Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  26 marca 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :mrgreen:
Mam zamiar kupić sobie spodnie. Najlepiej jeansy. Tylko że jest problem :>
Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami :nie:. Mam 171 cm wzrostu, lubię raczej ciemny jeans. Nie chcę chodzić na darmo po CH, może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało? I tak do 200 zł max :tak:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Tricia
Tricia
  26 marca 2011
animka
animka: poza tym od kiedy spodnie na siłownie muszą być super dopasowane w tyłku :)

to o jakie spodnie do cholery chodzi w tym temacie? bo się chyba pogubiłam..

Konto usunięte
Konto usunięte: Nike to dobry sklep, Adidas tak samo - jest wiodącą marką odzieży sportowej. Ubierają najlepszych sportowców, może powiedz, że nie? Btw nie widziałam, żeby ktoś dobierał indywidualnie długość do spodni na siłownie rozumiem Wrangler, Lee itp, buahaha ale Nike?


czyli od początku rozmawiałyśmy o dresach?
wrangler, lee ITP nie maja spodni na siłownie, a założycielka tematu szuka dżinsów.
animka
animka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: trudno, żeby mi wisiały jakbym miała kupe w majtkach. ten typ raczej musi być dopasowany.

aha. ja noszę zupełnie inne spodnie sportowe (jeśli muszę).
kupuj leginsy, to będą dopasowane i nie bedziesz miała problemu.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz dobrać taki rozmiar, żeby leżał na skórze a nie wciskał się w nią. Nie wiem jak to wytłumaczyć, tylko czy np nie będą za duże w nogawce itp, bo wtedy lipa, ja jestem taka niewymiarowa, że w biodrach zawsze mam rozmiar XS albo S a na długość musiałabym mieć M, ale M znowu mi wiszą na tyłku i za duże są w udach itp. Porazka:/


autorka pyta o spodnie jeansy prawdopodobnie, ja podałam za przykład rozmiarówke z odzieży sportowej.
animka
animka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty jesteś ograniczona, podałam to za przykład nie kazałam jej szukać spodni na siłownię

bo zawsze musisz napisać pół życiorysu, nawet, jeśli to nikogo nie interesuje i nikt nie pyta, w jakich spodniach TY chodzisz
animka
animka
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: to o jakie spodnie do cholery chodzi w tym temacie? bo się chyba pogubiłam..

ja myślałam że jeansy, takie jej też poleciłam.
ale przeciez jestem ograniczona to nie wiem :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: wrangler, lee ITP nie maja spodni na siłownie, a założycielka tematu szuka dżinsów.

dziękuje, że powiedziałaś :lol:

Tricia
Tricia: czyli od początku rozmawiałyśmy o dresach?

nie koniecznie, ja tylko podałam przykład jak ja mam zazwyczaj ze spodniami.

animka
animka: aha. ja noszę zupełnie inne spodnie sportowe (jeśli muszę).

i jaki z tego morał?

animka
animka: kupuj leginsy, to będą dopasowane i nie bedziesz miała problemu.

dziękuje za porade. na pewno nie skorzystam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
animka
animka: bo zawsze musisz napisać pół życiorysu, nawet, jeśli to nikogo nie interesuje i nikt nie pyta, w jakich spodniach TY chodzisz

ale czy ja pisałam o spodniach Nike? NIE Agoosia pytała, co ja za bzdury opowiadam więc napisałam o konkretnych spodniach :ziew: i pokazałam, ze nie gadam bzdur tylko tak jest.
animka
animka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jaki z tego morał?

taki, że nie mam pojęcia o TWOICH spodniach jakie mają krój, materiał, jak sie je nosi, dobiera, gdzie je mozna kupic, za ile, jak wygladają na d.upie, nie mam pojecia o nike bo nie lubię tej firmy
Tricia
Tricia
  26 marca 2011

do @BreakMyFall18:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty jesteś ograniczona, podałam to za przykład nie kazałam jej szukać spodni na siłownię

ja pierdziele! dziewczyno ogarnij się.

animka
animka: w odrobinę lepszych sklepach długość nogawki i szerokość w biodrach dobiera się indywidualnie

chodziło jej o dżinsy. podana jest dł nogawki i rozmiar w biodrach.

@BreakMyFall18:
zrozumiałaś?! nie mówimy o dresach! NIKE NIE MA DŻINSÓW W SWOJEJ OFERCIE, PRAWDA? WIĘC CO DO TEMATU WNOSI FAKT, ŻE MAJĄ DOBRĄ ODZIEŻ SPORTOWĄ? NIC.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
animka
animka: bo zawsze musisz napisać pół życiorysu

faktycznie, to że spodnie (bo o spodniach i rozmiarach była mowa) w rozmiarze M są dobre na długość ale za szerokie w biodrach to faktycznie pół zyciorysu :ziew:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: zrozumiałaś?! nie mówimy o dresach! NIKE NIE MA DŻINSÓW W SWOJEJ OFERCIE, PRAWDA? WIĘC CO DO TEMATU WNOSI FAKT, ŻE MAJĄ DOBRĄ ODZIEŻ SPORTOWĄ? NIC.

przecież wiem to od pocztku, ja o Dresie rozmawiałam z Agoosią :lol: a nie z właścicielką posta :lol: to Wy zaczęłyście cytować moje odpowiedzi do Agoosi nie wiem po co :crylol:
Tricia
Tricia
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale czy ja pisałam o spodniach Nike? NIE Agoosia pytała, co ja za bzdury opowiadam więc napisałam o konkretnych spodniach i pokazałam, ze nie gadam bzdur tylko tak jest.

MÓWIMY O SPODNIACH DŻINSOWYCH, SPODNIE SPORTOWE NIE MAJĄ OPISANEJ DŁUGOŚCI I ROZMIARU BIODER OSOBNO
Extrawelt
Extrawelt
  26 marca 2011

może trzeba pomyśleć na dłuższy dystans i zrzucić zbędny balast?:)

animka
animka
  26 marca 2011

nie ciągne tego bo jak wszyscy widzą -nie ma sensu.

Tricia
Tricia: ja pierdziele! dziewczyno ogarnij się.

i dziwisz się, że tyle osób odeszło? i nadal będą odchodzić. ja równiez mam dość ciagłego tłumaczenia czegoś , co jest zupełnie oczywiste. coraz rzadziej chce mi sie czytac te brednie, juz nawet mnie to nie bawi.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Wydawało mi się, że każde biodrówki będą na mnie źle wygladały


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie! Skądże, powiem Ci, że ja też mam problem z tym, że jak ubiorę ciaśniejsze to one się tak wpijają w biodra i wtedy to wygląda, jakbym miała boczki takie wielkie. Musisz dobrać taki rozmiar, żeby leżał na skórze a nie wciskał się w nią. Nie wiem jak to wytłumaczyć, tylko czy np nie będą za duże w nogawce itp, bo wtedy lipa, ja jestem taka niewymiarowa, że w biodrach zawsze mam rozmiar XS albo S a na długość musiałabym mieć M, ale M znowu mi wiszą na tyłku i za duże są w udach itp. Porazka:/


Konto usunięte
Konto usunięte: ale ty bzdury gadasz, nogawki nie wazna czy ktos ma rozmiar xl, m czy xs sa tej samej dlugosci. styandardowe o ile sie nie myle to 32 cale dlugosci, wiec ciekawe jakim cudem m maja dobra dlugosc a s juz nie.


Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba, że w Angli maja tak :-) u Nas im wiekszy rozmiar tym długość też, przykładowo mierząc spodnie z Nike rozmiar M był mi idealny na długość, ale wisiał w kroku, nogawkach itp a rozmiar S był dopasowany w biodrach, nogawkach ale jest krótszy http://allegro.pl/spodnie-nike-damskie-df-poly-pant-r-s-sarafis-i1478602949.html długość nogawki: xs 105 s105 m107 l108xl104


Konto usunięte
Konto usunięte: wow no to ciekawie maja naryte w bani ci co te rozmiary tworza, czyli teoretycznie jak ktos nosi rozmiar l to mu sie nogawki walaja w polowie po ziemi u mnie jest normalnie, jest rozmiar i dlugosc nogawki - s to 31 cali chyba, r (regular) to 32 cale, a l (long) to 33 o ile sie nie myle. bo przeciez nosilam w ciazy spodnie xl, pozniej l i tak po kolei, teraz nosze xs glownie i nigdy spodnie nie byly na mnie za krotkie


Jescze czegoś nie rozumiecie z tej rozmowy?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.