massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo niektórzy myślą że technik farmacji to nic takiego, że uczyć się nie będzie trzeba (wnioskuje to po osobach z mojej klasy) a tu wręcz przeciwnie, tyle nauki tyle tych nazw leków że można się pogubić.

moja kumpela po farmacji pracuje w produkcji skarpetek;) zreszta, jak spojrzalam na swoje swiadectwo maturalne, to mialam 2 z chemii. nie wiem, czy by mnie wzieli;P
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Babsy
Babsy:

znalazłam je na chyba 3-4 stronie :P.

Rozkloszowane takie są takie bardzo tradycyjne ale chyba niekoniecznie kiedy Ty je osobiście przymierzysz. Panna Młoda powinna bardzo krytycznie podejście do wyboru sukienki ślubnej bo to w końcu jedyna taka okazja a jak widze niektóre Panny młody karykatury to aż mi się niedobrze robi.

Fajny jest program na TLC Salon Sukień Slubnych
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011

* nie wiem

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzisz, kwesta podejscia - ja chce widziec jak moje dziecko dorasta, nie chce by mi te chwile umknely :) co kto lubi. moje dziecko jest z moimi rodzicami na spacerze jesli cie to tak bardzo interesuje :)

tak sobie to tlumacz ;-) zeby pracowac trzeba miec szkole.. wiec wiesz, wiadomo.
domniewam, i zawsze jest kiedy od 7 juz napiedalasz na forum az do wieczora :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie chce mi sie odpisywac, takie to slabe :)

logiczne :-)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja być może już niedługo Cie zaproszę do pewnego sklepu na otwarcie ale do jakiego to Ci jeszcze nie powiem bo nic pewnego :P

do G .O ? :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami :ninja:
ślub i ja? ok, ale jako gość :ziober2:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: eee, sory, nie mam zamiaru pracowac w zawodzie, ale wiedza mi sie przyda:)


ona chciala jako kurator pracowac... ale zdaje sobie sprawe ze jak sie zasiedzi w szkole to do emerytury tam zostanie

Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa


nie dociera "przystopuj"?
szok :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: moja kumpela po farmacji pracuje w produkcji skarpetek;)

Wiesz myślę że w obecnych czasach człowiek się łapie do pracy gdzie tylko jest taka możliwość :)
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak chce sie miec spokojna głowe o zarobki to idzie sie na prawo, medycyne, farmacje, stomatologie, fizjoterapie


wydaje mi się, że ukończenia tych kieurnków nie daje 100 % gwarancji na zawód.
Znajoma mojej siostry ma ukończone studia prawnicze a pracuje jako 'przedstawiciel handlowy' proszków do prania..
Babsy
Babsy
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znalazłam je na chyba 3-4 stronie :P. Rozkloszowane takie są takie bardzo tradycyjne ale chyba niekoniecznie kiedy Ty je osobiście przymierzysz. Panna Młoda powinna bardzo krytycznie podejście do wyboru sukienki ślubnej bo to w końcu jedyna taka okazja a jak widze niektóre Panny młody karykatury to aż mi się niedobrze robi.

wlasnie nie wiem, jaka by mi pasowala, ale taka mi sie podoba:) na pewno nie chce bez ramiaczek, nie chce, zeby mi cyc majtal przy kazdym gwaltowniejszym ruchu:mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie po ludziach a po jednej osobie, jade po niej, nie po wszystkich :)


musialas sie przelogowac? nie wytrymalas cisnienia?
napiecie przedmiesiaczkowe? wez sobie zalatw ten implant, uspokoisz sie troche hormonalnie moze... :Woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: nie dociera "przystopuj"? szok

wraca z drugiego konta, jak bumerang, nikt jej tu nie chce wiec sie przelogowala.
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: do G .O ? :P

tak tak do galerii Ostrowskiej ale ja mam na myśli konkretny sklep a raczej perfumerie .. :P
luk7
luk7
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: o jess

Swoja droga to znajdz gdzie mozna ja kupic ;P
To ,,o jess,, z kobiecym angielskim akcentem musialoby zabrzmiec wyjatkowo pobudzajaco :w00t:

massacre
massacre: TheWitch: nie dziwie sie ze nie wiesz, w koncu czego sie spodziewac po fryzjerce przesadzilas. tymczasowo czarna lista, zebys sie uspokoila z tymi prymitywnymi tekstami

bardzo dobrze,
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie na razie ich nie ma, dzieki bogu :D

nie lubie Anglii bo tam jest duzo murzynów i ciapatych i grube laski (:ziober2: oczywko nie o Tobie Asiu!)

Konto usunięte
Konto usunięte: czasem warto zaryzykowac :D

do pracy idź a nie :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.