Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011 (pierwszy post)

uwielbiamy stylowe ciuszki, gustowne fryzury, makijaze... az milo popatrzec na kogos (siebie tez;), kto wyglada szykownie. ale zdarzaja sie tez koszmarne wytwory, badz zestawienia elementow, ktore osobno sa swietne, a jednak razem wygladaja strasznie. co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz? mozna wklejac fotki, opisywac "ikony mody" spotkane na ulicy badz widziane w internecie, telewizji.


pozdrawiam, Beatrycze :calusek:

Darunia511
Darunia511
  30 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Mam taki czarny, po pewnego czasu żaden inny (poza dziecięcymi) na mnie nie pasował bo bylam za chuda

To ile Ty miałaś w pasie? :woot:.
moonlight28
moonlight28
  30 sierpnia 2011

Jak ktoś tak napisał o dziarach nad tyłkiem, generalnie jestem fanką ogromną wydziaranych ciał ale w tym miejscu u kobiety kojarzy mi się z totalną wiooooochą

Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: solarium + beżowe wypodkładowane i wypudrowane wargi + czarne prostowane włosy

w tym roku na szczescie (?) nie chodzilam na solarium, a i mazac ust za bardzo nie lubie:P

Konto usunięte
Konto usunięte: brwi namalowane jedna kreska.

po kit golą te brwi, skoro i tak je potem maluja od nowa, nie;)?

Konto usunięte
Konto usunięte: tipsy z tona swiecidelek w ksztalcie lopaty.


:ble:

Konto usunięte
Konto usunięte: za male rurki przy wylewajacych sie boczkach i brzuszku. przeciez rozmiar wieksze spodnie wystarcza zeby wygladac jak czlowiek.

boszz, albo inny fason:haft:

Konto usunięte
Konto usunięte: rurki u facetow.

popieramXD

Konto usunięte
Konto usunięte: te megakolorowe buty nike do kostki.

rany, wszystkie gimnazjalistki, licealistki tak biegaja, a stopa jak kloc w tym wyglada przeciez.

Konto usunięte
Konto usunięte: porażka to pomarańczowa morda i białe usta.

indianki od siedmiu bolesci;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Porażka to bezczelny tapir na łbie, który przypomina zużytą miotłę.

a leb jak dojrzala dynia.

Konto usunięte
Konto usunięte: I porażką są dredy. Fuj

tez mis ie strasznie nie podobaja. brat kumpeli ma rozjasniane blond dredy do pasa;/

Konto usunięte
Konto usunięte: I gdy po ulicy chodzą klony, bo napali się taka głupia masa ludzi na trĘĘĘdy i łażą wszyscy w tym samym.

czasem nie kupie sobie czegos, co mi sie bardzo podoba tylko dlatego, ze ma to pol miasta.
voiceontheradio
voiceontheradio
  30 sierpnia 2011

korektor na ustach
tona czarnej, pomniejszającej oczy kredki
jak wyżej tatuaż nad tyłkiem
zgolone brwi i namalowane kredką
obcisłe bluzki w przypadku wylewającego się tłuszczu
pomarańczowy fejs
tona makijażu u małolat

Farbenfinsternis
Farbenfinsternis
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: indianki od siedmiu bolesci;)

nie obrażaj Indian, nie zasłużyli sobie na to :Mrgreen:

Babsy
Babsy: tez mis ie strasznie nie podobaja. brat kumpeli ma rozjasniane blond dredy do pasa;/

:haft:
obrzydliwość.
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś tak napisał o dziarach nad tyłkiem, generalnie jestem fanką ogromną wydziaranych ciał ale w tym miejscu u kobiety kojarzy mi się z totalną wiooooochą

bo to tak zwany tramp stamp :P

aha, jeszcze porazka jest namalowanie sobie ust od nowa - tzn obrysowywanie ich kredka by zrobily sie wieksze (a juz uzywanie do tego ciemniejszej kredki niz szminki to juz w ogole...). pokazalabym przyklad na fotce, ale znow mnie zbanuja, wiec nie tym razem :rotfl:
moonlight28
moonlight28
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: Modowo- urodowe porażki

w sumie to wstawiłabym chętnie tutaj pewne zdjęcie osoby z tego forum które dla mnie idealnie obrazuje jedną wielką porażkę modowo-makijażowo-fryzurową, ale po co mi to :rotfl:
voiceontheradio
voiceontheradio
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to wstawiłabym chętnie tutaj pewne zdjęcie osoby z tego forum które dla mnie idealnie obrazuje jedną wielką porażkę modowo-makijażowo-fryzurową, ale po co mi to

DO IT, DO IT :ziober2:

:rotfl:
moonlight28
moonlight28
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: DO IT, DO IT

Nie kuś :rotfl:
może jak coś wypije mocniejszego :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie kuś może jak coś wypije mocniejszego

no to pij :rotfl:
voiceontheradio
voiceontheradio
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie kuś może jak coś wypije mocniejszego

CHYBA się domyślam kto :Ziober2:
moonlight28
moonlight28
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to pij

następna jędza, jakby mogła to by mi teraz do pyska pewno wlała na siłę :rotfl:

A tak serio, nie widzę sensu bo mogłoby np tej osobie zrobić się przykro chociaż ma chyba spore mniemanie o sobie, jest tu lubiana więc i tak by nikt nie skomentował pewnie szczerze :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: następna jędza, jakby mogła to by mi teraz do pyska pewno wlała na siłę

:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak serio, nie widzę sensu bo mogłoby np tej osobie zrobić się przykro chociaż ma chyba spore mniemanie o sobie, jest tu lubiana więc i tak by nikt nie skomentował pewnie szczerze

to chociaz mi na pw napisz :rotfl:
moonlight28
moonlight28
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: CHYBA się domyślam kto

no kto? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: to chociaz mi na pw napisz

chciałaby :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to chociaz mi na pw napisz

mi tez, mi tez :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.