Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011 (pierwszy post)

uwielbiamy stylowe ciuszki, gustowne fryzury, makijaze... az milo popatrzec na kogos (siebie tez;), kto wyglada szykownie. ale zdarzaja sie tez koszmarne wytwory, badz zestawienia elementow, ktore osobno sa swietne, a jednak razem wygladaja strasznie. co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz? mozna wklejac fotki, opisywac "ikony mody" spotkane na ulicy badz widziane w internecie, telewizji.


pozdrawiam, Beatrycze :calusek:

TheDamnedNat
TheDamnedNat
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: glany przy +30 w cieniu, ale przy -15 też

na mróz to są spoko buty ale na upał już nie. niestety niektórzy są zbyt wierni punkowym ideałom :D
mmaryjka
mmaryjka
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na mróz to są spoko buty ale na upał już nie.

też słyszałam, że glany i wełniana skarpeta to spoko, ale tak czy siak nie wygląda to na coś wygodnego/ciepłego i w ogóle
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 sierpnia 2011

Pokazałabym Wam zdjęcie jednej dziewczyny i jej włosów, ale niestety zostało usunięte :(

Ogólnie to nienawidzę:
- białych kozaczków
- włosów "tlenionych"
- jak każdy skarpetek do sandałów, a jeśli są jeszcze ponad kostkę to już masakra
- glanów
- ciemnych włosów na rękach kobiet
- wąsów u kobiet
- okularów z białymi oprawkami (plastikowe muchy)
- grubasów w legginsach
- nadmiernie wytapetowanych twarzy
- pomarańczowej skóry od solarium
- dziewczyn noszących spodenki a pod nie rajstop W ZIMIE
- rozkłapcianych botków (jakby stać kogoś na nowe nie było)
- tatuażu nad dupą
- kolczyków w wardze

etc. długa ta moja lista by była :ziober2:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spodnie alladynki

wystarczy, ze hiphopowcy wygladaja, jakby mieli 5 kg w gaciach, babki juz nie musza;/

Konto usunięte
Konto usunięte: i jeszcze to

juz polska tradycja, niestety;/

Zielinek34
Zielinek34: Nie cierpię widoku przetartych legginsów na grubej dupie

nie ma jak widok na gacie po tacie:P

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. tatuaż nad tylkiem

kiedys mi sie podobal, ale potem stwierdzilam, ze zazwyczaj tanie panienki takie robia.

Konto usunięte
Konto usunięte: brud pod paznokciami

znajomy yl swiadkiem na slubie swojego brata... nie domyl paznokci ze smarow:haft:

Konto usunięte
Konto usunięte: odkryte palce +rajstopy...

nienawidze!!!:martuska:
Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011
styka51
styka51: Prinz: mi tez, mi tez Podbijam, podbijam, podbijam Kuva, gorzej jak to ja

tez sie boje, ze o mnie chodzi... jesli nawet to bede ja, napisz mi na pw:)

Konto usunięte
Konto usunięte: skarpetki + balerinki

mam nadzieje, ze rajstopowe jeszcze daja rade;)?

Konto usunięte
Konto usunięte: spódnica + adidasy do biegania

koszmar na jawie:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: aaa i jeszcze adidasy przy -15 i śniegu po kostki

no way:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: glany przy +30 w cieniu

mi sie w japonkach bloto w butach wtedy robi, jakbym miala glany to chyba bym sama nie zniosla smrodu po zdjeciu

Konto usunięte
Konto usunięte: resztki kolorowego lakieru na paznokciu, tak ze tylko srodek zostal

niechlujstwo

Konto usunięte
Konto usunięte: albo pasemka na krociutkich wlosach, wyglada jakby stado golebi przelatujac puscilo spusty.

:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: no i oczywiscie te podroby toreb LV, jak najwieksze loga... wszelkie bluzki z logami chanel itp na cala bluzke...

a panny sa swiecie przekonane, ze bluzka za 20 zeta to oryginal z domu mody:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: niepasujące, wystawiające staniki

na jednym weselu autentycznie widzialam laske, ktora miala zapiecie zamiast pod lopatkami, brakowalo jej pare cm do karku:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: - włosy na rękach

kulezanka z liceum, naturalna brunetka, miala wlosy na plecach, tuz nad tylkiem:P
Darunia511
Darunia511
  30 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: - rozkłapcianych botków (jakby stać kogoś na nowe nie było)

a niedługo znów wjada podróby emu :ble:.

Babsy
Babsy: znajomy yl swiadkiem na slubie swojego brata... nie domyl paznokci ze smarow

fleja.

Babsy
Babsy: nienawidze!!!

dla mnie oczywistym jest, ze wygląda do tragicznie, a mam wrażenie ze dla wiekszości jest to normalne. I łażą na imprezy w śniegu w takich butach, no bez jaj -.-
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia: Mam taki czarny, po pewnego czasu żaden inny (poza dziecięcymi) na mnie nie pasował bo bylam za chuda

taaaaaaaa też bym tak chciała :mrgreen:

Patrishia
Patrishia: Wszelkie złote i srebrne rzeczy jak buty, kurtki, czapki, fuj.

mam złote japonki ;O
ale nie są chyba najgorsze xD
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a niedługo znów wjada podróby emu

Tu nawet chodzi o te zwykłe botki, które rozlatują się podczas chodzenia po deszczu.

a co do podróbek emu, to właśnie moja mama miała podróbki z jakiegoś sklepiku a ja oryginalne i zgadnij które dłużej wytrzymały. Ja ledwo pochodziłam dwa sezony, a mama będzie w tym roku już 3 raz śmigać i są nienaruszone.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 sierpnia 2011

pisał tu ktoś o szpachli na gębie - to ja dodam jeszcze, że jak ktos naładuje sobie za dużo rozświetlacza na buzie szczególnie zima i latem to wyglada jak bombka choinkowa :ninja:

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 sierpnia 2011

nieogolone uda :haft:

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: nieogolone uda

mam bardzo rzadkie i jasniutkie wloski na udach, wiec rzadko gole:mrgreen:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: mam bardzo rzadkie i jasniutkie wloski na udach, wiec rzadko gole

też mam na udach prawie niewidoczne włoski i na codzień ich nie gole, tylko wtedy gdy zakładam krótkie spodenki lub mini xD
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: też mam na udach prawie niewidoczne włoski i na codzień ich nie gole, tylko wtedy gdy zakładam krótkie spodenki lub mini xD

no wlasnie:) choc to mi sie rzadko zdarza;P
pijana
pijana
  30 sierpnia 2011

Tyle tego, że bym do rana nie skończyła... A sama pasuję do niektórych wymienionych tutaj, tj. legginsy zamiast spodni (GRUBE legginsy), kolorowe Nike za kostkę, okulary z białymi oprawkami :lol2: Ale mnie to ebie :mrgreen:

Darunia511
Darunia511
  30 sierpnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Tu nawet chodzi o te zwykłe botki, które rozlatują się podczas chodzenia po deszczu. a co do podróbek emu, to właśnie moja mama miała podróbki z jakiegoś sklepiku a ja oryginalne i zgadnij które dłużej wytrzymały. Ja ledwo pochodziłam dwa sezony, a mama będzie w tym roku już 3 raz śmigać i są nienaruszone.

U mnie oryginały trzymały się dłuuuugo. Podróbek nie miałam, to nie wiem. Większość osób noszące 'emu' ma je zniszczone, obrzydliwe, nie wiem jak coś takiego moze być elementem garderoby, chodzić nie potrafią czy co? -.-
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.