Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011 (pierwszy post)

uwielbiamy stylowe ciuszki, gustowne fryzury, makijaze... az milo popatrzec na kogos (siebie tez;), kto wyglada szykownie. ale zdarzaja sie tez koszmarne wytwory, badz zestawienia elementow, ktore osobno sa swietne, a jednak razem wygladaja strasznie. co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz? mozna wklejac fotki, opisywac "ikony mody" spotkane na ulicy badz widziane w internecie, telewizji.


pozdrawiam, Beatrycze :calusek:

Babsy
Babsy
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: sandaly na skarpetki wygladaja fajnie tylko na wymuskanych zdjeciach modelek

modelki to inna rasa;) im przystoja rzeczy, ktorych nie powinien nosic zwykly smiertelnik:)

massacre
massacre: Modowa porazka jest niedobranie stroju do swojego wieku

widzialam ta babke:lol2:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poobgryzane paznokcie, obrzydlistwo

sama kiedyś obgryzałam xD
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masakra, klocilam sie o to w 2009 z moja mama, bo twierdzila ze bez skarpetek sandalki obetra mojego malego. ale i tak sie nie dalam, to wiesniacko wyglada


moze i tak bylo kiedys i moze jest tak teraz w Polsce z sandalami za 20zl. W zeszlym roku kupilam mlodemu buty w sklepie Coccodrillo czy jak to sie tam nazywa :woot: taki polecany przez wszystkich... nawet w skarpetkach zwykle trampki go obtarly :zonk:

Ciuchy jak ciuchy, ale na butach dla dzieci NIGDY nie oszczedzam. Male stopki nie moga sie obcierac ani pocic. Z reszta to ja przesadzam, bo mu nawet paznokcie poleruje :ninja: Moj facet sie smial na poczatku, ale teraz sam chce :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: one pasuja tylko do wysokich butow, zazwyczaj w zimie, tez mojemu same krociutkie kupuje.


Moj tylko zima nosi dluzsze skarpety :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: voiceontheradio: poobgryzane paznokcie, obrzydlistwo sama kiedyś obgryzałam xD


drazni mnie tez dosc pospolite zjawisko u mlodych Angielek - pozdrapywany lakier do paznokci i skorki - wyglada to obrzydliwie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011

Babsy - tak poza tym dobry temat :piwo:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: moze i tak bylo kiedys i moze jest tak teraz w Polsce z sandalami za 20zl. W zeszlym roku kupilam mlodemu buty w sklepie Coccodrillo czy jak to sie tam nazywa taki polecany przez wszystkich... nawet w skarpetkach zwykle trampki go obtarly

masakra :/

massacre
massacre: Ciuchy jak ciuchy, ale na butach dla dzieci NIGDY nie oszczedzam. Male stopki nie moga sie obcierac ani pocic. Z reszta to ja przesadzam, bo mu nawet paznokcie poleruje Moj facet sie smial na poczatku, ale teraz sam chce

:rotfl:
tez mojemu tanich butow nie kupuje, w koncu to najwazniejsza rzecz, zwlaszcza ze nozki w takim wieku sie dopiero ksztaltuja itp :nie:
ja ostatnio sie darlam na moja mame bo wziela sobie paznokcie robila i mojemu malemu tez zrobila przy okazji :facepalm:
wlacznie ze zlotym lakierem do paznokci :ninja:

massacre
massacre: Moj tylko zima nosi dluzsze skarpety

no dokladnie.
Babsy
Babsy
  31 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: sama kiedyś obgryzałam xD

ja tez;D

massacre
massacre: Babsy - tak poza tym dobry temat

a dzieki, chetnie sie piwka napije;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja ostatnio sie darlam na moja mame bo wziela sobie paznokcie robila i mojemu malemu tez zrobila przy okazji :facepalm: wlacznie ze zlotym lakierem do paznokci

:lol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
Babsy
Babsy:

to nie jest smieszne :rotfl:
a on w ogole to twardo stal i sie nie ruszal jeszcze na paznokcie dmuchal, zeby szybciel wyschly :rotfl:
Babsy
Babsy
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a on w ogole to twardo stal i sie nie ruszal jeszcze na paznokcie dmuchal, zeby szybciel wyschly

padlabym chyba, jakbym to zobaczyla;P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja ostatnio sie darlam na moja mame bo wziela sobie paznokcie robila i mojemu malemu tez zrobila przy okazji :facepalm: wlacznie ze zlotym lakierem do paznokci


tez kiedys dalam sie namowic, moj to rozpuszczony jedynak jest. Pomalowalam mu Frenchem, wiec tak bardzo nie bylo widac. Ale jak moj zobaczyl gdy mu nakleilam te srebrne minxy tylko na wskazujacy i kciuka

to zachowal sie conajmniej homofobicznie :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: padlabym chyba, jakbym to zobaczyla;P

jak weszlam i zobaczylam jak sobie siedzi i dmucha to tez zaczelam sie prechtac :rotfl:
pozniej opieprzylam moja mame, bez przesady, to nie dziewczynka :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a on w ogole to twardo stal i sie nie ruszal jeszcze na paznokcie dmuchal, zeby szybciel wyschly


moj w jakim skupieniu wlosy mi suszarka suszy i potem uklada... a makijaz jaki mi robi - musze kiedys fote wstawic z niebieskimi polikami i ustami na pol twarzy :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: tez kiedys dalam sie namowic, moj to rozpuszczony jedynak jest. Pomalowalam mu Frenchem, wiec tak bardzo nie bylo widac. Ale jak moj zobaczyl gdy mu nakleilam te srebrne minxy tylko na wskazujacy i kciuka http://www.simplenaildesigns.com/wp-content/uploads/2010/01/pedicure-nail-designs.jpg to zachowal sie conajmniej homofobicznie

:rotfl: moj na poczatku nie zauwazyl, pozniej bawi sie z nim i patrzy na paznokcie i pyta, co to ma byc, powiedzialam ze moja mama malowala sobie paznokcie i machnela tez alexa, zaczal sie smiac a jak mu przeszlo to powiedzial zebym powiedziala mojej mamie ze i tak dziewczynki teraz nie zrobimy, niech prosi druga corke :rotfl:
Babsy
Babsy
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak weszlam i zobaczylam jak sobie siedzi i dmucha to tez zaczelam sie prechtac pozniej opieprzylam moja mame, bez przesady, to nie dziewczynka :P

no razcej;) moze zafunduj sobie dziewczynke, zeby mama mogla jej pazurki malowac;) a nie, dopiero implanta zalozylas;)

massacre
massacre: moj w jakim skupieniu wlosy mi suszarka suszy i potem uklada... a makijaz jaki mi robi - musze kiedys fote wstawic z niebieskimi polikami i ustami na pol twarzy

ło, widze rosnie Ci osobisty stylista i wizazysta:P
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: moj w jakim skupieniu wlosy mi suszarka suszy i potem uklada... a makijaz jaki mi robi - musze kiedys fote wstawic z niebieskimi polikami i ustami na pol twarzy

moj to przed suszarka ucieka, tzn podchodzi i zaczepia, zeby skierowac na niego suszarke a pozniej zwiewa :D
moja siostre tez malowal cieniami, stwierdzil, ze nie lubi pedzelka to palcami malowal, miala taka pande kolorowa na twarzy :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.