massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela? 2. Jakie sa plusy i minusy slubu.

1.plus- okazja do spotkania i zabawy z rodzina, przyjaciolmi
minus- koszty i organizacja
2.plus- publiczne zobowiazanie do pozostania w zwiazku z ta jedyna osoba, wspolne rozliczanie i inne takie prawne sprawy
minus- nie wiem

massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie? 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

1.

cos takiego, na pewno amerykanski dekolt:)
2. pojscie spac o 7 rano, wstanie ledwo zywym o 12- 13 i doprowadzenie sie do przadku na poprawiny:lol2:
3. wesele pewnie na jakie 100- 150 oosob, moj Piekny ma spora rodzine. pewnie w jakims zajedzie, resteuracji:)
4. dzieci ze 2 lata po slubie, trzeba sie nacieszyc soba:)
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011

* to zapewne bedziesz na niego

TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Podbijam. Przeczytałam od początku. Proponowałabym 'Młodym' dopisać,że jak ktoś ma zamiar dać mniej niż 500 złotych, to żeby lepiej się nie fatygował. :-)

:rotfl: ja rozumiem brac wesele itp ale zeby myslec 500 zlotych musi byc minimum od pary... no sorry, dla mnie smieszne :)
JEZELI kiedykolwiek bym brala slub to bym w zyciu nawet nie myslala ze ktos musi mi dac minimum tyle i tyle - tak samo jak na urodziny dostane lancuszek za 50 - czy nawet 20 funtow to nie sapie sie ze powinien byc za minimum 100, licza sie checi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: napisalas ze placisz za siebie i za dziecko a za obcych nie masz zamiaru, to bylo na pytanie ile bys dala idąc z facetem!

widzisz, nigdzie nie napisalas ile dalabym idac z facetem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Na samym tanczeniu od 16 roku zycia mialam min. 2 tys w miesiacu mowie o dyskotekach, gdzie jest placone 200 zł za noc, czwartek piatek sobota - 600 zł x 4, latwo policzyc ;-)

nie prznawaj sie na forumie, w polsce chyba nielegalnie jest pracowac przed 18stka, zwlaszcza w takich klubach :jezyk2:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkiego najlepszego,my dopiero za mniej niż rok, 04.08.2012 :)

Dziękuje i wzajemnie, ja w zeszlym roku w lutym ustalilam date slubu (tzn MY :D) i to bylo tyyyyyyle czasu jeszcze, potem rok, potem pol roku, potem 3 mies a teraz 3 tyg, zleciało..
Gratuluje rowniez.

Konto usunięte
Konto usunięte: My już byliśmy w Kościele,żeby zapytać czy nauki można robić w innym mieście niż bierze się ślub(wiem, jestem zielona w tych sprawach), ale i tak już "zaklepaliśmy termin", wolę mieć wszystko gotowe, niż robić wszystko na szybko.W końcu biorę ślub bo chcę, a nie muszę.

No no, termin to rok wczesniej zaklepac :-) a protokół właśnie max 3 mies przed, nie wczesniej. A nauki mozecie kiedy i gdzie chcecie, przynajmniej u nas tak bylo.
TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: 'co ludzie powiedza'

no tez :)

Prinz
Prinz: no i gites, maja konkretny cel, beda cos z tego mieli zamiast multum bzdur.

dlatego mowie, najlepiej na zaproszeniach dopisywac co i jak a nie :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moj facet jest czescia mnie, ale rozumiem ze ty swojego tak nie odbierasz


jaka romantyczka :crylol: ja swojego tak nie odbieram, kochamy sie ale finanse zawsze osobno :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: a przy twoich zarobkach to ciekawe z czego te 5 stow dawalas


hamuj wroty z tego typu tekstami, bo z tego co wiem to ty nie zarabiasz wcale, wiec picie do czyjes sytuacji finansowej tutaj nie jest na miejscu bijacz :Ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: ja piedole, tez mam wiekszosc rodziny w wielkopolsce, w poznaniu - to kuwa sknery jedne sa! wiem po sobie, urodzilam sie w poznaniu, ekonom ze mnie uja bym dala, jakies przescieradla i juz

no pewnie ze sknery sa, ja tez :rotfl: potrafie isc do innego sklepu bo 20gr taniej :ninja:
ale jak bylem na weselu kuzyna to myslalem ze padne, jakies samowary, czajniki, przescieradla, koce, szybkowary. chcialem zapytac czy od razu z tym do lombardu :rotfl:

massacre
massacre: bo z ciebie dupa nie gej kazdy szanujacy sie gej ma rozowe buty

ja nie mam :rotfl: jedyna rozowa rzecz ktora mam to sweter :D
ostatnio widzialem faceta muchy w rozowych portach i fioletowych butach, zastanawialem sie czy aby mucha to nie przykrywka :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale oczywiście jak ktoś da mniej to zapewne na niego krzywo patrzeć po weselu

nie ze krzywo, zreszta wiem, ze nie bedzie nikogo kto da mniej :-) bo bylam na wielu weselach wiec wiem kto ile daje :P
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje i wzajemnie

:mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja w zeszlym roku w lutym ustalilam date slubu

To tak jaku nas, ja sama zadecydowała, a długo jesteście razem(jeśli oczywiście mogę wiedzieć)?

Konto usunięte
Konto usunięte: No no, termin to rok wczesniej zaklepac :-)

No, czyli dobrze myśleliśmy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A nauki mozecie kiedy i gdzie chcecie, przynajmniej u nas tak bylo.

Mam nadzieję,że tak będzie, bo mieszkamy gdzie indziej, niż chcemy wziąć ślub :)
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzisz, nigdzie nie napisalas ile dalabym idac z facetem :)

pytanie bylo, czy idac z facetem dalabys 300 zl. :] napisalas ze placisz za siebie i za dziecko za obcych nie masz zamiaru. amen

Konto usunięte
Konto usunięte: nie prznawaj sie na forumie, w polsce chyba nielegalnie jest pracowac przed 18stka, zwlaszcza w takich klubach

co mnie to obchodzi ;-) w jakich klubach? w wiekszosci dyskotek w polsce nie placa podatku i nawet kelnerki pracuja na czarno :crylol:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To tak jaku nas, ja sama zadecydowała, a długo jesteście razem(jeśli oczywiście mogę wiedzieć)?

w maju było 3 lata, a Wy :>
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wole uczciwy związek z kobietą (włącznie z wychowaniem dzieci) bez potrzeby dokumentacji przed dziadkiem na chmurce


w szoku jestem, bo zgadzam sie z toba w 100% :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego mowie, najlepiej na zaproszeniach dopisywac co i jak a nie :D

i jak mnie yebnie ze bede chcial sie hajtnac, to tak zrobie :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taa może odrazu 1000złotych.

Nie chce nic mówić ale teraz wszystko jest takie nakierowane na pieniądz. Moja mama sama osobiście dawała na Komunie 500 zł w koperte młodemu O_o.

Myślenie 'żeby się zwróciło' jest dość głupie moim zdaniem.
Wg mnie to ile daje się do koperty jest związane z tym jak BLISKO jest się z tą osobą.. Rodzice,dziadkowie, rodzice chrzestni,brat,siostra.. licząc, że czasami bracia siostry mają już rodziny więc skoro jest ich już dwóch + dziecko 1 to 500 zł czasami nie jest dużą kwotą a o weselu wie sie o kilka miesięcy wcześniej.

Pomijając fakt, ja nie chciałabym żeby mi rodzice a dokładniej Mama cokolwiek dawała z okazji mojego wesela bo wiem, że będzie ze mną wszędzie latać czy to w przygotowaniach sali czy coś .. i to już powinno być w pełni zasłużone.

A zaraz wracam z odpowiedziami na pytania :mrgreen:
:D
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: i jak mnie yebnie ze bede chcial sie hajtnac, to tak zrobie :D

Zrobisz huczny gej ślub??
:rotfl::w00t:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.