Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  26 marca 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :mrgreen:
Mam zamiar kupić sobie spodnie. Najlepiej jeansy. Tylko że jest problem :>
Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami :nie:. Mam 171 cm wzrostu, lubię raczej ciemny jeans. Nie chcę chodzić na darmo po CH, może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało? I tak do 200 zł max :tak:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: ja zawsze biorę wszystkie spodnie w moim rozmiarze do przymierzalni a i tak 2/3 leżą na mnie źle.

to też zależy od materiału, ja kiedyś na allegro zamawiałam spodnie z Goodiesa, wszystkie rozmiar 28, jedne były w sam raz - czarne ze sztucznego materiału, jedne jeansy byly za duze bo były mocno rozciągliwe a trzecie były za małe bo jeans był bardzo zbity.
Tricia
Tricia
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze troche niewymiarowa jestes, albo w sklapach, w ktorych kupujesz tak dziwnie szyja, ja zawsze jak biore odpowiedni rozmiar to spodnie leza normalnie

W24L32
jestem wymiarowa, ale w łydkach zazwyczaj są na mnie za szerokie, albo nogawki się kręcą.
a kupuję wyłącznie w kilku sklepach, których marek nie podam, bo pewnie urażę @BreakMyFall18:
po prosu niektóre mimo dobrego rozmiaru wyglądają źle.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak naprawde malo sklepow ma takie prawdziwe rozmiary

tak samo jest z butami
Tricia
Tricia
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to też zależy od materiału,

a nie było opisane czy są ze streczem, czy bez?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: po prosu niektóre mimo dobrego rozmiaru wyglądają źle.

no tak, to tez racja ;-) nie ten fason itp
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: a nie było opisane czy są ze streczem, czy bez?

pewnie było ale myslalam, ze rozmiar to rozmiar.
TheWitch
TheWitch
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: W24L32

no ja tez takie kupuje.

Tricia
Tricia: jestem wymiarowa, ale w łydkach zazwyczaj są na mnie za szerokie, albo nogawki się kręcą. a kupuję wyłącznie w kilku sklepach, których marek nie podam, bo pewnie urażę @BreakMyFall18: po prosu niektóre mimo dobrego rozmiaru wyglądają źle.

podaj, w koncu to forum o modzie :P

Tricia
Tricia: tak samo jest z butami

no z butami to jest masakra czasem :ninja:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podaj, w koncu to forum o modzie :P

no właśnie, nie każdy jest taki jak Ty, że zwyzywa Cie, że jesteś pusta itp :ziober2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011

w sensie było to do Tricia

Tricia
Tricia
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, to tez racja ;-) nie ten fason itp

no właśnie, dlatego nie widzę sensu w zakupach internetowych jeśli o ciuchy chodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: podaj, w koncu to forum o modzie :P

G-star, Wrangler i Guess czasem Levis, ale te zazwyczaj po kilku praniach są jak psu z gardła wyjęte.
jeszcze czasem, ale bardzo rzadko znajdę jakieś w mango o jakości ich dżinsów wolę nic nie mówić, stamtąd tylko takie hm "materiałowe" są okej według mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: no z butami to jest masakra czasem

mam buty od rozmiaru 35,5 do 38...
Tricia
Tricia
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie, nie każdy jest taki jak Ty, że zwyzywa Cie, że jesteś pusta itp

wybacz, przypomniała mi się po prostu reakcja na cenę mojej sukienki, więc teraz wolę unikać takich sytuacji (nie wspomnę już o tym, że to Ty domagałaś się konkretnych kwot.)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: Wrangler

mój narzeczony kupuje tam spodnie, jedne wytrzymały mu chyba 5 lat, ja nie widzę sensu kupować rzeczy, które wytrzymują 5 lat bo nie mam zamiaru w spodniach tyle chodzic :D wolę kupic coś w innym sklepie i za rok i tak wymienie, chociaz ma spodnie co mają już 3-4 lata i i tak w nich nie chodze :nie:
(wiem, jestem niesamowicie głupia i pusta :ziober2:)
TheWitch
TheWitch
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: G-star, Wrangler i Guess czasem Levis, ale te zazwyczaj po kilku praniach są jak psu z gardła wyjęte. jeszcze czasem, ale bardzo rzadko znajdę jakieś w mango o jakości ich dżinsów wolę nic nie mówić, stamtąd tylko takie hm "materiałowe" są okej według mnie.

w sumie z tych sklepow nic nie mam, bo nie ma ich u mnie w miescie, ja raczej ubieram sie w river island, banku itp, no ale na kiepska jakosc mialam szczescie jak doi tej pory nie trafic :)

Tricia
Tricia: mam buty od rozmiaru 35,5 do 38...

ja tylko 38 - 39 na szczescie :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: wybacz, przypomniała mi się po prostu reakcja na cenę mojej sukienki, więc teraz wolę unikać takich sytuacji (nie wspomnę już o tym, że to Ty domagałaś się konkretnych kwot.)

To jest chore, i tyle! Każdy niech kupuje to co lubi i to na co go stać, nie rozumiem obrazania kogos za to, ze wydał dużo kasy na ciuch. U Nas to ciągle wywołuje kontrowersję.

Buahaha, mój narzeczony własnie mi powiedział:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kochanie Ty wiesz ze sie uzaleznilas od tego forum?

a mama:
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlaśnie i to do tego stopnia, ze jak pisze to nie dociera nic do niej i nie słyszy


:lol:
Babsy
Babsy
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rzeczy, które wytrzymują 5 lat bo nie mam zamiaru w spodniach tyle chodzic :D

ja mam kilka par jeszcze z liceum:P a jestem na V roku studiow, dla podkreslenia:) i trzymaja sie niezle, a i fason mi sie podoba.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Babsy
Babsy: ja mam kilka par jeszcze z liceum:P a jestem na V roku studiow, dla podkreslenia:) i trzymaja sie niezle, a i fason mi sie podoba.

to zależy, ja po prostu lubię zmieniać rzeczy co sezon, bo co chwilę podoba mi sie coś innego a stare rzeczy ida w kąt..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.