Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :mrgreen:

Był temat o kompleksach, teraz będzie o czymś wprost przeciwnym- Wasze atuty urody :D

1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?
2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?
3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?
4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

Pozdrawiam, Jaśmina :*

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam świetną pupę. reszta się nie liczy

Krótko, zwięźle i na temat :mrgreen:
MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  15 maja 2011

1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?
fajne wcięcie w talii , oczy ,zęby:)
2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?
Kredka do oczu...przeważnie sukienki
3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?
Nie utkwił , wszystkie były denne;P
4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?
Opłaca się. Ludzie lubią osoby pewne siebie . Szare mychy wtapiają się w masę ludzką;)
Uważam,że teraz na topie jest przebojowość i pełna spontaniczność.

madzia2143
madzia2143
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Krótko, zwięźle i na temat

jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma i gitara :mrgreen:
marta0859
marta0859
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?

może nie dumna, ale najbardziej zadowolona jestem z mojej dupy, włosów, oczu (nie wliczając w to wady wzroku)

Jasmina
Jasmina: 2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?

nie podkreślam. jedyne co to maluję oczy, ale i tak bym to robiła niezależnie od tego, czy byłyby ładne czy brzydkie.

Jasmina
Jasmina: 3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?

w gimnazjum często słyszałam że mam ładne włosy bo miałam takie do pasa, zawsze były zadbane i gęste, teraz mam dosyć krótkie, za ramiona, a większość komplementów jakie słyszę to na temat tyłka i cycków, ale nie będę tu pisać jakie teksty słyszę bo są zazwyczaj chamskie

Jasmina
Jasmina: 4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

chyba tracą.

Jasmina
Jasmina: Pozdrawiam,

też pozdrawiam :)
say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ? 2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ? 3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ? 4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

Twarz, ramiona, brzuch
Makijażem i ciuchami
Każdy jest mało oryginalny, ale miły
Chyba zyskują, dzięki pewności siebie
pijana
pijana
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ? 2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ? 3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ? 4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

1. Z nóg, stóp, dłoni, oczu, uszu, nosa, brwi, włosów oraz z innych rzeczy to z gustu, makijażu i celującej higieny
2. A to różnie
3. Nie nadaje się do publikacji :P Znaczy był bardzo pomysłowy i fajny, ale jednak się nie nadaje XD
4. I tracą i zyskują
Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?

Z twarzy, figury..

Jasmina
Jasmina: 2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?

Odpowiedni makijaż. Co do figury to ubrania podkreślające ją.

Jasmina
Jasmina: 3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?

Że jestem do Kleopatry podobna :ziober2: Bardzo to miłe. Albo, że powinnam spróbować swoich sił w fotomodelingu, czy w wyborach miss. Dla mnie to wielkie komplementy :)

Jasmina
Jasmina: 4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

Z czasem doszłam do wniosku, że opłaca się. Cokolwiek ktoś Ci wytknie, spływa to po Tobie, bo masz wielkie mniemanie o sobie. Nie masz kompleksów. Niepowodzenia w życiu Cię tak nie bolą. Jest się przesadnie pewnym siebie więc można wieeele osiągnąć..
Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wole komplementy od kobiet, są szczersze.

Też mam takie samo zdanie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: reszta się nie liczy

Co tam skromnie ? :lol:
Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: tam

tak*

Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?

Całokształ mi odpowiada, dumna z niczego nie jestem, to tylko ciało. dumna to ja mogę być z dokonań, a nie z wyglądu fizycznego.

Jasmina
Jasmina: 2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?

W ogóle w sumie.

Jasmina
Jasmina: 3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?

Nie zapamiętuję takich rzeczy. Nie zwracam uwagi na komplementy.

Jasmina
Jasmina: 4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

Zależy w czyich oczach. Mi narcyzm działa na nerwy.
Ale są tacy, którzy lubią grzać się w czimś świetle.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Albo, że powinnam spróbować swoich sił w fotomodelingu,

ha, na mnie ostatnio też się uparli, szczególnie z fotki - mam ost pełno propozycji i jakieś warunki, że mam założyć konto na maxmodels hahaha :lol:

Jasmina
Jasmina: Też mam takie samo zdanie :)

Ooo czy ja wiem, jak mi koleżanki marudzą, czy dobrze wyglądają a np. wiem, że 'to' akurat nie leży na niej dobrze to mówię dla świętego spokoju i po prostu żeby nie robić przykrości, że tak. Czasem mówię coś żeby komus nie było przykro. A faceci chyba nie, mój narzeczony zawsze mi powie prawde :lol:
Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ooo czy ja wiem, jak mi koleżanki marudzą, czy dobrze wyglądają a np. wiem, że 'to' akurat nie leży na niej dobrze to mówię dla świętego spokoju i po prostu żeby nie robić przykrości, że tak. Czasem mówię coś żeby komus nie było przykro. A faceci chyba nie, mój narzeczony zawsze mi powie prawde

Nie o wszystkie sytuacje chodzi. Obce kobiety nie maja interesu maślić i w takie komplementy wierzę, bo te od mężczyzn nie zawsze na mnie działają ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ha, na mnie ostatnio też się uparli, szczególnie z fotki - mam ost pełno propozycji i jakieś warunki, że mam założyć konto na maxmodels hahaha

No to próbuj :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Nie o wszystkie sytuacje chodzi. Obce kobiety nie maja interesu maślić i w takie komplementy wierzę, bo te od mężczyzn nie zawsze na mnie działają ;)

A no obce to tak, pamiętam jak raz babka mi w sklepie powiedziała, że mam piękne kozaki to tak miło się zrobiło od razu, a od faceta to wiadomo. Tu macie racje :-)

Jasmina
Jasmina: No to próbuj :D

Kiedy kochana? Nie mam czasu, a poza tym - mój nos mi przeszkadza aby zrobić krok naprzód. Ostatnio jeden facet chciał mi 900 zł zapłacić za zdjęcia topless - ja już znam tych wszystkich fotografów, tylko liczą, że akurat się rozbierzesz. DZIĘKUJE ale nie.
Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedy kochana? Nie mam czasu, a poza tym - mój nos mi przeszkadza aby zrobić krok naprzód. Ostatnio jeden facet chciał mi 900 zł zapłacić za zdjęcia topless - ja już znam tych wszystkich fotografów, tylko liczą, że akurat się rozbierzesz. DZIĘKUJE ale nie.

Ja na to też bym nie poleciała :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: A no obce to tak, pamiętam jak raz babka mi w sklepie powiedziała, że mam piękne kozaki to tak miło się zrobiło od razu, a od faceta to wiadomo. Tu macie racje :-)

No widzisz :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?

z ust, koloru oczu, ostatnio polubilem swoj wzrost i postawna budowe. no i z twarzy ogolnie jestem zadowolony :) aa i z dlugich prostych nog ;p

Jasmina
Jasmina: 3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?

tak srednio da sie przetlumaczyc to na polski ;p

Jasmina
Jasmina: 4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

jezeli ktos jest na maxa zakochany w sobie to traci, jezeli zna swoja wartosc to nie

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.