Babsy
Babsy
  30 sierpnia 2011 (pierwszy post)

uwielbiamy stylowe ciuszki, gustowne fryzury, makijaze... az milo popatrzec na kogos (siebie tez;), kto wyglada szykownie. ale zdarzaja sie tez koszmarne wytwory, badz zestawienia elementow, ktore osobno sa swietne, a jednak razem wygladaja strasznie. co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz? mozna wklejac fotki, opisywac "ikony mody" spotkane na ulicy badz widziane w internecie, telewizji.


pozdrawiam, Beatrycze :calusek:

Darunia511
Darunia511
  30 sierpnia 2011

*noszących

marta0859
marta0859
  30 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: przyznam sie, ze rzadko, ale czasem mi sie zdarzy tak chodzic

mi dość często się zdarza :ninja:
aczkolwiek nie widzę w tym nic złego, dopóki majty nie prześwitują i bluzka jest nieco dłuższa, co najmniej do połowy tyłka :)

Babsy
Babsy: co dla Was jest porazka, jesli chodzi o stroj, fryzury, makijaz?

- Zbyt "tęczowy" i pstrokaty makijaż - out :) chodzi mniej więcej o coś takiego:


- Czerwona szminka, naprawdę mało komu pasuje a niektórzy nadużywają :ninja:
- Doczepiane kolorowe pasemka
- ogólnie długie, ale sianowate, zniszczone, niezadbane włosy wyglądające nieraz jak wystrzępione żyletką
- platynowo - żółty tandetny blond, który ja nazywam jajecznicą
to by było na tyle z tego co mi przychodzi teraz do głowy, na modzie się nie znam aż tak więc się nie wypowiem.
margit88
margit88
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to by było na tyle z tego co mi przychodzi teraz do głowy

ja dodam jeszcze krzaczaste brewki :mrgreen::mrgreen: i trójkątna trwała niewymodelowana : D
marta0859
marta0859
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja dodam jeszcze krzaczaste brewki

o, to też.
i tzw. 'monobrew' mam jedną znajomą, która nie dość że ma rzadkie a zarazem krzaczaste, zarośnięte brwi (nie depiluje) to jeszcze są zrośnięte :wtf:
no ale ona w ogóle jest porażką na całej linii
+
w drugą stronę, nadmiernie wyskubane brwi, albo narysowane.
malowanie kredką brwi na ałt:)
voiceontheradio
voiceontheradio
  30 sierpnia 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: nieogolone uda

LOL

poobgryzane paznokcie, obrzydlistwo
Fieska
Fieska
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Skąd masz to zdjęcie tej drugiej? :szok:
Przypomina mi jedną dziewczynę z Polski z miasta gdzie kiedyś jeszcze mieszkałam, tylko mocno przephotoshop'owane.
marta0859
marta0859
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd masz to zdjęcie tej drugiej?

Z googli. :tak: wpisałam bodajże "tęczowy makijaż" czy coś w tym stylu i wyskoczyło w grafice ;d
gtrdh
gtrdh
  31 sierpnia 2011

POZDRAWIAM dziwFFFFFFFKE MARYJKE

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  31 sierpnia 2011

O i jeszcze łopaty :D


Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  31 sierpnia 2011

I jeszcze kilka fotek kiczu.



Kolorowe sznurówki :D






Wystający stanik :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

asiulcia1
asiulcia1
  31 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: wystarczy, ze hiphopowcy wygladaja, jakby mieli 5 kg w gaciach, babki juz nie musza;/

mi to sie kojarzy jakby ktos jeszcze pampersy nosil :rotfl:

Babsy
Babsy: juz polska tradycja, niestety;/

:and: nie wiem po jaka ch. olere sandaly ubierac jak jeszcze skarpetki zakladaja :nie:
Babsy
Babsy
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem po jaka ch. olere sandaly ubierac jak jeszcze skarpetki zakladaja

skoro komus jest zimno w samych sandalach, niech zalozy inne buty, a jesli ma brzydkie stopy, niech o nie zadba, do uja:mlotek:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: skoro komus jest zimno w samych sandalach, niech zalozy inne buty, a jesli ma brzydkie stopy, niech o nie zadba, do uja


sandaly na skarpetki wygladaja fajnie tylko na wymuskanych zdjeciach modelek - i tylko wtedy gdy skarpety sa nowe i przed praniem - bezsens



Szczerze, to nawet moj 3-letni syn wie, ze zestawienie sandaly+skarpety to zestawienie ZAKAZANE! Wiem, ze czesto matki popelniaja ten blad i zakladaja swoim pociechom co wpadnie im w reke i czesto widze dzieciaczki w sandalach i skarpetkach - i gdzie to pozniej sie ma nauczyc stylu? Moj mlody rzadko kiedy w ogole skarpety za kostki nosi :lol: ma kolekcje butow do ktorych najzwyczajniej takie skarpety nie pasuja.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 sierpnia 2011

Modowa porazka jest niedobranie stroju do swojego wieku

Modowa porazka dla mnie jest polaczenie jeansow i butow do biegania - adidasow typowo do joggingu - drazni mnie to

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  31 sierpnia 2011
massacre
massacre: Wiem, ze czesto matki popelniaja ten blad i zakladaja swoim pociechom co wpadnie im w reke i czesto widze dzieciaczki w sandalach i skarpetkach - i gdzie to pozniej sie ma nauczyc stylu?

masakra, klocilam sie o to w 2009 z moja mama, bo twierdzila ze bez skarpetek sandalki obetra mojego malego. ale i tak sie nie dalam, to wiesniacko wyglada :nie:

massacre
massacre: ma kolekcje butow do ktorych najzwyczajniej takie skarpety nie pasuja.

one pasuja tylko do wysokich butow, zazwyczaj w zimie, tez mojemu same krociutkie kupuje.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.