massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie

podbijam.

massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?

mozna sie pobawic i to jedyny plus.

massacre
massacre: 2. Jakie sa plusy i minusy slubu.

zalezy kto jak na to patrzy, ja tam nie widze plusow :woot:

massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D


niekoniecznie slubna.

massacre
massacre: 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz

nigdy sobie nie wyobrazalam, przypuszczam ze noc jak kazda inna.

massacre
massacre: 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?

najlepiej w ogole.

massacre
massacre: 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

nie wyobrazam sobie.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  12 sierpnia 2011

To moze wypowiem sie z mojej perspektywy kiedy sama juz wiem co i jak :ninja:

massacre
massacre: . Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?

Plusy - mozna sie spotkac z cala rodzina, ubrać tą białą suknie, welon, pieknie sie pomalowac i poczesac itp, ale najwazniejsze dla mnie w tym dniu to złożenie przysięgi prosto w oczy, to takie bardzo duchowe przezycie i wzruszajace.
A minusy.. za duzo kasy i zalatwiania, wiecej nie widze.

massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D

Juz wstawialam kiedys, ja mam taka, ale oczywiscie szyta na miare:

Do tego biały welon, białe bolerko z organdyny (takie przezroczyste, proste) i buty takie:


massacre
massacre: 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz

My zdecydowalismy, ze za dlugo mieszkamy razem aby specjalnie do hotelu jechac :P siostra nam odstapi mieszkanie, i oczywiscie przygotuje sypialnie :-) Bielizne juz widzialas:P

massacre
massacre: . Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?

My robimy w takiej typowej restauracji ktora sie tym zajmuje. Czy ja wiem czy duze, 60 osób. :-)

massacre
massacre: 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

Narazie zadnych zmian nie planujemy, chociaz ostatnio czesto mysle, ze moze juz bym chciala miec dziecko.. :zakochany: ale chyba sie wstrzymam z 3-4 lata, nacieszmy sie soba i 'wolnoscia', bo jednak dziecko to obowiązek. :-)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :) Juz mi niosa suknie z welonem...

dziękuje :zakochany:

:calusek:
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?

Sama powoli zabieram się za jego organizację, więc widzę więcej minusów niż plusów :and:.

massacre
massacre: 2. Jakie sa plusy i minusy slubu.

Szczerze, ślub biorę tylko dla tego,że taka jest tradycja i chcę mieć białą sukienkę :mrgreen:.

massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D

Jeszce nie szukam, ale mam kilka typów :tak:.

massacre
massacre: 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz

Już zarezerwowałam salę, a wraz z nią pokój dla nas, więc pewnie tam się to odbędzie :tak: .

massacre
massacre: 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

Marzę o dzieciach, ale jestem dość młoda, więc muszę skończyć studia, znaleźć pracę i dopiero wtedy czas na dzieci :and: .
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela? 2. Jakie sa plusy i minusy slubu. A teraz przyjemniej: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie? 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

1. w uj kasy po to by goscie sie nachlali, napili, a pozniej obgadali ze za malo wodki bylo, poza tym uj wie jakie prezenty dostaniesz, 5 mikserow, 20 kompletow poscieli :crylol: ja bym napisal na zaproszeniach - prezenty tylko w kopertach :D
2.obecnosc ksiezy i reszty tej holoty.

1, ja bym poszedl w garniturze :D ciemno fioletowym. albo ciemnogranatowym :zakochany:
2. hotel 5* nic by chyba sie nie roznilo, bo wyuzdany seks to ja mam na codzien :rotfl:
3. wcale.
4 bez zmian.

jezeli juz sie hajtne to po 30stce, z intercyza jezeli bede dziany, a jezeli nie, to bez :rotfl: i chyba tylko slub, zadnych wesel.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?

Biorąc pod uwage to że będe gościem na weselu to oczywiście plusem jest to że moge pojeść i potańczyć :crylol:

massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D

http://lisaferrera.blox.pl/resource/1372.jpg

massacre
massacre: Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz

Nie myślałam jeszcze o tym tak szczegółowo ;D

massacre
massacre: Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?

Jakis dom weselny, Niekoniecznie aż takie duże, może jakieś 100 osób :woot:

massacre
massacre: Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

Bez żadnych kolosalnych zmian, na pewno dziecko byłoby w planach ale nie zaraz po ślubie, nie chciałabym odrazu rezygnować ze swojej kariery, nie po to się tyle uczyłam ;)
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 2. Jakie sa plusy i minusy slubu.

Co do tego pytania, hmm..
Plusy:
Na pewno umacnia związek, staje się 'pełniejszy' jak dla mnie. Niewiadomo ile by sie bylo ze soba, nawet 10 lat to i tak nie jest to samo co slub moim zdaniem.
A minusy.. Moim zdaniem najwiekszy minus to to, ze koscielny mozna wziac tylko raz.
Chodzi mi o takie wypadki, kiedy facet zostawia zone, albo pije, bije i musi sie z nim rozwiesc. To ona moze 'przyjac komunie' dopoki jest sama, jak sie zwiaze z kims innym to juz kredki i to dla mnie jest chore, bo owszem, slubowala mu, ale ma prawo byc szczesliwa, to w koncu nie jej wina i ma prawo ulozyc sobie zycie od nowa.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczerze, ślub biorę tylko dla tego,że taka jest tradycja i chcę mieć białą sukienkę .

jak widze takie wypowiedzi to mnie czysci :]
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba sie wstrzymam z 3-4 lata, nacieszmy sie soba i 'wolnoscia', bo jednak dziecko to obowiązek. :-)


madrze myslisz :)
jak to juz pisalam Live your life before you give life
oj mysmy szaleli :D zwiedzilismy troche swiata, wybawilismy sie, cieszylismy sie soba... z dzieckiem to juz nie to samo :D

Konto usunięte
Konto usunięte: dziękuje


prosze :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: w uj kasy po to by goscie sie nachlali, napili, a pozniej obgadali ze za malo wodki bylo, poza tym uj wie jakie prezenty dostaniesz, 5 mikserow, 20 kompletow poscieli ja bym napisal na zaproszeniach - prezenty tylko w kopertach :D

w uk z tego co wiem panstwo mlodzi moga zrobic liste tego co chca :woot:
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: 1. w uj kasy po to by goscie sie nachlali, napili, a pozniej obgadali ze za malo wodki bylo, poza tym uj wie jakie prezenty dostaniesz, 5 mikserow, 20 kompletow poscieli ja bym napisal na zaproszeniach - prezenty tylko w kopertach :D


'Prezent to jest zawsze kłopot? Czy ma zegar być? Czy robot?
By nie pisać długich książek - MŁODZI PROSZA O PIENIAZEK'

my tak mamy :D:D:D tez chcielismy uniknac prezentow powtarzajacych sie, a nie bedziemy sie czarowac, ktos kupi mikser za 100 zl i przyjdzie sie pobawic, a do koperty to z 500 zl trzeba dac.
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak widze takie wypowiedzi to mnie czysci :]

Spoko, Twoja sprawa, nie jestem zbyt religijna, kocham mojego narzeczonego,chcemy być razem, dlatego zdecydowaliśmy się na ślub, może źle to ujęłam, ślub jest dla mnie czymś ważnym,ale nie ze względów religijnych:tak:.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Spoko, Twoja sprawa, nie jestem zbyt religijna, kocham mojego narzeczonego,chcemy być razem, dlatego zdecydowaliśmy się na ślub, może źle to ujęłam, ślub jest dla mnie czymś ważnym,ale nie ze względów religijnych.

Aha, to po uja chcesz mu przed Bogiem slubowac? przeciez to czysta hipokryzja, dla takich ludzi slub powinien byc zakazany, przeciez spisuje sie protokół w kosciele i pyta dlaczego chcecie slub, co powiesz ksiedzu? Bo 'jest fajny'? kup se kiecke i wez cywilny ;-)
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: koperty to z 500 zl trzeba dac.


Taa może odrazu 1000złotych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.