massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: oj mysmy szaleli :D zwiedzilismy troche swiata, wybawilismy sie, cieszylismy sie soba... z dzieckiem to juz nie to samo :D

dokladnie :d ale i tak bym chciala miec takie malenstwo do kochania :-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mozna sie pobawic i to jedyny plus.


pobawic to sie lepiej mozna na czyims weselu, mozna sie zalac w trupa i nikt nie bedzie gadac... pannie mlodej to juz gorzej skonczyc w kiblu :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: zalezy kto jak na to patrzy, ja tam nie widze plusow


jezeli chodzi o rozliczenia podatkowe...
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mam kilka typów .


powklejaj :D
Prinz
Prinz: 1, ja bym poszedl w garniturze :D ciemno fioletowym. albo ciemnogranatowym


its so elton john :rotfl:

Prinz
Prinz: 2.obecnosc ksiezy i reszty tej holoty.


:crylol:
kocham twoje wypowiedzi

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sylwik
sylwik
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?

ze jest na pokaz, kosztuje w uj kasy...

massacre
massacre: 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?

jezeli w ogóle kiedys sie zdecyduje, to po 30tce. slub- jakbym znalazla w gorach gdzies jakis zayebisty usc, wynajela pensjonat gdzies wysoko i wesele bez tego calego normalnoslubowego szajsu:)

massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D

gorset + waski dol. niekoniecznie biala.

massacre
massacre: 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz

na pewno specjalna, megaseksowna bielizna i pare innych atrakcji:rotfl:

massacre
massacre: 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

wg mnie zmienia to absolutnie nic...
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taa może odrazu 1000złotych.

liczę od pary :] bo raczej same pary na weselu, ja bym przynajmniej z 200 czy 300 zl nie poszla bo to sie nawet nie zwroci, kiedy mlodzi za osobe daja 200 zl, a i coraz wiecej osob daje tysiaka, wiem ze 7 osob na pewno da po tysiaku :]

fajnie ze bys z facetem swoim poszla i dala 300 zl :crylol:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w uk z tego co wiem panstwo mlodzi moga zrobic liste tego co chca

w mojej rodzinie i ogolnie innych wielkopolskich rodzinach ktore znam, uchodzi to za duzy nietakt.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha, to po uja chcesz mu przed Bogiem slubowac? przeciez to czysta hipokryzja, dla takich ludzi slub powinien byc zakazany, przeciez spisuje sie protokół w kosciele i pyta dlaczego chcecie slub, co powiesz ksiedzu? Bo 'jest fajny'? kup se kiecke i wez cywilny ;-)

Nie zrozumiałaś mnie, a raczej ja się źle wyraziłam.
Wierzę w Boga, chcę żeby nasz związek był uświęcony przez "coś" więcej niż urzędników. Wierzę w to,że ślub kościelny, jest na zawsze, dlatego zdecydowaliśmy się na niego.Zanadto skróciłam swoją wypowiedź, ograniczając ją do sukienki i słodkich dodatków:and:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zrozumiałaś mnie, a raczej ja się źle wyraziłam. Wierzę w Boga, chcę żeby nasz związek był uświęcony przez "coś" więcej niż urzędników. Wierzę w to,że ślub kościelny, jest na zawsze, dlatego zdecydowaliśmy się na niego.Zanadto skróciłam swoją wypowiedź, ograniczając ją do sukienki i słodkich dodatków

no dokladnie, uwazam to za bardzo nietaktowne pisac o slubie koscielnym, bo 'chce kupic sobie kiecke' itp :-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://lisaferrera.blox.pl/resource/1372.jpg


piekna
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim zdaniem najwiekszy minus to to, ze koscielny mozna wziac tylko raz. Chodzi mi o takie wypadki, kiedy facet zostawia zone, albo pije, bije i musi sie z nim rozwiesc. To ona moze 'przyjac komunie' dopoki jest sama, jak sie zwiaze z kims innym to juz kredki i to dla mnie jest chore, bo owszem, slubowala mu, ale ma prawo byc szczesliwa, to w koncu nie jej wina i ma prawo ulozyc sobie zycie od nowa.


dlatego slub to tez kwestia oceny ryzyka, ja patrze pod tym ekonomicznym wzgledem :lol: zawsze wszedzie minimaliuje ryzyko :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: jak widze takie wypowiedzi to mnie czysci :]


mnie tez, slub nie powinien byc decydowany pod katem INNYCH ludzi

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a do koperty to z 500 zl trzeba dac.

bez obrazy, ale jakbym miala w polsce dawac komus 500 zeta na wesele to wolalabym nie isc na nie, a sobie kupic cos fajnego :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: its so elton john

ahahaha ale musialbym sie opalic troche, bo jestem blady jak snieg, a te kolory...:rotfl:

massacre
massacre: kocham twoje wypowiedzi

polecam sie :crylol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

iFeelSoLost
iFeelSoLost
  12 sierpnia 2011

a uwierz ze sa takie osoby na forum :crylol: co by wziely slub tylko z powodu sukni, bo im sie podoba :crylol:

Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fajnie ze bys z facetem swoim poszla i dala 300 zl

No nie wiem ja niedługo idę na wesele i nie zamierzamy dać więcej niż 400 zł od pary. No ale to wesele na wsi więc chyba taniej wychodzi niż w mieście. Poza tym wkurza mnie trochę takie gadanie "żeby się wróciło", jeśli robisz wesele to chyba dla siebie i gości a nie myślisz tylko o tym żeby kasa sie zwróciła. :zonk:
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no dokladnie, uwazam to za bardzo nietaktowne pisac o slubie koscielnym, bo 'chce kupic sobie kiecke' itp :-)

Wiem, za bardzo to skróciłam i pominęłam to co najważniejsze.No ale ja wiem, po co biorę ślub, a raczej po co weźmiemy i to najważniejsze.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: dlatego slub to tez kwestia oceny ryzyka, ja patrze pod tym ekonomicznym wzgledem zawsze wszedzie minimaliuje ryzyko

no, ja tez sie np. obawiam co bedzie za 20 lat, rozne rzeczy sie dzieja ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: bez obrazy, ale jakbym miala w polsce dawac komus 500 zeta na wesele to wolalabym nie isc na nie, a sobie kupic cos fajnego :)

aha to poszlabys z facetem i dalibyscie 300 zl? :crylol:
rzekomo na kosmetyki wydajesz wiecej ;-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokladnie :d ale i tak bym chciala miec takie malenstwo do kochania :-)


bo prychodz czas ze zwiazek wchodzi na kolejny etap pt dzieci :tak:
to tak jak u was slub jest kolejnym etapem, nie wiem, dom moze byc nastepnym, dzieci itd itd potem wnuki :rotfl: zycie sie kreci wokol tego by sie rozwijac a nie siedziec w miejscu.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.