malami81
malami81
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)

Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak zaczelam czuc, ze sie pieke


widzisz, ja w ogole nic nie czulam :lol: siedzielismy od 11:00 do 19:00 jak piedolnieci, ale wiesz, nie czesto u nas taka pogoda, to sie rzucilismy na plaze jak czarni na tombak :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj słońce i wiatr,szału nie ma.Wczoraj do tego dochodził delikatny deszcz.


u nas byl szal tylko dlatego, ze w Anglii tylko jeden w roku jest taki dzien - slonce, zero deszczu, chmurek, 30 stopni... :Swir:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ImaDrug
ImaDrug
  27 czerwca 2011
massacre
massacre: nas byl szal tylko dlatego, ze w Anglii tylko jeden w roku jest taki dzien - slonce, zero deszczu, chmurek, 30 stopni...

fajnie Wam:) uwielbiam spedzać niedziele nad wodą,takie nudne gorące popołudnie a wczoraj tego był brak choć nie wiem jak w innych częściach Polski.
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj słońce i wiatr,szału nie ma.Wczoraj do tego dochodził delikatny deszcz.

no dzisiaj pogoda jest lipna juz :/
jeden dzien lata mialam :smutny:

massacre
massacre: widzisz, ja w ogole nic nie czulam siedzielismy od 11:00 do 19:00 jak piedolnieci, ale wiesz, nie czesto u nas taka pogoda, to sie rzucilismy na plaze jak czarni na tombak

:rotfl: jakbym mogla to tez bym pewnie byla, niestety przy filtrze 50 po 2 godzinach sie spieklam (a bylam jakos miedzy 2 a 4ta :woot:) - ja tak nie moge siedziec na sloncu :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no dzisiaj pogoda jest lipna juz :/


W londku od czwartku ma sie zepsuć. Dzisiaj w pracy to i tak sie nie enjoyowalam :/
Taka zgrzana od wczoraj przy klimie zamarzalam

Konto usunięte
Konto usunięte:


Ja bez filtru i brązowa jestem, taka skóra, moj jest czerwony, a młody miał 30-tke ale on po mamusi tez brązowy :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

miami1
miami1
  28 czerwca 2011

ja też mam dobrze z opalaniem leżę godzinę i jestem mega brązowy :P

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011
massacre
massacre: W londku od czwartku ma sie zepsuć. Dzisiaj w pracy to i tak sie nie enjoyowalam :/ Taka zgrzana od wczoraj przy klimie zamarzalam

u mnie wczoraj taka chmura znad morza przyszla i bylo pochmurnie :/
ale dzisiaj wyglada na ladny i sloneczny dzien :D

massacre
massacre: Ja bez filtru i brązowa jestem, taka skóra, moj jest czerwony, a młody miał 30-tke ale on po mamusi tez brązowy :)

no ja mam lipna skore - dwojka mojego rodzenstwa wlasnie opala sie od razu na brazowo, tylko ja nie :/
SoDope
SoDope
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

zapominając, że wcześniej sie chodziło na solarium.

a ja odkryłam tajemnice tych wszystkich wyjaranych lasek.
Melanotan - środek do strzykiwania w skóre i dzięki temu są ekstra opaleni. :ble:
miami1
miami1
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zapominając, że wcześniej sie chodziło na solarium.

w solarium byłem 5,6 razy w życiu a szybko opalałem się już przed tym, po prostu często się opalałem jak byłem młodszy do Chorwacji często latałem:)
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu często się opalałem jak byłem młodszy do Chorwacji często latałem:)

lol - to jest bez roznicy czy sie za malego opalales czy nie.
miami1
miami1
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lol - to jest bez roznicy czy sie za malego opalales czy nie.

no ta wyżej mi piszę że jest różnica wiec tylko odpowiadam tak?
SoDope
SoDope
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ta wyżej mi piszę że jest różnica wiec tylko odpowiadam tak?

jej chodzi, że za małego.

skóra nie 'zapisuje' opalań sprzed 25 lat :zonk:
SoDope
SoDope
  28 czerwca 2011

Stary Qń a nie widzi co jest cytowane :zonk:

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ta wyżej mi piszę że jest różnica wiec tylko odpowiadam tak?

bez nerwow, nic zlego nie napisalam :)
miami1
miami1
  28 czerwca 2011

a ja się wcale nie denerwuje:D

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 czerwca 2011

jakie urocze! :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.