Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :mrgreen:

Był temat o kompleksach, teraz będzie o czymś wprost przeciwnym- Wasze atuty urody :D

1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?
2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?
3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?
4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

Pozdrawiam, Jaśmina :*

Transcendencja
Transcendencja
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?

Z włosów , oczu , wzrostu i prawie z budowy ciała .
pinheiros
pinheiros
  15 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?

wzrost, włosy, brwi, nos
pijana
pijana
  15 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde

Jeśli będziesz miała wybór pomiędzy Hurghadą a Sharm el Sheikh to wybierz Sharm :)
Maryla
Maryla: Fajnie, że lubią o siebie dbać

W tym właśnie problem, że nie trzeba być zadbanym by być narcyzem... Znałam gościa (niski, przy kości, rudy, czerwony na twarzy) zapatrzonego w siebie jak w obrazek, a z podstaw higieny piątki to by nie miał :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: wzrost

O, właśnie, wiedziałam, że o czymś zapomniałam.
Maryla
Maryla
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W tym właśnie problem, że nie trzeba być zadbanym by być narcyzem... Znałam gościa (niski, przy kości, rudy, czerwony na twarzy) zapatrzonego w siebie jak w obrazek, a z podstaw higieny piątki to by nie miał

:zonk:.
Zaczynam się cieszyć, że w moim otoczeniu 'narcyz' to osoba, którą wyżej opisałam.
styka51
styka51
  16 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?

Biust, kolor oczu, nogi ( nie długie, ale zgrabne ), dłonie, płaski brzuszek.

Jasmina
Jasmina: 2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?

Oczka staram się podkreślać. Noszę dopasowane bluzki, krótkie szorty bądź rurki. Na palcach od rąk pierścinoki.

Jasmina
Jasmina: 3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?

Hmmmm... Nie pamiętam nic takiego... Jedynie to, że wczoraj kuzyn i opowiadał, że poznał dziewczynę i opowiada opowiada i tekst : no taka fajna jest, zgrabna, do przytulania, taka jak Ty :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli będziesz miała wybór pomiędzy Hurghadą a Sharm el Sheikh to wybierz Sharm :)

wiem, wiem, słyszałam, fajne ceny są w Egipcie za ok 2300 są hotele 5 * a w Tunezji są od 2,900, Egipt jednak ładniejszy :-) tylko teraz zastanawiam się nad hotelem, mam jeden na oku ale nie ma typowej plazy tylko klif i od razu rafa, to dobry pomysl? czy lepiej piaszczyste dno?
pijana
pijana
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko teraz zastanawiam się nad hotelem, mam jeden na oku ale nie ma typowej plazy tylko klif i od razu rafa, to dobry pomysl? czy lepiej piaszczyste dno?

Ja byłam raz przy piaszczyste dno i dalej kawałek niewielkiej rafy (Hurghada) i raz tak, że prawie od razu rafa więc był pomost po którym się wchodziło do takiej już dość głębokiej wody (Sharm). Mi w sumie bez różnicy :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja byłam raz przy piaszczyste dno i dalej kawałek niewielkiej rafy (Hurghada) i raz tak, że prawie od razu rafa więc był pomost po którym się wchodziło do takiej już dość głębokiej wody (Sharm). Mi w sumie bez różnicy :)

Tak dokladnie ta plaza wyglada, jest taka nietypowa :woog: a tu adres hotelu. Co sadzisz? Jezeli masz ochote zerknac. Czy lepiej taka normalna plaza?
http://www.wakacje.pl/hotele/egipt/dreams-beach-resort-1490.html



BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 maja 2011


o tu jeszcze jedno zdjecie. :-) co sadzisz?
pijana
pijana
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak dokladnie ta plaza wyglada, jest taka nietypowa :woog: a tu adres hotelu. Co sadzisz? Jezeli masz ochote zerknac. Czy lepiej taka normalna plaza?

Kurczę, wydaje mi się bardzo mała przez ten klif... Ja chyba wybrałabym normalną jednak, jeżeli plaża to jest dla Ciebie ważny czynnik.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kurczę, wydaje mi się bardzo mała przez ten klif... Ja chyba wybrałabym normalną jednak, jeżeli plaża to jest dla Ciebie ważny czynnik.

w sumie kij z tą plażą, taki klif też ma swój urok bardziej chodzi mi o morze :and: one chyba nie jest piaszczyste? to jest rafa te jasne? trzeba pewnie chodzic w klapkach w morzu wtedy nie?
pijana
pijana
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie kij z tą plażą, taki klif też ma swój urok bardziej chodzi mi o morze one chyba nie jest piaszczyste? to jest rafa te jasne? trzeba pewnie chodzic w klapkach w morzu wtedy nie?

Tak, skoro jest taki pomost to to jest rafa, po której wręcz nie wolno chodzić, u mnie ratownicy ingerowali jak ktoś tam coś kombinował :nie:
Malutkie zdjęcie, ale widać pomost i resztę - ten jasny pas nie był w całości rafą (dało się poleżeć w wodzie przy samej plaży):
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, skoro jest taki pomost to to jest rafa, po której wręcz nie wolno chodzić, u mnie ratownicy ingerowali jak ktoś tam coś kombinował Malutkie zdjęcie, ale widać pomost i resztę - ten jasny pas nie był w całości rafą (dało się poleżeć w wodzie przy samej plaży):

to lipa, musze poszukac czegos innego a szkoda bo hotel fajny i dobre opinie ma. polecasz jakis hotel?
pijana
pijana
  16 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to lipa, musze poszukac czegos innego a szkoda bo hotel fajny i dobre opinie ma. polecasz jakis hotel?

Właśnie w Sharm byłam w kompleksie siedmiu (:wtf:) hoteli - Domina Coral Bay i go NIE polecam właśnie dlatego, że to jest za dużo hoteli naraz, przejście z jednego punktu do drugiego zajmowało dużo czasu i można się było pogubić. Niby jeździły meleksy, ale mało pomocne były. Także najlepiej wybierz mały kompleks (tak do 3 hoteli) albo pojedynczy hotel :)
IMalinowaMambaI
IMalinowaMambaI
  16 maja 2011
Jasmina
Jasmina: 1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ? 2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ? 3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ? 4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

1. piersi, oczy, usta
2. maluję się ;)
3. :woot:
4. opłaca się
:woot::woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.