ostrzezenia a potem c
NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: c) sama jej doje . bbać ;pp


za tym xDD
kathariss
kathariss
  29 października 2008

Dorośnij dziewczyno :ziew:

DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Dorqa
Dorqa: jestem w 3 gim..to nasz wspolny ostatni rok i bardzo szkoda...jestesmy zgrana klasa o 11 lat.


Ja miałam zgraną klase w podstawówce ;] Teraz mieszkam na jakieś wsi ( xd) i tu są ... poje. bbani ludziska ;p Same ploty i pretensje do świata za życie ;/ ehh
NieChceBycGrzeczna
NieChceBycGrzeczna
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz mieszkam na jakieś wsi ( xd) i tu są ... poje. bbani ludziska ;p

witaj w klubie . ubierzesz się modnie, to cała szkoła gada,że masz np. fioletowe rurki !haha .!
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: DarUsia156: c) sama jej doje . bbać ;ppza tym xDD


Qrczę ale to by było ryzykowne bo to jest babochłop ;p
Dorqa
Dorqa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja miałam zgraną klase w podstawówce ;] Teraz mieszkam na jakieś wsi ( xd) i tu są ... poje. bbani ludziska ;p Same ploty i pretensje do świata za życie ;/ ehh

dasz rade ;d najlepiej to nie zaczynac nie prowokowac ale olewac duzo i nie dac wejsc sobie na glowe =]
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: witaj w klubie . ubierzesz się modnie, to cała szkoła gada,że masz np. fioletowe rurki !haha .!


haha jak bym słyszała swoją historie ; ]] Pozatym na takiej wsII jeśli ktoś o siebie dba tzn odrazu dla nich że jest - pusty xD
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: Dorośnij dziewczyno

Dokładnie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy są mega sztywni a jak ktoś coś "odwali" to cała reszta ma pretensje i odrazu tą osobę wydaje ;p . Ta "koleżanka" broni tylko swoją du . pęę ;/ Ostatnio była jakaś akcja z księdzem (ona też .. dużo robiła ;]) Ale kiedy wszystko się wydało, to ona patrzyła tylko żeby siebie obronić .;p Co najlepsze.. zrzuciła wgl wszystko na mnie ;] . Głupia pi . cza . Jak jej powiedziałam co o niej ... sądze To zaczęła mi grozić swoim chłopakiem


O mnie bys raczej nie miala dobrego zdania,kiedy bys sie dowiedziala ze takie odpaly mnie nie bawia,a w dzisiejszych czasach to co niektorzy robia na lekcjach to wrecz zenujace i ponizajace.Sam wiem co sie dzieje - nauczyciele nie maja wplywu.
A Tobie radze naprawdę dorosnąć , i zachowywać się tak jak na swój wiek przystało
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Dorqa
Dorqa: dasz rade ;d najlepiej to nie zaczynac nie prowokowac ale olewac duzo i nie dac wejsc sobie na glowe =]


No własnie .. nie narażam się nikomu i wgl .. Ale i tak jest jak jest ;] HEH
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  29 października 2008

Ja tez mam problem z niektorymi,choc moze nie w klasie tylko szkole,niektorzy sie dziwnie patrza na to jak sie ubieram,bo wydaje im sie ze 'pedalsko' z reszta juz slyszalem takie opinie,ale to olewam,bo nie bede sie tym przejmowal..trzeba sie tego nauczyc.

KazdyJuzWie
KazdyJuzWie
  29 października 2008

Matko. :ziew: W podstawówce jesteś? Bo ja taki problemy miałam właśnie wtedy.

Konto usunięte
Konto usunięte: a) dać się pobić jej kochasiowi oO

Jestem za tym.
DarUsia156
DarUsia156
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: O mnie bys raczej nie miala dobrego zdania,kiedy bys sie dowiedziala ze takie odpaly mnie nie bawia,a w dzisiejszych czasach to co niektorzy robia na lekcjach to wrecz zenujace i ponizajace.Sam wiem co sie dzieje - nauczyciele nie maja wplywu. A Tobie radze naprawdę dorosnąć , i zachowywać się tak jak na swój wiek przystało


Po pierwsze .. mam lat 15 . a nie 20 . Po drugie, nie wiesz jakie odpały ? ... Po trzy ... to mam czas jeszcze dorosnąć , a moje "odpały" nie są "groźne" ;]
Dorqa
Dorqa
  29 października 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: No własnie .. nie narażam się nikomu i wgl .. Ale i tak jest jak jest ;] HEH

a jesli chodzi o rozne akcje mojej klasy ;p i placzace nauczycielki ;p jest extra ^^
mam fajna klase ;p i wcale nie ponizamy nauczycielek itp ;p mamy inne tajne sposoby ;p i nieraz sie zartuje z kogos innego z klasy ale to sa tylko zarty ;p zobaczysz juz za 3 miesiace bedziecie zgrani
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.