Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  26 marca 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :mrgreen:
Mam zamiar kupić sobie spodnie. Najlepiej jeansy. Tylko że jest problem :>
Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami :nie:. Mam 171 cm wzrostu, lubię raczej ciemny jeans. Nie chcę chodzić na darmo po CH, może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało? I tak do 200 zł max :tak:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Tricia
Tricia
  26 marca 2011
styka51
styka51: Wiesz... tylko w zeszłym roku obleciałam wszystkie możliwe sklepy, byłam już na serio zdesperowana, szukałam wszędzie i wszystko za szerokie ...

to może kup sobie te wkładki i po prostu idź z nimi do sklepu, dzięki nim stopa jest wyżej i może tak uda Ci się coś znaleźć.
one są silikonowe, wielokrotnego użytku można je normalne odklejać, myć wodą z mydłem a one i tak się nakleją z powrotem.
Tricia
Tricia
  26 marca 2011
Babsy
Babsy: i sa to spodnie jedne z Butiku, inne z bazaru chyba:)

to na dobry materiał trafiłaś :)
styka51
styka51
  26 marca 2011
Babsy
Babsy: widzialam je na allegro, fajne, ale za wysokie dla mnie:(

Własnie chciałabym takie wysokie... dałabym radę, tylko jakby paluchy mi wyłaziły to ja podziękuję ;c
Babsy
Babsy
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: to na dobry materiał trafiłaś :)

chyba tak:)
Babsy
Babsy
  26 marca 2011
styka51
styka51: Własnie chciałabym takie wysokie... dałabym radę, tylko jakby paluchy mi wyłaziły to ja podziękuję ;c

ja nawet jak sa nizsze, to nie kupie sandalow, bo tez mi stopa leci do przodu i paluchy wylaza:/ chyba ze sa to peep toe, a nie z wycieciem na wszystkie palce. wtedy jakos mi sie ta stopa w miejscu trzyma:)
animka
animka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego mowie, ze mi w udach, biodrach pasuje XS, S a na długość M, mój sie śmieje, że mam za długie nogi do mojej wagi, powinnam być grubsza, żeby M pasowało i w Biodrach i na wysokośc :D

w odrobinę lepszych sklepach długość nogawki i szerokość w biodrach dobiera się indywidualnie :ziew:
styka51
styka51
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: to może kup sobie te wkładki i po prostu idź z nimi do sklepu, dzięki nim stopa jest wyżej i może tak uda Ci się coś znaleźć. one są silikonowe, wielokrotnego użytku można je normalne odklejać, myć wodą z mydłem a one i tak się nakleją z powrotem.

Będę musiała spróbować... bo chyba nie da się przytyć w samej stopie :ninja:
Dziękować za rady :)
animka
animka
  26 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami


Zielinek34
Zielinek34: I tak do 200 zł max

w h&m mierzyłam ostatnio fajne spodnie, odrobinę wyzsze w stanie :tak: i myślę, że dobrze byś w nich wyglądała, więc zajrzyj tam. tylko zwróć uwagę na szwy, bo h&m ma tendencję do krzywych szwów ;/
styka51
styka51
  26 marca 2011
Babsy
Babsy: ja nawet jak sa nizsze, to nie kupie sandalow, bo tez mi stopa leci do przodu i paluchy wylaza:/

Kupiłam kiedyś sandałki, fakt bo niskie były z 5 cm, byłam w nich na jednej komunii i skończyła się z nimi przygoda, bo się rozciągnęły i lipa.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
animka
animka: w odrobinę lepszych sklepach długość nogawki i szerokość w biodrach dobiera się indywidualnie

Nike to dobry sklep, Adidas tak samo - jest wiodącą marką odzieży sportowej. Ubierają najlepszych sportowców, może powiedz, że nie? :ziew:
Btw nie widziałam, żeby ktoś dobierał indywidualnie długość do spodni na siłownie :lol:

rozumiem Wrangler, Lee itp, buahaha ale Nike? :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
styka51
styka51: No wlaśnie też szukałam czegoś takiego no ale nie dałam rady. A gdzie je kupiłaś?

w Deichmanie w zeszłym roku, ale były nawet drogie jak na takie 'półbuty', gladiatorki etc. , bo chyba jakoś 169 zł dałam.
animka
animka
  26 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Mam zamiar kupić sobie spodnie. Najlepiej jeansy. Tylko że jest problem :>


Zielinek34
Zielinek34: Wydawało mi się, że każde biodrówki będą na mnie źle wygladały


Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz dobrać taki rozmiar, żeby leżał na skórze a nie wciskał się w nią. Nie wiem jak to wytłumaczyć, tylko czy np nie będą za duże w nogawce itp, bo wtedy lipa, ja jestem taka niewymiarowa, że w biodrach zawsze mam rozmiar XS albo S a na długość musiałabym mieć M, ale M znowu mi wiszą na tyłku i za duże są w udach itp. Porazka:/

:):):)

poza tym od kiedy spodnie na siłownie muszą być super dopasowane w tyłku :)
animka
animka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nike to dobry sklep, Adidas tak samo - jest wiodącą marką odzieży sportowej.

autorka potrzebuje jeansów lub spodni, w których będzie chodzić na co dzień. nie szuka spodni na siłownie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
animka
animka: poza tym od kiedy spodnie na siłownie muszą być super dopasowane w tyłku :)

Zależy jakie spodnie, są spodnie i spodnie, że tak powiem.
te będą luźniejsze i w nogawce, i na tyłku


ja mam takie:


trudno, żeby mi wisiały jakbym miała kupe w majtkach. ten typ raczej musi być dopasowany.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
animka
animka: autorka potrzebuje jeansów lub spodni, w których będzie chodzić na co dzień. nie szuka spodni na siłownie.

ale Ty jesteś ograniczona, podałam to za przykład nie kazałam jej szukać spodni na siłownię :ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.