massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema :ziober2:

Biala suknia, sliczne kwiatki, golebie, ryz...


Kiedy singielka idzie na slub i widzi panne mloda idaca w strone oltarza w swojej pieknej bialej sukni, wygladajac jak ksiezniczka z bajki, wszyscy wnioskuja, ze jedyne co siedzi w glowie owej singielki to: "Czy kiedykolwiek to bede ja, w tej sukience, z bukietem, w pieknej fryzurze?" Czy faktycznie wszystkie dziewczyny, kobiety mysla, marza o tym wyjatkowym WIELKIM BIALYM DNIU?

Zalozylam temat z mysla o zblizajacym sie wielkim dniu Marty i zapytac Was jak Wy widzicie kwestie slubu/ wesela? Wiem, ze jestem jedna z niewielu niepelnosprytnych, ktorym najzwyczajniej w swiecie brakuje Genu Panny Mlodej :)

Nie jestem jakas tam przeciwniczka slubow, bardzo lubie chodzic na wesela, stroic sie w eleganckie sukienki, perfekcyjne makijaze i fryzury, napic sie i potanczyc wyglupiajac sie ze starszymi panami :ziober2: Nie wyobrazam sobie jednak siebie w postaci panny mlodej. Po prostu nie :)

Pytania:
1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela?
2. Jakie sa plusy i minusy slubu.
A teraz przyjemniej:
1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D
2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz :pavarotti:
3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie?
4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

O ile ja wykluczam w moim zyciu wesele, nie wykluczam slubu... :mrgreen: maybe some day...




Temat dedykuje Marcie, oby wszystko wyszlo wg Twoich wyobrazen, tak jak to sobie wymarzylas :)
:nutki: Juz mi niosa suknie z welonem... :nutki:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Babsy
Babsy: wlasnie nie wiem, jaka by mi pasowala, ale taka mi sie podoba:) na pewno nie chce bez ramiaczek, nie chce, zeby mi cyc majtal przy kazdym gwaltowniejszym ruchu

ja też nie chce ramiączek ani nic ..

cycki mam na dobrym miejscu więc mogę a chociaż nawet duży cyc nie jest powodem by z tego rezygnować bo są sukienki z gorsetami.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
luk7
luk7: bardzo dobrze,

:szok:
znaki
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak tak do galerii Ostrowskiej ale ja mam na myśli konkretny sklep a raczej perfumerie .. :P

Sephora czy Douglas :szok:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się, że ukończenia tych kieurnków nie daje 100 % gwarancji na zawód. Znajoma mojej siostry ma ukończone studia prawnicze a pracuje jako 'przedstawiciel handlowy' proszków do prania..

u mnie młodzi fizjoterapeuci są rozchwytywani jesli chodzi o zawód, zapotrzebowanie na tego typu usługi w Krakowie jest bardzo duze, wiec praktycznie wszyscy od razu maja prace - a co do prawa, decyduje czynnik ludzki, najlepiej znajomosci = ułatwione zdanie aplikacji i znalezienie pracy.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie chce mi sie odpisywac, takie to slabe :)


to na kiego kija sie przelogowalas?

Konto usunięte
Konto usunięte: lądowanie pijanego wujka pod stołem i wstyd xD


:Crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: niedługo chuligani rozpiedola wam cały kraj


anarchia :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: łaczenie pieniedzy z miłoscia bywa ryzykowne


dokladnie :ninja: dlatego ja minimalizuje ryzyko w moim zwiazku :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: ona chciala jako kurator pracowac... ale zdaje sobie sprawe ze jak sie zasiedzi w szkole to do emerytury tam zostanie

ja po przedszkolnej i wczesnoszkolnej, wiec duzo wiedzy o rozwoju dzieci mialam, ktora mi sie przyda a propos wlasnych:) nie chce isc do szkoly ani przedszkola, to sie tylko z boku wydaje, ze to lekka robota, w rzeczywistosci mnostwo papierologii, przygotowywanie zajec na nastepny dzien, doksztacanie aby zdobyc wyzszy stopien zawodowy, tracenie nerwow i glosu

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz myślę że w obecnych czasach człowiek się łapie do pracy gdzie tylko jest taka możliwość :)

ano wlasnie;) przegladalam u siebie ogloszenia o prace to znalazlam ekspedientke i kelnerke:P
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  12 sierpnia 2011
Agoosia mnie dodala do czarnej listy :crylol:
wiec nie moge wypowiadac sie w podwieszonych wątkach, z gory uprzedzam
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: Sephora czy Douglas

Sephory nie będzie :P
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: dokladnie dlatego ja minimalizuje ryzyko w moim zwiazku

rozdzielnosc majatkowa :rock: "chcesz babo żryć, to se kup!" :ziober2:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sephory nie będzie :P

fakt, za marzenia nie scinaja :ziober2:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

styka51
styka51
  12 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jakie waszym zdaniem sa plusy i minusy wesela? 2. Jakie sa plusy i minusy slubu. A teraz przyjemniej:

1. Plusy : dużo jedzonka i wszystko po mojemu, minusy: dużo pieniędzów na wódkę, ale pan młody kupuje :ziober2:
2. Plusy: przysięga przed ołtarzem :zakochany:, minusy: częstsze spotkania z teściową ;p

massacre
massacre: 1. Wasza wymarzona sukienka slubna - jak sobie ja wyobrazacie? Zdjecia mile widziane :D 2. Jak wyobrazacie sobie noc poslubna? Miejsce? Hotel? Pensjonat? Specjalna bielizna? Szczegoly pliz 3. Jak wyobrazacie sobie slub? Wesele? Duze/ male? Gdzie? 4. Jak sobie wyobrazacie zycie po slubie? Od razu dzieci? Kariera? Bez wiekszych zmian?

1. Ojojoj.. mam na kompie już dużo ich, np.

2. Chciałabym gdzieś w hotelu z seksowną bielizną :D
3. Ślub w mojej parafii. Wychodzimy z kościoła a tu salwa honorowa od strażaków :pavarotti:. Wesele w remizie OSP w mojej wiosce. Raczej małe... na bank nie będzie więcej niż 100 osób, coś koło 70 max.
4. Po pierwsze przeprowadzka do mojego chłopa. Potem popracować troszkę i jak się uda to zaczniemy się starać o dziecko.

Jeju, jaka ze mnie marzycielka.
A i nie chcę słyszeć na moim weselu Windy do nieba, jak ktoś to puści/zagra/zaśpiewa, to osobiście zabiję!
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie młodzi fizjoterapeuci są rozchwytywani jesli chodzi o zawód, zapotrzebowanie na tego typu usługi w Krakowie jest bardzo duze, wiec praktycznie wszyscy od razu maja prace - a co do prawa, decyduje czynnik ludzki, najlepiej znajomosci = ułatwione zdanie aplikacji i znalezienie pracy.


Tak możliwe, że w Krakowie to jest rozchwytywane.
Prawo - zgadzam się aplikacja to podstawa.

Pamiętam 4 lata temu jak kończyłam liceum to laski wybierały pedagogikę na studia .. teraz co druga wybiera kosmetologie - nie wiedząc co je czeka.
SoDope
SoDope
  12 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: fakt, za marzenia nie scinaja

jak się uda będziesz miał prywatną wtyczkę .. XDDDD

z resztą w Kaliszu też będzie Douglas. :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: domniewam, i zawsze jest kiedy od 7 juz napiedalasz na forum az do wieczora


fakt :ninja:
dobra, koniec juz :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: wydaje mi się, że ukończenia tych kieurnków nie daje 100 % gwarancji na zawód. Znajoma mojej siostry ma ukończone studia prawnicze a pracuje jako 'przedstawiciel handlowy' proszków do prania..


ja chcem jak zajde i bede siedziec w domu, podszkolic sie troche, sa programy dla tych juz w wyksztalceniem, ze moga sie lekko przekierunkowac zeby stac sie bardziej atrakcyjnym na rynku pracy. Mysle nad Legal Advisor (Radca Prawny :woot:) tu w UK to nie jest typowe prawo prawo, wiec po ekonomi i z doswiadczeniem na pewnych plaszczyznach prawnych powinno mi pomoc :D

luk7
luk7: To ,,o jess,, z kobiecym angielskim akcentem musialoby zabrzmiec wyjatkowo pobudzajaco


z brytyjskim akcentem ofkors, jak Sean Connery :ziober2: amerykanskiego nie trawie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: i grube laski ( oczywko nie o Tobie Asiu!)


jaki cham :Rotfl:
dlaczego wiec sie smieje do monitora? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam 4 lata temu jak kończyłam liceum to laski wybierały pedagogikę na studia .. teraz co druga wybiera kosmetologie - nie wiedząc co je czeka.

ale kosmetologie 5letnia czy studium?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.