massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może przystopujcie trochę, to nie temat na wyciąganie brudów!

fakt, wrocmy do krzywego patrzenia sie sie na osoby, co nie daja 500 zlotych na weselach :mrgreen:
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: mialam teraz na to isc, ale u mnie jest tylko dzienne, wiec ide zaocznie na technika bhp albo logistyki i do pracy;)

U mnie tez dzienne, ale powiem Ci że nie wiem czy to był dobry wybór, teraz tylu się tych techników narobiło że już praktykę nawet ciężko znaleźć, beż znajomości to marnie.
madzia2143
madzia2143
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zespół i dj w jednym i garaja i spiewaja i wszystko ;d dwoch panow ;P

ja zawsze się stresiłam o muzykę jak szłam do kogoś na wesele że będą dennie grać, a lubię się bawić :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Odważna kobieta jesteś


znam swoja wartosc... z reszta jak nie, to panstwo bedzie mnie utrzymywac :Crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: fryzjerstwo to nie wyksztalcenie


wyksztalcenie
przyganial kociol garnkowi :nie:
pisalam juz przystopuj bo sie rzucasz jak kijanka do kogos o wyksztalcenie sama nie majac niczego - zalatuje hipokryzja, nie uwazasz? chillout!
Konto usunięte
Konto usunięte: "ładnie wygladasz halinko" "Ty tez Bozenko, sliczna kreacja"


imiona jak u mnie w rodzinie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: albo mi Aśka nie odpisała albo zgubiłem post


nabijansko jak na hajdzie, gubie sie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zawód, ona na pewno znajdzie prace a taki po studiach niekoniecznie


ludzie ktorzy tutaj sa po studiach badz na studiach nie czepiaja sie Marty... tylko ludzie ktorzy wyksztalcenia zadnego nie posiadaja - dla mnie to jakas hipokryzja :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo studia trzeba umieć wybrać


hallelujah!

Konto usunięte
Konto usunięte: co nie zmienia faktu ze czepia sie o wyksztalcenie, nie zawod


mam ci wrzucic znaczenie slowa wyksztalcenie? z wikipedii moge, wiem ze lubisz :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wynajmuje polowe domu - ale rozumiem ze w biedaczkowej polsce, gdzie dalej mieszkasz z rodzicami to macie baraki 2 x 2, w ogole smieszy mnie nagonka od osoby, ktora bierze kase od rodzicow na wystawienie wesela, bo jej nie stac :D mnie niczyji rodzice nie utrzymuja - moj facet to robi, a to dlatego ze w przeciwienstwie do ciebie nie jestem wyrodna matka

Kochana, na chwile obecna na same wesele mamy odlozone 40 tys wiec mnie stac, ale powiedzialam rodzicom ze wesele bedzie male bo SZKODA nam wydac 30 tys wiec powiedzieli, ze doloza po polowie wiec nie dopisuj :]
W przeciwienstwie do mnie nie jestes wyrodna matka? A TO JA MAM DZIECI? :crylol:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre:

widziałaś?
Agoosia w przeciwienstwie do mnie nie jest wyrodną matką.
Asiu, mam dziecko :ninja:
TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: wyksztalcenie przyganial kociol garnkowi pisalam juz przystopuj bo sie rzucasz jak kijanka do kogos o wyksztalcenie sama nie majac niczego - zalatuje hipokryzja, nie uwazasz? chillout!

mam srednie - i to nie ja zaczelam sie czepiac o wyksztalcenie a ona :)
http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/979419,GEN_PANNY_MLODEJ/8 - ostatni post :D

massacre
massacre: mam ci wrzucic znaczenie slowa wyksztalcenie? z wikipedii moge, wiem ze lubisz

uwielbiam :w00t:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam, żebyś to ogłosiła w swoim 20000 poście :(


w 20000 poscie oglosze z kim :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: fakt, wrocmy do krzywego patrzenia sie sie na osoby, co nie daja 500 zlotych na weselach

Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat wątku to po co się odzywasz??? Dogadujesz tylko złośliwie innym, lubisz się chyba kłócić.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: srednie zrobilam jak mialam 17scie lat slonce


ze niby gcse to srednie :crylol: wez sie nie pograzaj

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kochana, na chwile obecna na same wesele mamy odlozone 40 tys wiec mnie stac, ale powiedzialam rodzicom ze wesele bedzie male bo SZKODA nam wydac 30 tys wiec powiedzieli, ze doloza po polowie wiec nie dopisuj :]

dobra dobra, tak sie tu tlumacz :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: W przeciwienstwie do mnie nie jestes wyrodna matka? A TO JA MAM DZIECI?

ale uwazasz ze majac dziecko to wstyd brac kase od partnera i nalezy samemu pracowac, wiec na pewno bedziesz :Tak:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat wątku to po co się odzywasz??? Dogadujesz tylko złośliwie innym, lubisz się chyba kłócić.

podbijam ;d
TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat wątku to po co się odzywasz??? Dogadujesz tylko złośliwie innym, lubisz się chyba kłócić.

uwielbiam :zakochany:

massacre
massacre: ze niby gcse to srednie wez sie nie pograzaj

mam a levels :)
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: w 20000 poscie oglosze z kim

dobra :D

a nikt nie skomentował mojej wymarzonej sukienki ślubnej :smutny:
wrzucę ją jeszcze raz bo chyba umknęła :(

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cooo? chciałam to studiować ale mi powiedzieli że po tym pracy nie znajde

mam 3 znajomych po resocjalizacji, pracuja w spozywczakach :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: biedaczkowej polsce

:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: mnie niczyji rodzice nie utrzymuja - moj facet to robi

swoją drogą, naiwniak musi z niego byc :lol: utrzymywac kobite - :nie: chociazby nawet tak ładna jak Ty :rotfl:

Prinz
Prinz: a to widze bulke przez bibulke :D u mnie to -kiecka, pantalony, etc :D

u mnie stroje jak na bal kopciuszka :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.