Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  26 marca 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :mrgreen:
Mam zamiar kupić sobie spodnie. Najlepiej jeansy. Tylko że jest problem :>
Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami :nie:. Mam 171 cm wzrostu, lubię raczej ciemny jeans. Nie chcę chodzić na darmo po CH, może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało? I tak do 200 zł max :tak:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Babsy
Babsy
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytat: Kochanie Ty wiesz ze sie uzaleznilas od tego forum? a mama: Cytat: no wlaśnie i to do tego stopnia, ze jak pisze to nie dociera nic do niej i nie słyszy

moj facet tez juz sie wkurza, co do mnie dzwoni: -co robisz? -siedze na fotce;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Babsy
Babsy: moj facet tez juz sie wkurza, co do mnie dzwoni: -co robisz? -siedze na fotce;)

:lol:
:przybija pięć:

:piwo:
Tricia
Tricia
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jedne wytrzymały mu chyba 5 lat,

jak dla mnie to nie jest kwestia "wytrzymywania" ale po prostu wymagam dobrej jakości
poza tym nie chodzę wiecznie w jednych spodniach... niedawno wróciłam do takich, które kupiłam ponad rok temu.. i wyglądają dobrze.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja raczej ubieram sie w river island, banku

river island tylko znam i w sumie lubię, ale moja mama z zawodu jest krawcową i niestety czepia się każdego szwa, każdej niteczki zaciągniętej, materiału, gatunku, tego czy jest krzywo uszyta... jest w sumie perfekcjonistką, więc jak widzi jakąś niedoróbkę to nie ważne czy coś wygląda świetnie i jest w super cenie... i tak tego nie kupi, bo np. rękawy np są krzywo podwinięte a w river island jak w każdej innej sieciówce tak bywa dość często.
zimą piękny płaszczyk sobie tam upatrzyłam... na manekinie super, cena znośna... zdejmuję z wieszaka i okazuje się, że nie ma podszewki i kieszeni... a połowa guzików na podłodze.. :ninja:
Babsy
Babsy
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :przybija pięć:

piona!:) a jak cos pisze, to dodatkowo sie wkurza, ze go nie slucham:P a ja- slucham, slucham...:)
styka51
styka51
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: tak samo jest z butami

Właśnie... zadam pytanie odnośnie butów, bo nie ma sensu zakładać nowego tematu.
Soł.
Chciałbym sobie kupić czółenka, coś w tym stylu:

ale pojawia się problem. Mam długą i szczupłą stopę. Jak biorę rozmiar 37/38 to but na długość jest idealny ale leci mi ze stopy, bo ta jest za szczupła. Jak biorę 35/36 to jest idealnie na szerokość ale nie będę chodzić z podkurczonymi palcami. A nie chce kupować butów z paskiem w kostce, bo skracają i wyglądają masywniej.
Macie może jakieś pomysły jak temu zaradzić? Czy te wkładki sylikonowe działają? Może w jakimś sklepie widziałyście szczuplejsze modele?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
styka51
styka51: Macie może jakieś pomysły jak temu zaradzić? Czy te wkładki sylikonowe działają? Może w jakimś sklepie widziałyście szczuplejsze modele?

mam ten sam problem, nosze 38 i musze nosic buty z zapięciem bo inaczej lecą mi ze stopy i wygladam jak w kajaku!

Babsy
Babsy: piona!:) a jak cos pisze, to dodatkowo sie wkurza, ze go nie slucham:P a ja- slucham, slucham...:)

ja mam to samo, a potem sama sie denerwuje jak on sie denerwuje bo chce pisac a on mi glowe zawraca :lol:
Tricia
Tricia
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest chore, i tyle! Każdy niech kupuje to co lubi i to na co go stać, nie rozumiem obrazania kogos za to, ze wydał dużo kasy na ciuch. U Nas to ciągle wywołuje kontrowersję.

ale ja nie skomentowałam cen Twoich ubrań, Ty to zrobiłaś. Ale skończmy już ten temat lepiej.

Babsy
Babsy: ja mam kilka par jeszcze z liceum:P a jestem na V roku studiow, dla podkreslenia:) i trzymaja sie niezle, a i fason mi sie podoba.

dlatego warto zwracać uwagę na jakość. :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: ale ja nie skomentowałam cen Twoich ubrań, Ty to zrobiłaś. Ale skończmy już ten temat lepiej.

nie, przyczepiłaś się do tego, dlaczego kupuję w takich sklepach i jak mam prawo sądzić, że są markowe. ale w sumie skonczmy to ;P nie potrzebie zaczęłam temat
styka51
styka51
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: musze nosic buty z zapięciem bo inaczej lecą mi ze stopy i wygladam jak w kajaku!

Ale ja nawet sandałków nie mogę kupić na obcasie. W zeszłym roku chciałam kupić sobie coś takiego:
jak wzięłam rozmiar 38 to były za szerokie i paluchy leciały mi do przodu, a jak wzięłam 36 to i tak paluchy wystawały i wyglądałam jak pokraka;c
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
styka51
styka51: Ale ja nawet sandałków nie mogę kupić na obcasie. W zeszłym roku chciałam kupić sobie coś takiego:

ja tez tak miałam, ale znalazłam takie z regulowanymi paskami i sobie zmniejszyłam
http://www.fotka.pl/profil/BreakMyFall18/albumy/1,Ja/47873554,?authkey=7739e535004c543049a99ef8465d1b74

tu je widac.
styka51
styka51
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tez tak miałam, ale znalazłam takie z regulowanymi paskami i sobie zmniejszyłam

No wlaśnie też szukałam czegoś takiego no ale nie dałam rady. A gdzie je kupiłaś?
Tricia
Tricia
  26 marca 2011

wybaczcie, musiałam wywalczyć odzyskanie `maka, bo moj tez nie jest zachwycony.

styka51
styka51: Macie może jakieś pomysły jak temu zaradzić? Czy te wkładki sylikonowe działają? Może w jakimś sklepie widziałyście szczuplejsze modele?

ja mam w 3 parach butów te sylikonowe, bo palce przez te dziury wypadają.
prawie identyczne sobie niedawno kupiłam i wzięłam odrobinę mniejsze, ale zadziałał preparat do rozciągania obuwia i jest okej, mnie lekko cisnęły w mały palec tak z boku... ale na długość... nie mam pojęcia. może w innym sklepie znajdziesz takie, które będą pasowały?
Tricia
Tricia
  26 marca 2011

wybaczcie za 2 post, chodzi mi o wkładki pod palce

styka51
styka51
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: może w innym sklepie znajdziesz takie, które będą pasowały?

Wiesz... tylko w zeszłym roku obleciałam wszystkie możliwe sklepy, byłam już na serio zdesperowana, szukałam wszędzie i wszystko za szerokie ...
Babsy
Babsy
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: dlatego warto zwracać uwagę na jakość. :)

i sa to spodnie jedne z Butiku, inne z bazaru chyba:)

styka51
styka51: W zeszłym roku chciałam kupić sobie coś takiego:

widzialam je na allegro, fajne, ale za wysokie dla mnie:(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.