massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: ano wlasnie, u mnie tez duzo osob na to idzie. aptek jest sporo niby, ale nie wiem jak z praca.

Bo niektórzy myślą że technik farmacji to nic takiego, że uczyć się nie będzie trzeba (wnioskuje to po osobach z mojej klasy) a tu wręcz przeciwnie, tyle nauki tyle tych nazw leków że można się pogubić.
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: spoks, agoosia na czarnej liscie za to wyrzucanie dzieci do smietnika i za jazde po ludziach z zasadniczym zawodowym my sie tu wszyscy mamy kochac

nie po ludziach a po jednej osobie, jade po niej, nie po wszystkich :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie stroje jak na bal kopciuszka

u mnie tez, ale slownictwo inne :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ale ja Ci napisalam prawde, pouczasz mnie i tlumaczysz sie, ze nie pracujesz bo masz dziecko, a Massacre tez ma dziecko i jakos pracuje? :ninja: i nie sadze aby byla wyrodna matka, na pewno mniej niz Ty kiedy caly dzien siedzisz na laptopie, to co twoje dziecko robi?
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tanczyc na rurach w klubach jak ty kazdy potrafi

przynajmniej tyle, ty chyba nic nie potrafisz skoro nie pracujesz, ja pracuje w zawodzie ;] BO GO MAM
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: wszyscy mamy kochac

Wszyscy chcą kochać :nutki::nutki: ahaha
Babsy
Babsy
  12 sierpnia 2011


jeszcze raz:mrgreen:
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo niektórzy myślą że technik farmacji to nic takiego, że uczyć się nie będzie trzeba (wnioskuje to po osobach z mojej klasy) a tu wręcz przeciwnie, tyle nauki tyle tych nazw leków że można się pogubić.

Można się uczyć a można olewać..

egzamin i tak zweryfikuje wszystkich.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszyscy chcą kochać ahaha

to ta piosenka z polsatu chyba? czy z tvn?
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ta piosenka z polsatu chyba? czy z tvn?

M.Rodowicz;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja Ci napisalam prawde, pouczasz mnie i tlumaczysz sie, ze nie pracujesz bo masz dziecko, a Massacre tez ma dziecko i jakos pracuje? i nie sadze aby byla wyrodna matka, na pewno mniej niz Ty kiedy caly dzien siedzisz na laptopie, to co twoje dziecko robi?

widzisz, kwesta podejscia - ja chce widziec jak moje dziecko dorasta, nie chce by mi te chwile umknely :) co kto lubi.
moje dziecko jest z moimi rodzicami na spacerze jesli cie to tak bardzo interesuje :)

Konto usunięte
Konto usunięte: przynajmniej tyle, ty chyba nic nie potrafisz skoro nie pracujesz, ja pracuje w zawodzie ;] BO GO MAM

nawet nie chce mi sie odpisywac, takie to slabe :)
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?

plusy - po prostu świętowanie ważnego wydarzenia w zyciu, spotkanie z rodziną...
minusy - wydatek, szczególnie, jeśli chce się zaprosić wszystkich pociotków i cąłą hołotę, lądowanie pijanego wujka pod stołem :ziober2: i wstyd xD

massacre
massacre: 2. Jakie sa plusy i minusy slubu.

plusy - wygodniej się rozliczać z podatku, małżeństwom jest łatwiej, niż parom bez papierka w urzędach, czy przy braniu kredytu na mieszkanie, żadna mocherowa debilka nie drze japy, ze żyje się w "grzechu" :P
minusy - by zakończyć cyrk, trzeba wziąć rozwód... jak ślubu nie ma, to po prostu pakuję manatki i znikam.

massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D

Tylko nie sukienka :ble: Żadna siła mnie nie zmusi bym coś takiego na siebie włożyła.

massacre
massacre: 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz

Normalnie... najlepiej we własnym mieszkaniu :D

massacre
massacre: 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?

Cywilny, bez wesela żadnego.
Kompromisowo - obiad dla rodziny, bo mój obecny facet takową posiada...;/

massacre
massacre: 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

Bez większych zmian, jakoś będę musiała się zmusić do życia z kimś pod jednym dachem ;/
Dzieci nie chcę mieć w ogóle.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: dwa ujowe kierunki

no pod względem perspektyw finansowych w PL to tak :) psychologii kazdy moze nauczyc sie w domu, to tkaie niepotrzebne mnozenie kierunków które polegaja na słuchaniu wykładów i pisaniu z tego kolosów, nauka domowa przeniesiona na uczelnie = dla naiwniaków.

Konto usunięte
Konto usunięte: oj przeciez wiesz ze ja tak juz sobie mowie

Anglia jest bardziej biedaczkowa, niedługo chuligani rozpiedola wam cały kraj :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: sie znalazlo a tak serio to jak sie kocha to niewazne, kto zarabia :) dyskutowalismy na ten temat i wspolna decyzja bylo to, kto zostanie w domu z dzieckiem a kto bedzie na niego zarabial :)

łaczenie pieniedzy z miłoscia bywa ryzykowne :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Źle przeczytałam twojego posta Myślałam że właśnie resocjalizacja to dobry wybór.

beznadziejny wybór. Jak chce sie miec spokojna głowe o zarobki to idzie sie na prawo, medycyne, farmacje, stomatologie, fizjoterapie oraz kierunki górniczo-hutnicze na które jest teraz ogromny popyt.
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011

Ale nie z jakiego kanału hehe ;)

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Anglia jest bardziej biedaczkowa, niedługo chuligani rozpiedola wam cały kraj

u mnie na razie ich nie ma, dzieki bogu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: łaczenie pieniedzy z miłoscia bywa ryzykowne

czasem warto zaryzykowac :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.