massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: jakbys miala perspektywy zarabiania wiecej od swojego faceta to i zdanie bys zmienila

wiesz co - patrzac na to, ile moj facet wydaje to bym mu dala pelny dostep do wszystkiego, jest 100 razy lepszy z kasa ode mnie :D
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 5 lat, znaczy ja mam 21 a mój narzeczony 16 :)

:szok: Powaznie piszesz? I jestes razem 4 lata? to On mial 12 a Ty 16 jak zaczeliscie sie spotykac?
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: ja w zeszlym tygodniu powiedzialam "podwyzka albo odchodze!"

Odważna kobieta jesteś :jezyk2:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Powaznie piszesz? I jestes razem 4 lata? to On mial 12 a Ty 16 jak zaczeliscie sie spotykac?

Aha, Jezu, 26 juz doczytalam ;P to nie taka roznica.
TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak sobie to tlumacz, w koncu czego mozna sie spodziewac po kims bez wyksztalcenia?

:rotfl: fryzjerstwo to nie wyksztalcenie :rotfl:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: serio? ja jak chodzilem do kosciola to zawsze mialem ubaw po wyjsciu. babcie obgadywaly ktora miala beret nieladny, ktora oblesnie falszowala, ktora miejsce w lawce zajela a w kosciele wszystkie swiete :D 2m od wrot swiatyni chyba diabel ma jakies wifi.

to u mnie jest zawsze festiwal uprzejmości na slubach, "ładnie wygladasz halinko" "Ty tez Bozenko, sliczna kreacja", słowa wypowiadane ze skrzywiona twarza ale wszystko zeby była etykieta :rotfl:
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fryzjerstwo to nie wyksztalcenie

Ale zawód, ona na pewno znajdzie prace a taki po studiach niekoniecznie.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011

albo mi Aśka nie odpisała albo zgubiłem post :woot:

madzia2143
madzia2143
  12 sierpnia 2011

dziewczyny, wyluzujcie :) każdy ma prawo do własnego zdania. W rodzinie Marty jest jak jest, nie nasz interes. Ja wychodze z założenia że dam tyle na ile mnie stać. Nie wiem jak u Was, ale u mnie najwięcej dają rodzice chrzestni - ale oni są uprzedzani minimum rok przed, wiadomo - żeby sobie nazbeirali kasę, ale dla mnie to nie jest żadna obraza a wręcz jest to pomocne, bo gdyby mnie ktoś zaprosił 3msc przed na swój ślub to nie miałabym kasy żeby dać tyle ile się powinno (mówię tutaj o sytuacji w której byłabym czyjąś matką chrzestną).

Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "ładnie wygladasz halinko" "Ty tez Bozenko, sliczna kreacja",

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::lol::lol::lol:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fryzjerstwo to nie wyksztalcenie

mam zawwód + technika i srednie :crylol: wiec mozesz mi naskoczyc, przynajmniej mam tyle, Ty nie masz wcale.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zawód, ona na pewno znajdzie prace a taki po studiach niekoniecznie.

bo studia trzeba umieć wybrać
TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zawód, ona na pewno znajdzie prace a taki po studiach niekoniecznie.

co nie zmienia faktu ze czepia sie o wyksztalcenie, nie zawod :mrgreen:
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela? 2. Jakie sa plusy i minusy slubu.

1.
+ impreza, dobre jedzenie,wódka plus inne aktrakcje wspólna zabawa z rodziną której się dawno nie widziało i oczywiście szczęśliwa atmosfera przez to wydarzenie.
------
trzeba uważać na gości - jeden się schleje i kamera to nagra ja bym nie chciała tego zobaczyć chociaż na 'after party' czyli poprawiny gdzie już nie ma oficjalnej kamery to można robić jaja :D

2. Na plus formalny związek minusy to oczywiście fakt, że musisz dbać o rodzine i to dotycze dwie strony a nie tylko jedną.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zawód, ona na pewno znajdzie prace a taki po studiach niekoniecznie.

teraz przyjma mnie do kazego salonu, bo mam nie dosc ze czeladnika, to technika i jeszcze egzamin panstwowy, jedynie mistrz mi zostal do zrobienia ale lacznie mam 5 lat nauki we fryzjerstwie, no i srednie, szkoda ze studiow nie ma w tym kierunku :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.