Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :mrgreen:

Był temat o kompleksach, teraz będzie o czymś wprost przeciwnym- Wasze atuty urody :D

1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?
2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?
3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?
4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

Pozdrawiam, Jaśmina :*

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  17 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Jeden do mnie podobnie napisał, czy sprzedałabym mu jakies ubrania co mam na zdjęciach

Prinz
Prinz: mi tez na fellow pisza czy wysle im swoje znoszone gacie i spocone soxy

OMG. Jakie to ludzie zboczenia mają :rotfl:

Sensi
Sensi: A po ile biorą?

Od 100 zł, czyli się by opłacało :rotfl:
Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: OMG. Jakie to ludzie zboczenia mają

No, ciągle do mnie jacyś masochiści piszą, żeby ich poniżyła w realu czy coś. Czy ja na sadystkę wyglądam ?! :crylol: :crylol:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  17 maja 2011
Jasmina
Jasmina: No, ciągle do mnie jacyś masochiści piszą, żeby ich poniżyła w realu czy coś. Czy ja na sadystkę wyglądam ?!

O, to też! Czy chcę niewolnika np. :rotfl: W sumie by się przydał :crylol: Normalnie rozwalają mnie ci ludzie :mrgreen:
Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O, to też! Czy chcę niewolnika np. W sumie by się przydał Normalnie rozwalają mnie ci ludzie

Mnie też.. :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: OMG. Jakie to ludzie zboczenia mają

masakra, kiedys pojde na targ kupie skarpety i gacie i bede wysylac :Rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

sylwik
sylwik
  17 maja 2011

niewlasciwy temat ale skoro tu jestescie:lol:
ile czasu maxymalnie mozna trzymac na wlosach venita henna color? :ninja:

Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile czasu maxymalnie mozna trzymac na wlosach venita henna color?

50 min jakoś tak
Hana25
Hana25
  18 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ? 2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ? 3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ? 4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

zadowolona jestem z włosów, dłoni, kondycji skóry. A o komplemencie to już kiedyś dawno pisałam ''wyglądam rasowo'', że niby słowianka. Lubię ludzi pewnych siebie, ale nie ludzi kochających tylko siebie samego. Nie potrafię połączyć narcyza z osobą która wie czego chce od życia dlatego raczej nie wróże nic dobrego
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.