massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: pobawic to sie lepiej mozna na czyims weselu, mozna sie zalac w trupa i nikt nie bedzie gadac... pannie mlodej to juz gorzej skonczyc w kiblu

no wlasnie chodzi mi o czyjes wesele ze na nim sie pobawic mozna :rotfl:
jak sie organizuje to zapierdziel sam, nawet sie porzadnie napic nie mozna jak sama wspomnialas :D

massacre
massacre: jezeli chodzi o rozliczenia podatkowe...

no wiesz... ojciec mojego faceta nie ozenil sie ze swoja obecna dziewczyna bo mu sie nie oplaca - mieliby mniejesze emerytury czy cos niz jak sa osobno... wiec zalezy :D

Prinz
Prinz: w mojej rodzinie i ogolnie innych wielkopolskich rodzinach ktore znam, uchodzi to za duzy nietakt.

ah ta biedaczkowa polska :)
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a uwierz ze sa takie osoby na forum co by wziely slub tylko z powodu sukni, bo im sie podoba

Kążdy ma inny powód, gorzej jak ktoś bierze go tylko z powodu prezentów, chociaż w miarę organizacji wesela, widzę,że koszty są ogromne i nigdy w życiu nie spodziewałabym się,że aż takie.
sylwik
sylwik
  12 sierpnia 2011


:zakochany:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie wiem ja niedługo idę na wesele i nie zamierzamy dać więcej niż 400 zł od pary. No ale to wesele na wsi więc chyba taniej wychodzi niż w mieście. Poza tym wkurza mnie trochę takie gadanie "żeby się wróciło", jeśli robisz wesele to chyba dla siebie i gości a nie myślisz tylko o tym żeby kasa sie zwróciła.

Nie wiem jak jest na wsi, ja mam rodzine ze tak powiem.. hmm 'na poziomie' i wiem jakie jest gadanie przed weselami, wiec wiem ze od kazdej pary min 500 zl dostane.
Nie chodzi nawet o to, ale szacując prezent patrzysz na to, zeby dac cos od siebie a nie zeby oni tak naprawde wyszli na -100 zl np.
TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aha to poszlabys z facetem i dalibyscie 300 zl? rzekomo na kosmetyki wydajesz wiecej ;-)

no wlasnie, wydaje NA SIEBIE i NA MOJE DZIECKO. obcych osob nie mam zamiaru sponsorowac.
wole wydac te 5 stow na szminki :)
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: piekna

Jestem zakochana w tych tzw "rybkach" :D
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kążdy ma inny powód, gorzej jak ktoś bierze go tylko z powodu prezentów, chociaż w miarę organizacji wesela, widzę,że koszty są ogromne i nigdy w życiu nie spodziewałabym się,że aż takie.

To tez zalezy od regionu. ;-) Nasz przyjdzie 26 tys bez ubran licze. :-)
z powodu prezentow chyba nikt nie bierze, bo to sie w zyciu nie zwroci, chyba, ze rodzice pomagaja.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: ahahaha ale musialbym sie opalic troche, bo jestem blady jak snieg, a te kolory...


faktycznie, elton john to murzyn...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie, wydaje NA SIEBIE i NA MOJE DZIECKO. obcych osob nie mam zamiaru sponsorowac.

Aha to Twoj facet jest dla Ciebie obcy? Spoko ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: wole wydac te 5 stow na szminki :)

Sknera z Ciebie wielka jak tak oceniam to co piszesz :] ja nigdy idąc do znajomych na wesele nie załowałam tych 500 zł zeby kupic sobie szminki, slub to wyjatkowa okazja, a zreszta utnijmy dyskusje bo mnie wkuwiasz tym swoim gadaniem :ziew:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011

po co w ogóle brać slub? :woot:

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To tez zalezy od regionu. ;-) Nasz przyjdzie 26 tys bez ubran licze. :-)

Ja licząc sam wynajem sali, muszę wydać 35 tys., ale robimy duże wesele, więc to normalne, tak myślę.

Konto usunięte
Konto usunięte: z powodu prezentow chyba nikt nie bierze,

Mam taką "znajomą", jest przekomiczna :lol:.
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: iFeelSooLost:


Mój brat ostatnio powiedział że woli nie iść na wesele i dodatkowo wydać te 400zł bo za dwa dni tego na pewno nie przeje :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to wolalabym nie isc na nie, a sobie kupic cos fajnego :


bo jestes samolubna
jakby isc na bankiet czy imprezke wyzszej klasy typu bal to tez musisz wyskoczyc z 500zl za wjazd a tu masz szanse z wujkami potanczyc do :nutki:jestes szalona mowie ci :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja licząc sam wynajem sali, muszę wydać 35 tys., ale robimy duże wesele, więc to normalne, tak myślę.

za samą sale 35 tys? to chyba pokropiłaś, nas sala na 60 os wyjdzie 10 tys :woot: to na ile Ty robisz i ile za osobe placisz? bo sali sie nie wynajmuje a jedynie placi od osoby..
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a uwierz ze sa takie osoby na forum co by wziely slub tylko z powodu sukni, bo im sie podoba


:crylol:
nie wymieniajmy imion

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.