massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  12 sierpnia 2011

Uwielbiam wesela, przyjęcia z tym związane ale pójście na ślub do Kościoła to dla mnie jak jakaś kara :D
a potem jeszcze te cholerne życzenia :D kiedyś jak jeszcze chodziłam na wesela tylko z rodzicami zawsze z ojcem ulatnialiśmy się jak tylko mama zagadywała się z ciotkami, jeździliśmy po całym mieście aż przyszedł koniec mszy :D potem też kilka ściem i jakoś to przeżywaliśmy :D

teraz też nie lubię "ślubów", tych całych modlitw, kazań i powtarzania ciągle czegoś samego.

w tym roku byłam aż na 4 weselach i każde było lepsze od drugiego, dużo żarcia, dużo wódki i zabawa do białego rana.

massacre
massacre: 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?

Biorąc pod uwagę moją rodzinę to ode mnie będzie gdzieś tak z 300 osób najmniej :mrgreen: + wszyscy bliscy mojego chłopa to powinniśmy znaleźć jakaś salę. Oczywiście przyjęcie w jakimś domu weselnym z wiejskim stołem, bimbrem i ogórami kiszonymi. Nie wyobrażam sobie innego ślubu, np w restauracji.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: ciesze sie, bo wierze ze w koncu do siebie sie przekonacie jestescie dwa wariaty z dluuuuugimi fajnymi nogami

nie bluźnij :martuska:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I to na głównej ulicy w centrum Gliwic, naprawde tanio idzie kupic :-) u nas suknie nowe calkiem, na miare szyja i za 900 zl.

Nie wiem czy za 900 zł można by kupić nawet na Bazarze Różyckiego, bo tam się niby specjalizują też w tańszych sukienkach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ojj, to u Nas taniej i to sporo

Różnica kolosalna.
Nic tylko jak dojdzie co do czego, szukać sukienki po Polsce :rotfl:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy za 900 zł można by kupić nawet na Bazarze Różyckiego, bo tam się niby specjalizują też w tańszych sukienkach.


Konto usunięte
Konto usunięte: Różnica kolosalna. Nic tylko jak dojdzie co do czego, szukać sukienki po Polsce

teraz widze, ze Ty z warszawy. No to wszystko jasne skad takie ceny.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz widze, ze Ty z warszawy. No to wszystko jasne skad takie ceny.

Się chodzi, to się chłonie wystawy :rotfl:
Na jednym kawałku ulicy obok są cztery salony :zakochany:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

to u Was zeby powiedziec, ze ma sie droga suknie to trzeba z 6 koła dać :lol:
ja mam suknie z takiego lepszego salonu, to juz jest droga, ale wiadomo, sa jeszcze drozsze ale raczej nie schodza, do 3 tys to u nas drogo.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011

Magdalena ale żeś sie rozpisala!!!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to u Was zeby powiedziec, ze ma sie droga suknie to trzeba z 6 koła dać ja mam suknie z takiego lepszego salonu, to juz jest droga, ale wiadomo, sa jeszcze drozsze ale raczej nie schodza, do 3 tys to u nas drogo.

Ja mogę mieć i za 900 zł byle by mi się podobała :rotfl:
I tak to na raz :-)
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mogę mieć i za 900 zł byle by mi się podobała I tak to na raz :-)

No w sumie racja, jednak ja zaczęłam od salonów z wyższej półki i tam od razu prawie zamówiłam suknie, byłam w dwóch mniejszych - to nie dla mnie, nie ten standart i nie ta obsługa.
Tylko na raz - dlatego sobie nie żałuje bo ten raz to na całe życie.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko na raz - dlatego sobie nie żałuje bo ten raz to na całe życie.

No tak, ale jakiś zdrowy rozsądek jednak nie pozwoliłby mi na totalne szaleństwo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: No w sumie racja, jednak ja zaczęłam od salonów z wyższej półki i tam od razu prawie zamówiłam suknie, byłam w dwóch mniejszych - to nie dla mnie, nie ten standart i nie ta obsługa.

Nie wiem, ale cena to nie wszystko.
Sama wiesz na pewno, że niektóre tańsze rzeczy (nie tylko odnośnie sukni ślubnych) mogą być lepsze / ładniejsze od tych najdroższych, a niektórych najdroższych za darmo być nie założyła :)
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, ale jakiś zdrowy rozsądek jednak nie pozwoliłby mi na totalne szaleństwo :)

mnie teraz dopada zdrowy rozsądek więc wiem cos o tym;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, ale cena to nie wszystko. Sama wiesz na pewno, że niektóre tańsze rzeczy (nie tylko odnośnie sukni ślubnych) mogą być lepsze / ładniejsze od tych najdroższych, a niektórych najdroższych za darmo być nie założyła :)

No i wlasnie, te suknie np po 900 zł, są ładne ale widac niedociągnięcia wg mnie, a w mojej jest wszystko cacy. :pavarotti:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie teraz dopada zdrowy rozsądek więc wiem cos o tym;d

Tyle kasy co? Masakra :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: ciesze sie, bo wierze ze w koncu do siebie sie przekonacie jestescie dwa wariaty z dluuuuugimi fajnymi nogami

przeciez ja ja kocham, nie zauwazylas? a taki niemily jestem, bo skrywam swoje prawdziwe uczucia.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tyle kasy co? Masakra :)

jak sie planowało to sie tak nie odczuwało po samych zaliczkach, teraz jak przychodzi do dopłacania i kupowania reszty to sie niestety odczuwa i teraz właśnie widzę.. ile. :-)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie planowało to sie tak nie odczuwało po samych zaliczkach, teraz jak przychodzi do dopłacania i kupowania reszty to sie niestety odczuwa i teraz właśnie widzę.. ile. :-)

co mówić o ślubie / weselu.
idziesz do marketu, kupujesz bzdury po 1,2,3, parę złotych i jaki efekt końcowy przy kasie? :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.