massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asiulcia1
asiulcia1
  14 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: od pada

od pasa*

Konto usunięte
Konto usunięte: może, morze, plaża palmy ja i on

pauza miała być
:ninja: :ninja:
asiulcia1
asiulcia1
  14 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pauza miała być

ja nie mogę :cry:
pierwszy przecinek chciałam zaznaczyc :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może, morze, plaża palmy ja i on


tez kiedys o tym myslalam, grunt by bylo malo osob, najlepiej tylko te niezbedne, urzednik, my i swiadkowie :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asiulcia1
asiulcia1
  15 sierpnia 2011
massacre
massacre: tez kiedys o tym myslalam, grunt by bylo malo osob, najlepiej tylko te niezbedne, urzednik, my i swiadkowie

nigdy nie wiadomo co to bedzie :mrgreen: ale fajnie by było :D
marta0859
marta0859
  15 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?

Plusów nie widzę, nie lubię rodzinnych imprez, minusy to koszta, wolałabym dołożyć te pieniądze np. do remontu mieszkania.

massacre
massacre: 2. Jakie sa plusy i minusy slubu.

Plusów nie ma, minusy to przysięganie dozgonnej miłości, wierności, dla mnie abstrakcja, poza tym później problemy z rozwodami itp.

massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D

Nie wezmę nigdy ślubu, długie suknie też mi się nie podobają. Jestem mała i drobna, zgubiłabym się w takiej.
ta mi się w miarę podoba:


massacre
massacre: 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie? 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

a na te pytania nie odpowiem bo nigdy nie wezmę ślubu, więc też nie zastanawiam się nad takimi rzeczami.
Hana25
Hana25
  16 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D


Niestety jest niedostępna, może mi ktoś uszyje....

massacre
massacre: 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz

Raczej następny dzień....zwyczajnie w naszym mieszkaniu

massacre
massacre: 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?

Ok 60 osób mały drewniany kościół (nasz w którym będzie ślub, później chrzest), zaprzyjaźniony ksiądz, skromna uroczystość, mała sala w uroczym hoteliku
adra1992
adra1992
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety jest niedostępna, może mi ktoś uszyje....

Kurna, ladna :ziober2:
pijana
pijana
  16 sierpnia 2011

Niektóre suknie od Zienia są boskie :napalony: Albo i większość.

Kusza
Kusza
  16 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela? 2. Jakie sa plusy i minusy slubu.

1. Wesele: Fajnie, że można się pobawić, spotkać z całą rodziną, znajomymi, jest okazja żeby w końcu się zobaczyć, tak na prawdę z rodziną widzimy się tylko na weselach i pogrzebach. Wtedy tylko wszyscy się zjeżdżają...
Minusy: Oczywiście dużo trzeba wydać na organizację, wiem jak to wygląda od kuchni bo pomagałam w organizowaniu wesela na 350 osób mojej siostry, na szczęście nie było w żadnej wynajmowanej sali Ę Ą gdzie płaci się 200 zł od osoby, trochę modyfikacji podwórka i było wesele, które wszyscy na pewno zapamiętali do końca życia :-)))
I moje też tak będzie wyglądać, nie wezmę przecież kredytu na 80 czy 100 tys po to żeby zapłacić komuś za białe obruski i balony przy suficie.
2. Ślubu plusy i minusy dla każdego są inne, zależy od podejścia. Ja osobiście nie wyobrażam sobie wieloletniego związku bez ślubu, to byłoby takie... "niepełne".

massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie? 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

1. Suknia zdecydowanie OGROMNA, zwracająca uwagę na jedną z dwóch najważniejszych osób tego dnia.

3. Na wsi, mega duże weselicho, dużo wódy, dużo żarcia, tak, żeby się przelewało.
4. Pewnie bardzo skupiłabym się na rodzinie, dzieci na pewno.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.