Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  26 marca 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :mrgreen:
Mam zamiar kupić sobie spodnie. Najlepiej jeansy. Tylko że jest problem :>
Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami :nie:. Mam 171 cm wzrostu, lubię raczej ciemny jeans. Nie chcę chodzić na darmo po CH, może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało? I tak do 200 zł max :tak:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  26 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Mam wystający brzuszek i boczki


Zielinek34
Zielinek34: może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało?

Siłownia :tak:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Siłownia

dokładnie :-) :mrgreen: ja też jak zauważylam boczki to od razu poszłam na siłownie, i spodnie noszę dalej tego semgo fasonu tyle, że rozmiar mniejsze.
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie :-)

czuje że robie kariere na modzie i urodzie
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czuje że robie kariere na modzie i urodzie

haa, no trafne spostrzeżenie :-) w sumie, bo co coś zakrywac i tuszować skoro można się tego pozbyć i w dodatku wyglądać lepiej, ale staram sie zrozumieć bo nie kazdy ma czas no i nie kazdemu sie chce...
Darunia511
Darunia511
  26 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami . Mam 171 cm wzrostu, lubię raczej ciemny jeans. Nie chcę chodzić na darmo po CH, może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało? I tak do 200 zł max

Dobrze dobrany rozmiar...
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Siłownia

odpada ze względu na stan zdrowia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze dobrany rozmiar...

biodrówek?

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Dobrze dobrany rozmiar...


Zielinek34
Zielinek34: odpada ze względu na stan zdrowia.


skoro tak, to Daria ma rację, nawet jak kupisz biodrówki ale w dobrym rozmiarze, to nie będą się 'wcinać' w tłusz i nie będą wystawać Ci boczki, ja też tak mam, że niektóre ciaśniejsze spodnie mi się wpijają i brzydko to wygląda.
styka51
styka51
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Siłownia dokładnie :-)

Tylko, że nawet jak pójdzie na tą siłkę to w momencie sie spadnie jej 1 czy dwa rozmiary w dół. Na to potrzeba czasu, więc zgadzam się z

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze dobrany rozmiar...


Zielinek34
Zielinek34: biodrówek?

Tak. Wiem sama po sobie. Jak mierzę 34 to zawsze się wżynają w ciało, a 36 już jest ładnie dopasowane i brzuszek ani boczki nie sa problemem :)
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro tak, to Daria ma rację, nawet jak kupisz biodrówki ale w dobrym rozmiarze, to nie będą się 'wcinać' w tłusz i nie będą wystawać Ci boczki, ja też tak mam, że niektóre ciaśniejsze spodnie mi się wpijają i brzydko to wygląda.

Wydawało mi się, że każde biodrówki będą na mnie źle wygladały :wtf:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Wydawało mi się, że każde biodrówki będą na mnie źle wygladały

Nie! Skądże, powiem Ci, że ja też mam problem z tym, że jak ubiorę ciaśniejsze to one się tak wpijają w biodra i wtedy to wygląda, jakbym miała boczki takie wielkie.
Musisz dobrać taki rozmiar, żeby leżał na skórze a nie wciskał się w nią. Nie wiem jak to wytłumaczyć, tylko czy np nie będą za duże w nogawce itp, bo wtedy lipa, ja jestem taka niewymiarowa, że w biodrach zawsze mam rozmiar XS albo S a na długość musiałabym mieć M, ale M znowu mi wiszą na tyłku i za duże są w udach itp. Porazka:/
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie! Skądże, powiem Ci, że ja też mam problem z tym, że jak ubiorę ciaśniejsze to one się tak wpijają w biodra i wtedy to wygląda, jakbym miała boczki takie wielkie. Musisz dobrać taki rozmiar, żeby leżał na skórze a nie wciskał się w nią. Nie wiem jak to wytłumaczyć, tylko czy np nie będą za duże w nogawce itp, bo wtedy lipa, ja jestem taka niewymiarowa, że w biodrach zawsze mam rozmiar XS albo S a na długość musiałabym mieć M, ale M znowu mi wiszą na tyłku i za duże są w udach itp. Porazka:/

Zawsze noszę 38/40, ale ostatnio mi się przytyło i wydawało mi się, że już nic z tego :/

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Zawsze noszę 38/40, ale ostatnio mi się przytyło i wydawało mi się, że już nic z tego :/

Moim zdaniem biodrówki wcale nie muszą wyglądać źle, ale mogą wyglądać bardzo źle nawet u CHUDEJ (wychudzonej) osoby, takie moje zdanie :-)
Babsy
Babsy
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak kupisz biodrówki ale w dobrym rozmiarze, to nie będą się 'wcinać' w tłusz i nie będą wystawać Ci boczki,

ja mam dobrze dobrane biodrowki, a i tak boczki mi wystaja... a jakbym wziela rozmiar wieksze, to by mi kompletnie spadaly, bo i te noszac bez paska musze podciagac troche. znowu rozmiar mniejszych bym nie dopiela;/ dlatego biodrowek mam chyba dwie pary;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Babsy
Babsy: ja mam dobrze dobrane biodrowki, a i tak boczki mi wystaja... a jakbym wziela rozmiar wieksze, to by mi kompletnie spadaly, bo i te noszac bez paska musze podciagac troche. znowu rozmiar mniejszych bym nie dopiela;/ dlatego biodrowek mam chyba dwie pary;)

to chyba tez zalezy jakie kto ma boczki :woot: w sensie czy ogolnie sa wystajace czy nie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.