Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 czerwca 2011 (pierwszy post)

W lipcu wybieram sie na chrzciny córki siostry ciotecznej mojego Chłopaka. Nie mam pojecia co dac/ kupic. Jeśli prezent - to co ? Jeśli pieniądze - to ile?
Też mam problem w co sie ubrac. Myslalam o leginsach i tunice,ew. sukience bo mam dosc masywne uda, wiec musi byc cos dluzszego.
Co proponujecie ?

Babsy
Babsy
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale obie to kobiety nie za bardzo nadające się na swoje stanowiska.

moj promotor byl w '87 bodajze ministrem edukacji;P

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie na aulach na razie są tylko kamery w każdym kącie i na środku jedna która się obraca o 360st. czekam na fajniejsze zabawki. np wykrywacze temperatury ciała, kto się stresuje podczas ściągania

:crylol:
Babsy
Babsy
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak mi nie stanie () to się załamię !

moze po Viagrze sobie strzelimy:rotfl:
pijana
pijana
  16 czerwca 2011
Babsy
Babsy: moze po Viagrze sobie strzelimy

Wtedy to chyba już w ogóle, podniecenie nas zaślepi :rotfl:
mmaryjka
mmaryjka
  16 czerwca 2011
Babsy
Babsy: moj promotor byl w '87 bodajze ministrem edukacji

dobre lata;) od pana giertycha w górę coś im nie wychodzą ci ministrowie
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na politechnikach często im się nie trafia. tak samo ja miałam na pierwszym roku informatykę i to do tego wykłady. przyszedł pan, dał nam wydrukowaną klawiaturę, okienka z worda i tyle.


zawsze wychodzilam z zalozenia ze jednak na politechnikach jest wyzszy poziom niz na uniwerkach.... no ale jak piszecie - wszystko sie zmienia, ja w tej kwestii jestem pogladowo uwsteczniona - z reszta na kazdej uczelnii inny poziom

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie na aulach na razie są tylko kamery w każdym kącie i na środku jedna która się obraca o 360st. czekam na fajniejsze zabawki. np wykrywacze temperatury ciała, kto się stresuje podczas ściągania


w UK oddajesz wszystko, daja ci nawet olowek, bo nie mozesz miec wlasnego
nie ma wykrywacza czy ktos korzysta z netu... nie jest to potrzebne - sciaganie to chyba jakies zjawisko typowo polskie... :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 czerwca 2011
massacre
massacre: nie mowie o komunistycznej plastelinie, tylko play doh - zerknij na sklad, nawet jak zje to mu sie nic nie stanie. poza tym dla mnie oczywiste jest ze takie zabawy to tylko pod nadzorem rodzicow, kij jak zje bo jw pisalam nic mu sie nie stanie, gorzej jak sobie zapcha dziurki do nosa to jest niebezpieczenstwo!

wiesz, skladu nie badalam jeszcze, ale myslalam ze ma jakis podobny do plasteliny :P
wez mnie nawet nie strasz z tymi dziurkami od nosa :P

massacre
massacre: nas tez nie bylo stac, dlatego poszlam do pracy a raczej poslalam go do przedszkola, zeby w koncu moc pojsc do pracy :)

z tym ze ja najpierw chce skonczyc szkole, bo z wyksztalceniem jakim mam (czyli z a levelsami) raczej dobrej pracy nie dostane.

massacre
massacre: nie jestes w Polsce, wiesz jakie tu wypasione seanse robia dla dzieciaczkow? polecam! mega przezycie dla dzieci!

nie, nigdy nie mialam szansy obadac :woot:
w sumie posprawdzam na stronach co i jak :D

massacre
massacre: nie do konca. 1. jezeli zmieniasz dziecku pieluche REGULARNIE - to jeden uj czy tetrowa czy jednorazowa - dlatego ja wybralam pampersy, z czystego lenistwa, niecheci do robienia prania co godzine i z pewnosci ze nie bede trzymala dzieciaka 12h w jednej pielusze 2. natomiast badania najprawdopodobniej byly przeprowadzane w momencie gdy pielucha x czasu nie jest zmieniania. dziecko po pampersie bedzie mialo powazniejsze odpazenia niz przy pieluszce tetrowej ze wzgledu na teksture - proste 3. dochodzi aspekt ekologiczny i tym samym pielucha tetrowa staje sie pielucha zdrowsza. z tym jest tak samo jak z maslem i margaryna, wpiedalaj jak swinia jedno czy drugie to przy i jednym i drugim gwarantuje zawal i wysoki cholesterol ;)

no to w sumie tak jak mysle - ekologicznie jest lepsza :)
ja pieluche zmieniam zaraz jak jest w niej cos, nie wyobrazam sobie by moje dziecko odparzalo sobie pupe poprzez moje lenistwo :nie:
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W wieku 5 lat umiałam już czytać, a co dopiero normalnie mówić...

podbijam, jak bylam w zerowce to dzieciom czytalam ksiazki :rock:
pijana
pijana
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podbijam, jak bylam w zerowce to dzieciom czytalam ksiazki

Mnie molestowała babka od religii, ciągle musiałam coś głośno czytać, jej się nie chciało, inni dukali :zonk:... No ale się nie sprzeciwiałam, za młoda byłam na bunt :lol2:
Babsy
Babsy
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: od pana giertycha w górę coś im nie wychodzą ci ministrowie

a kto wprowadzil reforme edukacji z '99? profesor nauk chemicznych, specjalista od spektroskopii oscylacyjnej i fizykochemii krzemianów czyli p. Handke.

massacre
massacre: nie jest to potrzebne - sciaganie to chyba jakies zjawisko typowo polskie...

chyba tak, w innych krajach uczniowie brzydza sie sciagania... jakie to typowo polskie- jak zerwoym wysilkiem cos osiagnac... nie mowie ze sama nie sciagalam, ale na maturze sie powstrzymalam:mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie molestowała babka od religii, ciągle musiałam coś głośno czytać, jej się nie chciało, inni dukali ... No ale się nie sprzeciwiałam, za młoda byłam na bunt

a ja tam mialam frajde i czulam sie lepsza od innych :lol2:
pijana
pijana
  16 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja tam mialam frajde i czulam sie lepsza od innych

To swoją drogą, też :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.