Zadziora
Zadziora
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat ZDROWIA, DIET I ĆWICZEŃ . Rozmawiamy o tym jak o siebie dbać, jakie diety stosować i jak ćwiczenia wykonywać by nasze ciało było w najlepsze kondycji.

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

titina1980
Posty: 16 (po ~89 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
titina1980
  26 lutego 2014

nie oceniajcie mnie nie jestem puszysta ale facet z którym jestem 7 lat stwierdził żebym jeszcze słudłam waże 52 kg do wzrostu 153 niewiem comam dalej robić dla niego chce się poświecić przesto że nie sudłam jeszcze tych paru kilo to zaczoł wyjeżdzać do Angli

pijana
pijana
  26 lutego 2014

Facet wart narażania życia i zdrowia, doprawdy! Powodzenia w życiu i związku z takim facetem i takim brakiem rozumu :tak:

dongruppen
dongruppen
  26 lutego 2014
titina1980
titina1980: przesto że nie sudłam jeszcze tych paru kilo to zaczoł wyjeżdzać do Angli

xDDD
Sztajmex
Sztajmex
  26 lutego 2014
titina1980
titina1980: nie oceniajcie mnie nie jestem puszysta


Nikt nie ocenia Twojej urody, a głupotę, którą prezentujesz. Tasiemiec jest pasożytem, czymś w organizmie nieproszonym, temat dotyczy zdrowia i diet, a wszczepienie tasiemca jest działaniem szkodliwym dla zdrowia - wnioski? Znajdź inne forum, lub załóż temat "jak spie****dolić sobie zdrowie".
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 lutego 2014
titina1980
titina1980: niewiem comam dalej robi


mniej jesc + cwiczyc
titina1980
titina1980: chce się poświecić


no wlasnie widac jak chcesz sie ''poswiecic'' ''na skroty'' :facepalm:
titina1980
titina1980: nie sudłam jeszcze tych paru kilo to zaczoł wyjeżdzać do Angli


Ja bym Ci radzila zastanowic sie nad sensem calego zwiazku, a nie polykaniem jakis tasiemcow.
zzz5
Posty: 89 (po ~119 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 143
wpis jest ukryty
zzz5
Posty: 89 (po ~119 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 143
zzz5
  3 marca 2014

polecam strone tabele kalorii ( to nie jest reklama ) wpisujcie sobie tam ile zżarłyscie kalorii i bedzie wiadomo

zzz5
Posty: 89 (po ~119 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 143
zzz5
  3 marca 2014

ogranicz wegle do minimum samo białko + zdrowe tłuszcze + warzywa i git ;) i oczywiscie ruch .

...połykanie tasiemców ? hahahahaahha dobre

Rosiczka
Rosiczka
  9 marca 2014

Co? d83dde31

Rosiczka
Rosiczka
  15 marca 2014
Coś polecacie na zakwasy w nogach? Zaraz umre, chodzić nie mogę.
FOLLY
FOLLY
  15 marca 2014

haha, trzeba być twardym, a nie szukać sposobu na zakwasy. "Masz zakwasy? To wiedz, że to znak nadejścia masy"

Sztajmex
Sztajmex
  15 marca 2014
Rosiczka
Rosiczka: Coś polecacie na zakwasy w nogach? Zaraz umre, chodzić nie mogę.


Te Twoje "zakwasy" to mikro urazy włókien mięśniowych. Pomóc mogą masaże, okłady, ale przez pewien czas nogi pobolą tak czy siak. Łatwiej zapobiegać, czyli po prostu utrzymywać organizm w wysokiej kondycji ogólnej i nie przetrenowywać się, ale należy pamiętać, że w takich warunkach superkompensacja nie zajdzie. Odpocznij ze dwa dni (jeżeli ból jest konsekwencją treningu wytrzymałościowego, jeżeli krótki ale bardzo intensywny trening siłowy, czas się skraca) i wznów treningi, powinnaś zauważyć stopniowe przesuwanie bariery, po której organizm odmawia Ci posłuszeństwa. Z czasem to co teraz spowodowało ogromny ból nie będzie miało większego wpływu na samopoczucie, pod warunkiem oczywiście, że zostaniesz aktywna fizycznie i będziesz w odpowiedni sposób odpoczywała.
Rosiczka
Rosiczka
  17 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: haha, trzeba być twardym, a nie szukać sposobu na zakwasy. "Masz zakwasy? To wiedz, że to znak nadejścia masy"


Nie sądzę, jak się nic nie robiło całą zimą, a przyszedł tkai dzień na test Cooper'a na uczelni i 12 minut ciągłego biegania to jednak trochę forsuje mięśnie :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Te Twoje "zakwasy" to mikro urazy włókien mięśniowych. Pomóc mogą masaże, okłady, ale przez pewien czas nogi pobolą tak czy siak. Łatwiej zapobiegać, czyli po prostu utrzymywać organizm w wysokiej kondycji ogólnej i nie przetrenowywać się, ale należy pamiętać, że w takich warunkach superkompensacja nie zajdzie. Odpocznij ze dwa dni (jeżeli ból jest konsekwencją treningu wytrzymałościowego, jeżeli krótki ale bardzo intensywny trening siłowy, czas się skraca) i wznów treningi, powinnaś zauważyć stopniowe przesuwanie bariery, po której organizm odmawia Ci posłuszeństwa. Z czasem to co teraz spowodowało ogromny ból nie będzie miało większego wpływu na samopoczucie, pod warunkiem oczywiście, że zostaniesz aktywna fizycznie i będziesz w odpowiedni sposób odpoczywała.


Za jakieś 2 dni zacznę być aktywna :tak:
qxinnynizwszyscyxq
qxinnynizwszyscyxq
  24 marca 2014

Witam wszystkich :) znalazłem niezla stronkę gdzie mozna wygrać karnety do wybranego klubu fitness zapraszam do konkursu ! warto ja wygrałem :D http://latwy.pl/b72da

Kamillo27
Kamillo27
  25 marca 2014

GotPage - Nowe znajomości, zdjęcia, rozrywka,randki, rozmowy na żywo i wiele innych nowych funkcji. Użytkownicy już zaczynają rezygnować z NK i FB i przechodza na GotPage - http://www.gotpage.pl

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.