Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011 (pierwszy post)

uwielbiamy stylowe ciuszki, gustowne fryzury, makijaze... az milo popatrzec na kogos (siebie tez;), kto wyglada szykownie. ale zdarzaja sie tez koszmarne wytwory, badz zestawienia elementow, ktore osobno sa swietne, a jednak razem wygladaja strasznie. co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz? mozna wklejac fotki, opisywac "ikony mody" spotkane na ulicy badz widziane w internecie, telewizji.


pozdrawiam, Beatrycze :calusek:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj

Traktowanie legginsów jako zastępstwo spodni.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  30 sierpnia 2011

Białe kozaczki :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

mirra20
mirra20
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: co dla Was jest porazka

dla mnie niewybaczalną porażka jest ubiór niestosowny do wieku i że się tak wyrażę "postury" typu pani po 40 która nie wygląda jak Demi Moore w ultra mini
Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Traktowanie legginsów jako zastępstwo spodni.

przyznam sie, ze rzadko, ale czasem mi sie zdarzy tak chodzic:swir:

naaats
naaats: Białe kozaczki :D

ojj dokladnie;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ubiór niestosowny do wieku i że się tak wyrażę "postury" typu pani po 40 która nie wygląda jak Demi Moore w ultra mini

nie moge patrzec na te babsztyle, ktore zamiast starzec sie z godnoscia, na sile staraja sie zatrzymac mlodosc, w rezultacie wygladajac idiotycznie, jak stara ukrainska ku.r.wa:nie:
feuliette
feuliette
  30 sierpnia 2011

o mój boze :szok:

styka51
styka51
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Traktowanie legginsów jako zastępstwo spodni.

Podbijam ;)

naaats
naaats: Białe kozaczki :D

Aż se musze Galerianki obejrzeć ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie niewybaczalną porażka jest ubiór niestosowny do wieku i że się tak wyrażę "postury" typu pani po 40 która nie wygląda jak Demi Moore w ultra mini

U mnie w mieście jest taka jedna starsza pani, włosy siwe - pomalowane na róż, białe kozaczki, różowe futerko, czarne rajstopy, biała mini i biała torebka. Usta walnięte błyszczykiem, duuuuuużą ilością błyszczyku :ble:

No i plastiki, czy to czarne czy blond -patrzeć na nie nie mogę, np:

A i jedna rzecz różowa - spoko... ale jak laska jest cała w różu, zaczynając od sznurówek, kończąc na paznokciach, to rzygać mi się chce :ninja:
mirra20
mirra20
  30 sierpnia 2011
styka51
styka51: U mnie w mieście jest taka jedna starsza pani, włosy siwe - pomalowane na róż, białe kozaczki, różowe futerko, czarne rajstopy, biała mini i biała torebka. Usta walnięte błyszczykiem, duuuuuużą ilością błyszczyku

nie lubię takich widoków, ja nie wiem skąd im się to bierze
miami1
miami1
  30 sierpnia 2011

mówi się że ktoś jest brudny/kiepsko ubrany to nie dba o siebie, to prawda-ale nie biorą pod uwagę ludzi GRUBYCH, dla mnie to jest największe niedbalstwo i porażka w "modzie" znam mnóstwo osób grubych i tylko jedna osoba z nich jest chora, na raka. Wystający brzuch, wielki kałdun i tym podobne dla mnie jest po prostu obrzydliwe

Legginsy w ogóle powinny być wycofane, na fitness OK ale normalnie, ludzie... a do mężczyzn pretensje niektórych że w dresach po ulicy chodzą...

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: zestawienia elementow, ktore osobno sa swietne, a jednak razem wygladaja strasznie.

jak dla mnie to są botki + spódniczka mini/krótka sukienka = skrócone optycznie nogi i pogrubione nogi
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Traktowanie legginsów jako zastępstwo spodni.

jw.
według mnie legginsy typu jeansy to okropieństwo :and:

a co do urodowych porażek to
solarium + beżowe wypodkładowane i wypudrowane wargi + czarne prostowane włosy


o i jeszcze takie plecione paski
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
sylwik
sylwik
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz?

porazka jest tona za ciemnego podkladu.
biale usta na solariowatej gebie.
sztuczne wlosy doczepione - takie sztuczne jako plastikowe.
siwe babki farbujace sie na czarno lub czerwono. te odrosty...bleeeee.
brwi namalowane jedna kreska.
tipsy z tona swiecidelek w ksztalcie lopaty.

legginsy do bluzki.
za male rurki przy wylewajacych sie boczkach i brzuszku. przeciez rozmiar wieksze spodnie wystarcza zeby wygladac jak czlowiek.
rurki u facetow.

okulary 'kujonki'.
te megakolorowe buty nike do kostki.
kazde biale buty, oprocz slubnych.

i jeszcze duzo rzeczy ktorych nie pamietam w tej chwili:rotfl:
Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz?

porażką jest dzisiejsza moda.
porażka to pomarańczowa morda i białe usta.
porażka to przesadza z tuszem i eyelinerem, która upodabnia kobietę do misia pandy.
Porażka to bezczelny tapir na łbie, który przypomina zużytą miotłę.
I porażką są dredy. Fuj :hafT:

Wklejać nic nie będę, wystarczy, że popatrzy się na fotkowe "panienki".
noiczegotu
noiczegotu
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: co dla Was jest porazka

Doczepiane włosy, doczepiane pazury, doczepiane rzęsy, czyli wszystko to co jest doczepione i ma udawać to prawdziwe.
Mocnych makijaży nie lubię, za dużo odsłoniętego ciała też nie, gdy jest za obcisło, za pstrokato i krzykliwie.
I gdy po ulicy chodzą klony, bo napali się taka głupia masa ludzi na trĘĘĘdy i łażą wszyscy w tym samym.
Patrishia
Patrishia
  30 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: wypudrowane wargi

To jest ogólnie masakra.
Wszelkie złote i srebrne rzeczy jak buty, kurtki, czapki, fuj.

Gejszalicious
Gejszalicious: o i jeszcze takie plecione paski

Mam taki czarny, po pewnego czasu żaden inny (poza dziecięcymi) na mnie nie pasował bo bylam za chuda :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.