massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  13 sierpnia 2011
massacre
massacre: Ehh no ale operacja dziecka to chyba poważny powód?

Asia, o takich rzeczach nie dowiaduje sie 3 tyg przed czasem tym bardziej ze rzekomo to ma byc we wroclawiu, przciez to sciema skoro sam wczoraj Piotrowi w pracy gadal ze na koniec wrzesnia jada na wakacje a dzieci u rodzicow zostawiaja :ninja:

massacre
massacre: Nie można juz nic zmienic? W sensie organizacji?

Moge tylko tyle, ze powiem babce ze bedzie mniej osob, przeciez nie przeloze daty slubu :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 sierpnia 2011

Mirra 200 osób ! :szok:
Normalnie widzę wesele jak w Bollywodzie :LOL:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  13 sierpnia 2011
massacre
massacre: Mirra 200 osób !

to licząc najbiedniej mam naprawdę sporą rodzinę, dobrze że mój takiej nie ma bo by wyszło razem 400:lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze powiem babce ze bedzie mniej osob, przeciez nie przeloze daty


No wiadomo, Jakbyś tak miała zmieniać date pod katem każdego gościa to Moze byłby termin w jakimś 2025 :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ze na koniec wrzesnia jada na wakacje a dzieci u rodzicow zostawiaja


A to zmienia postać rzeczy... Moj ma fizjoterapie o której wie od 2 miesiecy, ja mam zabieg/ mala operacje jeszcze nie znam daty, mam konsultacje na 16 września. Jednak wiem ze bedzie juz od jakiś 4 miesiecy.
Ehhh pewnie podliczyli ze chcą siano zamiast na wesele na wakacje wydać... Kij im w oko!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: licząc najbiedniej mam naprawdę sporą rodzinę, dobrze że mój takiej nie ma bo by wyszło razem 400


Moj jest jedynakiem, ma tylko mamę... My byśmy sie zamknęli w nieduzej liczbie gości jesliby w ogóle brać wesele pod uwagę... Barbecue w ogródku dałoby rade :LOL:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  13 sierpnia 2011
massacre
massacre: A to zmienia postać rzeczy... Moj ma fizjoterapie o której wie od 2 miesiecy, ja mam zabieg/ mala operacje jeszcze nie znam daty, mam konsultacje na 16 września. Jednak wiem ze bedzie juz od jakiś 4 miesiecy.

No dokladnie, a wiesz, tym bardziej W PL :ninja: tu sa takie terminy ze wszystko wiadomo dwa lata wczesniej, ja na glupie migdalki czekalam od lipca do grudnia :zonk: a co dopiero na rzekomą operacje biodra, o takich rzeczach sie wie wczesniej.

massacre
massacre: Ehhh pewnie podliczyli ze chcą siano zamiast na wesele na wakacje wydać... Kij im w oko!

ch z nimi. :fakju:

massacre
massacre: No wiadomo, Jakbyś tak miała zmieniać date pod katem każdego gościa to Moze byłby termin w jakimś 2025

o ile, nie wiem czy nie dalej :crylol:
mirra20
mirra20
  13 sierpnia 2011
massacre
massacre: Moj jest jedynakiem, ma tylko mamę... My byśmy sie zamknęli w nieduzej liczbie gości jesliby w ogóle brać wesele pod uwagę... Barbecue w ogródku dałoby rade

kochana ja samego rodzeństwa ciotecznego (moje pokolenie) z jednej ze strony mam 13 osób nie licząc mojego brata doliczając osoby towarzyszące to już jest 26 w tym jedna siostra ma już 2 dzieci a to najbliższa rodzina, doliczając wujków ciotki i znajomych to hohoho
madzia2143
madzia2143
  13 sierpnia 2011

we wrześniu miałam iść na ślub do mojej kumpeli ze studiów, zadzwoniła do mnie wczoraj że zmarł jej ojciec i panieński odwołany, wesele też, odbędzie się tylko ceremonia w kościele :and: tragedia... współczuję, chyba to jest najgorsze w weselach, że ktoś umrze przed ślubem albo w trakcie. Jestem w szoku...

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: we wrześniu miałam iść na ślub do mojej kumpeli ze studiów, zadzwoniła do mnie wczoraj że zmarł jej ojciec i panieński odwołany, wesele też, odbędzie się tylko ceremonia w kościele tragedia... współczuję, chyba to jest najgorsze w weselach, że ktoś umrze przed ślubem albo w trakcie. Jestem w szoku...

:and:
racja, to jest chyba najgorsze z mozliwych.
FukMe
FukMe
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kochana ja samego rodzeństwa ciotecznego (moje pokolenie) z jednej ze strony mam 13 osób nie licząc mojego brata doliczając osoby towarzyszące to już jest 26 w tym jedna siostra ma już 2 dzieci a to najbliższa rodzina, doliczając wujków ciotki i znajomych to hohoho


ja mam troche kuzynow i kuzynek, ale ich piedole, mnie bliska kuzynka nie zaprosila, kuzyn tak samo. od strony mamy. od ojca sa ludzie spoko, ale moj tata ma mala rodzine.

Dziecko tylko ja mam w najblizszej familii... mam dwie siostry i brata. rodzice z osobami towarzyszacymi... w najblizszej rodzinie zamknelabym sie w 20 osobach :ziober2:
FukMe
FukMe
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: racja, to jest chyba najgorsze z mozliwych.


moj wujek mial tak samo, jego ojciec zmarl 2-3 miesiace przed slubem i weselem. za pozno zeby odwolywac, jego ojciec chcial zeby sie bawil, ale wiadomo jak to jest w zalobie :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ch z nimi.


prawidlowe podejscie :ziober2:
mirra20
mirra20
  13 sierpnia 2011

U mnie to jest bliska rodzina z ktora sie często widze wiec nie wyobrażam sobie zeby ich nie bylo zwłaszcza że sie razem wychowywalismy wiesz wakacje u babki i 12 dzieci to były czasy

madzia2143
madzia2143
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moj wujek mial tak samo, jego ojciec zmarl 2-3 miesiace przed slubem i weselem. za pozno zeby odwolywac, jego ojciec chcial zeby sie bawil, ale wiadomo jak to jest w zalobie

jej miesiąc przed... no masakra, nikt nie się spodziewał. Kurde, nikomu tego nie życzę :and:
kozaczektypuje
kozaczektypuje
  13 sierpnia 2011

seka analny podczas nocy poslubnej to cos zjego?

adra1992
adra1992
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: seka

Piszemy z duzych liter.
Zalezy o które szkolenia Ci chodzi? BHP?

Konto usunięte
Konto usunięte: zjego

Mozliwe ze zje go. Wrecz pochlonie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.