Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :mrgreen:

Był temat o kompleksach, teraz będzie o czymś wprost przeciwnym- Wasze atuty urody :D

1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?
2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?
3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?
4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

Pozdrawiam, Jaśmina :*

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie w Sharm byłam w kompleksie siedmiu () hoteli - Domina Coral Bay i go NIE polecam właśnie dlatego, że to jest za dużo hoteli naraz, przejście z jednego punktu do drugiego zajmowało dużo czasu i można się było pogubić. Niby jeździły meleksy, ale mało pomocne były. Także najlepiej wybierz mały kompleks (tak do 3 hoteli) albo pojedynczy hotel :)

ten Dreams Beach z fotek to da dwa hotele ten co ja mam byc w tym zaraz przy plazy, mialam do wyboru hotel z aqua parkiem i jeziorem na pow 180 tys metrow2 ale daleko do miasta 29 km, lepiej w centrum czy z dala od miasta?
pijana
pijana
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ten Dreams Beach z fotek to da dwa hotele ten co ja mam byc w tym zaraz przy plazy, mialam do wyboru hotel z aqua parkiem i jeziorem na pow 180 tys metrow2 ale daleko do miasta 29 km, lepiej w centrum czy z dala od miasta?

To zależy na co jesteś nastawiona, ja byłam na wypoczynek w hotelu, do miast zaglądałam rzadko. Taksówki są tanie, drogi gładkie jak lustro, z tym, że tam najważniejszym elementem w samochodzie jest klakson :lol2: Dlatego trochę strasznie to wygląda, ale wypadki tam są mimo tego bardzo rzadkie - taki paradoks :D Jeżdżą jak wariaci, a są bezpieczni.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To zależy na co jesteś nastawiona, ja byłam na wypoczynek w hotelu, do miast zaglądałam rzadko. Taksówki są tanie, drogi gładkie jak lustro, z tym, że tam najważniejszym elementem w samochodzie jest klakson Dlatego trochę strasznie to wygląda, ale wypadki tam są mimo tego bardzo rzadkie - taki paradoks :D Jeżdżą jak wariaci, a są bezpieczni.

wiem, slyszalam wlasnie ale nie nudno jak tak z dala od miasta?
pijana
pijana
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, slyszalam wlasnie ale nie nudno jak tak z dala od miasta?

Ja miałam zawsze ekipę więc tak do miasta nie ciągnęło, ale Wy (chyba) będziecie tylko we dwoje, młodzi, więc może rzeczywiście bliżej miasta lepiej... Na zakupy, dyskotekę czy po prostu na spacer...
mmaryjka
mmaryjka
  17 maja 2011

w egipcie do 'miasta' to polecam udawać się tylko z obstawą.

HardcoremJestem
HardcoremJestem
  17 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?

Wzrost ,budowa ciała,dość duże ramiona.

Jasmina
Jasmina: 2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?

Nie podkreślam.

Jasmina
Jasmina: 3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?

Że jestem dobrze zbudowany,przystojny,że mam fajne włosy.

Jasmina
Jasmina: 4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

Jestem narcyzem i generalnie mam wy****ne na to co mówią o mnie inni ,szczególnie na jakieś słowa krytyki pod moim adresem...;)
Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w egipcie do 'miasta' to polecam udawać się tylko z obstawą.

Potwierdzam na własnym przykładzie. :and:
mmaryjka
mmaryjka
  17 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Potwierdzam na własnym przykładzie.

też cię chcieli kupić? czarnowłose i tak mają bezpieczniej niż blondynki.
Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: też cię chcieli kupić? czarnowłose i tak mają bezpieczniej niż blondynki.

Kupić nie, ale nie trzymali łap przy sobie :nie: Gdybym była blondynką to juz wolę nie wiedzieć co by się działo :and:
Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Kupić nie, ale nie trzymali łap przy sobie

W sumie nie tylko łap :zonk: Dlatego ten wyjazd źle wspominam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja miałam zawsze ekipę więc tak do miasta nie ciągnęło, ale Wy (chyba) będziecie tylko we dwoje, młodzi, więc może rzeczywiście bliżej miasta lepiej... Na zakupy, dyskotekę czy po prostu na spacer...

no wlaśnie, kurcze juz tyle ofert przejrzalam i albo za daleko od miasta albo plaża zła. :/

Konto usunięte
Konto usunięte: w egipcie do 'miasta' to polecam udawać się tylko z obstawą.

cóż za nowość, łał, jeśli nastepnym razem chcialabys mi dawac rady (bo to ja tutaj pytam o egipt) to prosze cytowac do mnie. ;-)

Jasmina
Jasmina: Potwierdzam na własnym przykładzie.

słyszałam o tym, i czytałam o tym w takim ;przewodniku, u nich samotna europejka jest równoznaczna z prostytutką zazwyczaj.
Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: słyszałam o tym, i czytałam o tym w takim ;przewodniku, u nich samotna europejka jest równoznaczna z prostytutką zazwyczaj.

Zauważyłam to, nawet jak nie jest samotna trzeba uważać.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Zauważyłam to, nawet jak nie jest samotna trzeba uważać.

podobno strasznie zaczepiają i podobno wcale nie blondynki, wystarczy im jaśniejsza skóra. troche mam obawy...
Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno strasznie zaczepiają i podobno wcale nie blondynki, wystarczy im jaśniejsza skóra. troche mam obawy...

Ja sama jak tam pojechałam, to myślałam, że będą mnie trochę brali za swoją, ale nie, w dodatku są chamscy, nie trzymają rąk przy sobie i na siłę chcą całować. Byłam z bratem a niewiele to dało, mieli to gdzieś. Dlatego naprawdę uważaj :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ja sama jak tam pojechałam, to myślałam, że będą mnie trochę brali za swoją, ale nie, w dodatku są chamscy, nie trzymają rąk przy sobie i na siłę chcą całować. Byłam z bratem a niewiele to dało, mieli to gdzieś. Dlatego naprawdę uważaj

:szok: aż tak? ja bede miala z tym problem bo ogolnie do kazdego sie usmiecham albo odwzajemniam usmiech, jestem osoba bardzi zyczliwa i otwarta, ale tam to chyba zakryje sie szczelnie i ubiore ciemne okulary zeby nie widzieli gdzie patrze.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.