Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011 (pierwszy post)

uwielbiamy stylowe ciuszki, gustowne fryzury, makijaze... az milo popatrzec na kogos (siebie tez;), kto wyglada szykownie. ale zdarzaja sie tez koszmarne wytwory, badz zestawienia elementow, ktore osobno sa swietne, a jednak razem wygladaja strasznie. co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz? mozna wklejac fotki, opisywac "ikony mody" spotkane na ulicy badz widziane w internecie, telewizji.


pozdrawiam, Beatrycze :calusek:

agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: no razcej;) moze zafunduj sobie dziewczynke, zeby mama mogla jej pazurki malowac;) a nie, dopiero implanta zalozylas;)

moze za pare lat, na razie nie stac mnie na nastepne :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: no razcej;) moze zafunduj sobie dziewczynke, zeby mama mogla jej pazurki malowac;) a nie, dopiero implanta zalozylas;)


kuwa a u mnie dalej sytuacja nie pewna, w piatek mam rozmowe o prace, jak zmienie prace na nowa, to conajmniej 6 miesiecy musze przepracowac zeby dostac macierzynski i zeby mnie nie zwolnili "za ciaze"... Bardzo chce zeby mnie tam przyjeli... i bardzo chcemy miec bobo... :/

Babsy
Babsy: ło, widze rosnie Ci osobisty stylista i wizazysta:P


ja jestem matka rozpieszczajaca i nie majaca nic przeciwko, juz kiedys pisalam, mial wozek dla lalek, bo chcial. mi to kolo uja lata czy bedzie hetero czy homo, ale nie uwazam by to mialo wplyw na jego orientacje seksualna. ilu chlopcow pod rygorystycznym wychowaniem i ostra dyscyplina ojcow odkrylo w sobie homoseksualizm gdy dorosli? Nie mysle o tym teraz. Chce go wychowac na szczesliwego chlopca, bo to podstawa by budowac w nim pewnosc siebie, przebojowosc, brak kompleksow a co za tym idzie sukces w zyciu doroslym ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  31 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: nie ma jak widok na gacie po tacie:P

Była u mnie taka laska na roku, nie siadałam za nią bo rzygać się chciało

Na szczęście zmieniłam kierunek i nie będę musiała już tego oglądać :rotfl:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Babsy
Babsy
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: kuwa a u mnie dalej sytuacja nie pewna, w piatek mam rozmowe o prace, jak zmienie prace na nowa, to conajmniej 6 miesiecy musze przepracowac zeby dostac macierzynski i zeby mnie nie zwolnili "za ciaze"... Bardzo chce zeby mnie tam przyjeli... i bardzo chcemy miec bobo... :/

to nieciekawie;/

massacre
massacre: ja jestem matka rozpieszczajaca i nie majaca nic przeciwko, juz kiedys pisalam, mial wozek dla lalek, bo chcial. mi to kolo uja lata czy bedzie hetero czy homo, ale nie uwazam by to mialo wplyw na jego orientacje seksualna. ilu chlopcow pod rygorystycznym wychowaniem i ostra dyscyplina ojcow odkrylo w sobie homoseksualizm gdy dorosli? Nie mysle o tym teraz.

watpie zeby zabawa lalkami miala oznaczac, ze bedzie gejem. a jesli nawet, to wazne, zeby byl dobrym czlowiekiem:)

massacre
massacre: Chce go wychowac na szczesliwego chlopca, bo to podstawa by budowac w nim pewnosc siebie, przebojowosc, brak kompleksow a co za tym idzie sukces w zyciu doroslym ;)

:brawo:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Babsy
Babsy:


Ja chce by moj syn odniosl sukces w zyciu zawodowym i prywatnym, by mial w sobie duzo empatii, ktorej tak wielu (nawet tutaj na forum) brakuje, by potrafil okazywac uczucia (bo wielu mezczyznom to sprawia problem), by potrafil swobodnie rozmawiac na kazdy temat, by pewnosc siebie pomagala mu zdobywac gory zamiast zamykania sie w sobie po kazdej najmniejszej porazce. a to z kim na randki bedzie chodzil, to bede sie martwila pozniej, jak mi sie wnukow zachce :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

noiczegotu
noiczegotu
  31 sierpnia 2011

+ silikonowe ramiączka, Fu.

Pure
Pure
  31 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz?

Lady Gaga.
Darunia511
Darunia511
  31 sierpnia 2011
Pure
Pure: Lady Gaga.

trafiłaś w samo sedno, lepiej się nie dało!
Babsy
Babsy
  31 sierpnia 2011
Pure
Pure: Lady Gaga.

mimo ze ja lubie, to jej stylizacje sa do kitu:lol2: jeszcze podobala mi sie w dlugich blond wlosach z grzywka, wtedy jeszcze szlo scierpiec jakis paskudny ubior, ale teraz- ....
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011

o maj gat, czy to Britney?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: o maj gat, czy to Britney?

W takiej scenerii i z takim ciałem na pewno :crylol:
u0u
u0u
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: o maj gat, czy to Britney?

Pewnie to jakieś fotomonto
luk7
luk7
  31 sierpnia 2011
Pure
Pure
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trafiłaś w samo sedno, lepiej się nie dało!


Najlepszy przykład modowej porażki :-) Jak ktoś już stwierdził, to styl na "wskocz do kleju, wejdź do szafy, wyjdź - gotowe!" :-)

Babsy
Babsy: mimo ze ja lubie, to jej stylizacje sa do kitu jeszcze podobala mi sie w dlugich blond wlosach z grzywka, wtedy jeszcze szlo scierpiec jakis paskudny ubior, ale teraz- ....

Racja, jeszcze wtedy wyglądała normalnie, chociaż dość sztucznie.
Pamiętam, że później co druga wokalistka miała podobną fryzurę, np. Christina Aguilera.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011

z lady gaga fajna dupeczka byla, jak byla nastolatka :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.