Jasmina
Jasmina
  15 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :mrgreen:

Był temat o kompleksach, teraz będzie o czymś wprost przeciwnym- Wasze atuty urody :D

1. Z czego w swoim wyglądzie jesteście najbardziej zadowoleni, dumni ?
2. W jaki sposób podkreślacie swoje atuty wyglądu ?
3. Wyjątkowy komplement jaki utkwił Wam w pamięci odnośnie Waszego wyglądu ?
4. Czy bycie narcyzem w dzisiejszych czasach opłaca się ? Czy takie osoby maja siłę przebicia ? Czy raczej więcej tracą niż zyskują na tym świecie ?

Pozdrawiam, Jaśmina :*

Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aż tak? ja bede miala z tym problem bo ogolnie do kazdego sie usmiecham albo odwzajemniam usmiech, jestem osoba bardzi zyczliwa i otwarta, ale tam to chyba zakryje sie szczelnie i ubiore ciemne okulary zeby nie widzieli gdzie patrze.

Naprawdę, nie ubierałam się wyzywającą ale i tak się lepili. Dlatego jak już tam pojadę to z chłopakiem, który sobie z nimi poradzi. Ale póki co mam serdecznie dość Egiptu :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Naprawdę, nie ubierałam się wyzywającą ale i tak się lepili. Dlatego jak już tam pojadę to z chłopakiem, który sobie z nimi poradzi. Ale póki co mam serdecznie dość Egiptu

o masakra, nie widziałam, że to na taką 'skalę'. :and:
Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o masakra, nie widziałam, że to na taką 'skalę'.

Ja też się nie spodziewałam. Odchorowałam ten wyjazd.
pijana
pijana
  17 maja 2011

Na szczęście aż tak przykrych incydentów jak Jaśmina nie miałam, żaden mnie nawet nie dotknął, ale faktem jest, że zaczepiają non stop i strasznie chamsko się gapią. I nie ma znaczenia czy idziesz w krótkich czy długich spodniach, chociaż w długich tam ciężko wytrzymać (chyba, że zimowymi wieczorami - wtedy chodziłam w zamszowych kozakach, tak zimno było). Dlatego wolałam jednak siedzieć w hotelu, chociaż tam w restauracjach znowu non stop "zakochujący się" kelnerzy. No ale oni mieli dużo pracy, nie mieli czasu być aż tak nachalni.

Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale oni mieli dużo pracy, nie mieli czasu być aż tak nachalni.

To Ci zazdroszczę u mnie byli strasznie nachalni :and: Aż rzygać się chciało.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  17 maja 2011

potwierdzam jako blondyn, jeden mi chcial zrobic dobrze i dac znizke w swoim sklepie :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Prinz
Prinz: potwierdzam jako blondyn, jeden mi chcial zrobic dobrze i dac znizke w swoim sklepie

hahaha :crylol: To musiałeś miec ubaw :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  17 maja 2011
Jasmina
Jasmina: hahaha To musiałeś miec ubaw :D

no usmialem sie pieknie :D
myslalem ze jako facet bede tam bezpieczny, ale gdzie, blond wlosy i jasna skora robia swoje. i jeszcze krzycza, dotykaja, wolaja ;/

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  17 maja 2011
Prinz
Prinz: myslalem ze jako facet bede tam bezpieczny, ale gdzie, blond wlosy i jasna skora robia swoje. i jeszcze krzycza, dotykaja, wolaja ;/

To nie jadę tam :ninja: never.
Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Prinz
Prinz: no usmialem sie pieknie :D myslalem ze jako facet bede tam bezpieczny, ale gdzie, blond wlosy i jasna skora robia swoje. i jeszcze krzycza, dotykaja, wolaja ;/

hahahaha :lol: To nawet facet nie jest tam bezpieczny :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jadę tam never.

mi sie generalnie kraje arabskie podobaja, ciekawia i odwlekam co chwile wyjazd do Izraela, bo jak zobacza pieczatke z Izraela w jakims kraju arabskim to nie wpuszczą.

Jasmina
Jasmina: hahahaha To nawet facet nie jest tam bezpieczny :D

masakra, a ja jestem z natury taki, ze usmiecham sie, odpowiadam na hello czy inne powitanie, a to moj blad.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Prinz
Prinz: masakra, a ja jestem z natury taki, ze usmiecham sie, odpowiadam na hello czy inne powitanie, a to moj blad.

Na pewno tak :mrgreen: Ale czekaj...to faceci Cię zarywali czy jak ? :ninja:
Jasmina
Jasmina
  17 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jadę tam never.

Ty to w ogóle nie jedź :P
say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  17 maja 2011

Mówicie, że jak na podryw to do Egiptu? :D

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  17 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Na pewno tak Ale czekaj...to faceci Cię zarywali czy jak ?

czesc tak, generalnie bylem lekko zszkowoany, bo w naszej kulturze to niepopularne, bedac w hiszpanii, hiszpanie puszczali oczka czy zagadywali, ale w egipcie przeszlo to wszelkie granice. a polki to w ogole maja tam ''zayebista opinie' :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.