Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011 (pierwszy post)

uwielbiamy stylowe ciuszki, gustowne fryzury, makijaze... az milo popatrzec na kogos (siebie tez;), kto wyglada szykownie. ale zdarzaja sie tez koszmarne wytwory, badz zestawienia elementow, ktore osobno sa swietne, a jednak razem wygladaja strasznie. co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz? mozna wklejac fotki, opisywac "ikony mody" spotkane na ulicy badz widziane w internecie, telewizji.


pozdrawiam, Beatrycze :calusek:

styka51
styka51
  30 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: mi tez, mi tez

Podbijam, podbijam, podbijam :rotfl::rotfl::rotfl:

Kuva, gorzej jak to ja :lol:
voiceontheradio
voiceontheradio
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no kto? :D

nie napiszę tu toż:Ziober2:
moonlight28
moonlight28
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie napiszę tu toż

napisz na pv
moonlight28
moonlight28
  30 sierpnia 2011
styka51
styka51: Kuva, gorzej jak to ja

hahahaha :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 sierpnia 2011

aa co do wpadek

gruba warstwa podkladu i innych ujstw na wyjscie na impreze do klubu :ninja: przeciez wiadomo ze bedzie tam goraco w uj, czlowiek sie spoci etc, a pol maski wyladuje na ubraniach.
nie czaje, w klubie swiatlo i tak jest przytlumione, wiec nie trzeba sie pacykowac.
ja machne tylko krem na zaczerwienienia, musne pudrem i tyle.

noszenie zarostu jak komus nie pasuje :mrgreen:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mmaryjka
mmaryjka
  30 sierpnia 2011

skarpetki + balerinki
płaszcz + plecak
spódnica + adidasy do biegania
przykrótka, przyciasna, brudna którakolwiek część garderoby.
w makijażu - nieumiejętnie zrobiona kreska, czyli gruba, krzywa, z zawijasem pod samo ucho.

styka51
styka51
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahaha

Różnie w życiu bywa.. niby całkiem normalna, a tu zaskoczka :lol:

Prinz
Prinz: wiec nie trzeba sie pacykowac.

Ale focisze strzelają no, potem na stronie clubu będzie taka nieumalowana :lol:
mmaryjka
mmaryjka
  30 sierpnia 2011

aaa i jeszcze adidasy przy -15 i śniegu po kostki i glany przy +30 w cieniu, ale przy -15 też

sylwik
sylwik
  30 sierpnia 2011

no to jeszcze dopisze:rotfl:

legginsy + baleriny
resztki kolorowego lakieru na paznokciu, tak ze tylko srodek zostal
albo, kojarzycie laski z rozjasnionymi na bialo wlosami, ktore niby maja byc dlugie ale koncza sie czesciowo juz na czubku glowy, bo tak sa polamane? :D
albo pasemka na krociutkich wlosach, wyglada jakby stado golebi przelatujac puscilo spusty.
no i oczywiscie te podroby toreb LV, jak najwieksze loga... wszelkie bluzki z logami chanel itp na cala bluzke...
rurki w kolorach typu pomaranczowy czy zolty
french z czarnymi koncowkami taki

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 sierpnia 2011
styka51
styka51: Ale focisze strzelają no, potem na stronie clubu będzie taka nieumalowana

dlatego ja unikam fotek w klubach, bo pozniej mnie pokaza na stronie z obledem w oczach, w ramionach jakiegos fagasa, z katastrofa na glowie i ludzie pomysla ze jestem moze zajety i moja atrakcyjnosc spadnie :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fieska
Fieska
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz?


- Balerinki, za małe lub za duże ciuchy, dekolty do pępka, niepasujące, wystawiające staniki, skarpetki do otwartych butów, rajstopy do krótkich spodenek
- Tapir na głowie, mocno ciemne lub jasne odrosty, żółte włosy
- Makijaż na dziewczynkach poniżej 17, za jasny lub za ciemny podkład, mocno wymalowane oczy nie pasujące do okazji, plamy na twarzy od źle nałożonego podkładu i na ciuchach lub świecąca się buzia od tłuszczu.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: Modowo- urodowe porażki.

- skarpety do sandałów
- tynk na twarzy
- pomarańczowy solar
- białe kozaczki
- glany
- włosy na rękach

jak widze cokolwiek ww u kobiety to stawiam przed nia znak krzyza
styka51
styka51
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: french z czarnymi koncowkami taki

Nosiłam taki kiedyś, ale bez wzroków :D

Prinz
Prinz: dlatego ja unikam fotek w klubach, bo pozniej mnie pokaza na stronie z obledem w oczach, w ramionach jakiegos fagasa, z katastrofa na glowie i ludzie pomysla ze jestem moze zajety i moja atrakcyjnosc spadnie

Mnie tam nigdy nie fotografują, raz na zdjęciu byłam, ale plecami, szału nie było :D
Poza tym nie chciałabym być na takich fotkach, przez "obłęd w oczach", wole sobie sama fote strzelić przed wypiciem, a nie... Potem pijana po internetach latać .
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 sierpnia 2011
styka51
styka51: Mnie tam nigdy nie fotografują, raz na zdjęciu byłam, ale plecami, szału nie było :D Poza tym nie chciałabym być na takich fotkach, przez "obłęd w oczach", wole sobie sama fote strzelić przed wypiciem, a nie... Potem pijana po internetach latać .

dokladnie, na takich fotach jest sie zazwyczaj w stanie upojenia, wyglada sie porazkowo, wiec po co ma to latac po sieci. internet nie zapomina :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

styka51
styka51
  30 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: dokladnie, na takich fotach jest sie zazwyczaj w stanie upojenia, wyglada sie porazkowo, wiec po co ma to latac po sieci. internet nie zapomina

Poza tym znając moje szczęście, to zrobiliby mi zdjęcie z profilu i koniec bajerowania KOGOKOLWIEK :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.