massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
UWAGA!!!!!!!!!!!

SODOPE SIE PRZYZNALA, ZE NIE JEST JUZ DZIEWICA!!!! :Szok:






:crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam zawwód + technika i srednie wiec mozesz mi naskoczyc, przynajmniej mam tyle, Ty nie masz wcale.

srednie zrobilam jak mialam 17scie lat slonce :rotfl:
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha, Jezu, 26 juz doczytalam ;P to nie taka roznica.

Jak przeczytałam co napisałam wcześniej, to sama się roześmiałam:lol:. dzięki za rady :mrgreen: mało mam koleżanek, które biorą ślub i mogą mi pomóc ,doradzić, co kiedy, gdzie i jak :)
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo studia trzeba umieć wybrać

No też racja ale niekoniecznie wszystkich stać na takie jakby chcieli, ale to już temat na inny wątek :) :tak:
TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: SODOPE SIE PRZYZNALA, ZE NIE JEST JUZ DZIEWICA!!!!

kurcze, a chcialam ja rozdziewiczyc :and:
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: technika i jeszcze egzamin panstwowy

ale jeszcze nie ma wyników :P
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: srednie zrobilam jak mialam 17scie lat slonce

tak, z chyba z brzuszkiem ;-) moze jeszcze rodziłaś na maturze. :mrgreen: wez lepiej sie w koncu pobierz dla tej ladnej sukienki i daj juz spokoj.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak przeczytałam co napisałam wcześniej, to sama się roześmiałam. dzięki za rady mało mam koleżanek, które biorą ślub i mogą mi pomóc ,doradzić, co kiedy, gdzie i jak :)

a u mnie w rodzinie to idzie 'falą' :D wiec troche wiem, ale i tak ciezko to ogarnac.
Aneczka17f
Aneczka17f
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurcze, a chcialam ja rozdziewiczyc


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: SODOPE SIE PRZYZNALA, ZE NIE JEST JUZ DZIEWICA!!!!

chciałam, żebyś to ogłosiła w swoim 20000 poście :(
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jeszcze nie ma wyników :P

teorie sprawdzilam na necie, zdana, praktyka - zobaczymy, ale na 100% tez :P
luk7
luk7
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie? 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

Nie mam wymarzonej sukienki,Po prostu gdy ja ujrze chcialbym sobie pomyslec ,,o ja pier...ale mam szczescie,,

Noc poslubna w jakims hotelu z tarasem i ladnym widokiem ew. ogrod na dachu.
Bielizna moze byc taka jak ma beyonce na new video.
Slub w malym kosciolku,max 50 osob,obiad w jakims sadzie a bankiet na dachu jakiegos hotelu z widokiem np. na krakow.´

Po slubie bez wiekszych zmian czyli praca i wspolne weekendy.
Za 2-3 lata ew. slub i po roku dzieci,ze dwojke.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: patrzac na to, ile moj facet wydaje to bym mu dala pelny dostep do wszystkiego, jest 100 razy lepszy z kasa ode mnie :D


jakbys miala wlasne pieniadze to moze bys i rozsadniejsza byla, nieswoje sie latwiej wydaje :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No też racja ale niekoniecznie wszystkich stać na takie jakby chcieli, ale to już temat na inny wątek :)

no to raz, ale nie oszukujmy sie, po studiach mozna zarobic duzo lepiej niz po zawodzie, ale trzeba umiec wybrac 1 dobry kierunek z 10 beznadziejnych. Popularnoscia ciesza sie takie kierunki jak np europeistyka, resocjalizacja czy psychologia, których absolwenci zamiatają ulice.
Babsy
Babsy
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No też racja ale niekoniecznie wszystkich stać na takie jakby chcieli, ale to już temat na inny wątek :)

ano wlasnie. ja bym chciala pojsc do stuium wizazu ale mam taka sytuacje a nie inna i kiszka.
TheWitch
TheWitch
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, z chyba z brzuszkiem ;-) moze jeszcze rodziłaś na maturze. wez lepiej sie w koncu pobierz dla tej ladnej sukienki i daj juz spokoj.

nie dziwie sie ze nie wiesz, w koncu czego sie spodziewac po fryzjerce :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.