Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  26 marca 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :mrgreen:
Mam zamiar kupić sobie spodnie. Najlepiej jeansy. Tylko że jest problem :>
Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami :nie:. Mam 171 cm wzrostu, lubię raczej ciemny jeans. Nie chcę chodzić na darmo po CH, może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało? I tak do 200 zł max :tak:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 34 w zarze.

to jest w calach? czy jak to sie mierzy?
mmaryjka
mmaryjka
  26 marca 2011

ja pier'dole. dziewczyny, bądźcie mądrzejsze i włączcie sobie opcję 'ignor' i nie będzie problemów

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Mam zamiar kupić sobie spodnie. Najlepiej jeansy. Tylko że jest problem :> Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami . Mam 171 cm wzrostu, lubię raczej ciemny jeans. Nie chcę chodzić na darmo po CH, może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało? I tak do 200 zł max

spojrz w bigstarze. kazdy szanujacy sie sklep podaje obwod pasa i dlugosc nogawki w calach. np ja mam 32/36, dobierz odpowiednio i powinno fajnie wygladac :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie LEPSZE marki


Konto usunięte
Konto usunięte: ja zazwyczaj kupuję 24/34 albo 34 w zarze.

a zara to jest lepsza marka? zara to jest to samo co bershka, pull and bear itd, a bershce nie ma rozmiarów na dwa :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest w calach? czy jak to sie mierzy?

nie, w zarze spodnie mają rozmiarówkę jak inne ciuchy 34, 36, 38, 40 etc.
mmaryjka
mmaryjka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a zara to jest lepsza marka?

nie
znakiznaki
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, w zarze spodnie mają rozmiarówkę jak inne ciuchy 34, 36, 38, 40 etc.

oh czyli nie tylko ja kupuje w takich niegodnych sklepach ?
:ziober2:
ulżyło mi :P
mmaryjka
mmaryjka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli nie tylko ja kupuje w takich niegodnych sklepach ?

spodnie z zary są tanie i w miarę dobre, a że spodnie kupuję bardzo często to mam w swojej szafie różne marki, większość lepszych, ale spodnie z zary, levisa czy wranglera też posiadam
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: większość lepszych, ale spodnie z zary, levisa czy wranglera też posiadam

czyli jakie to są lepsze? myslalam, ze wrangler jest bardzo bardzo bardzo dobry :wtf:
mmaryjka
mmaryjka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli jakie to są lepsze?

jest dużo lepszych. dla mnie wrangler jest najgorszy w swojej cenie. później są lee.
właściwie to levisy, jak się dobrze trafi też są całkiem dobre.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest dużo lepszych. dla mnie wrangler jest najgorszy w swojej cenie. później są lee. właściwie to levisy, jak się dobrze trafi też są całkiem dobre.

pytałam o przykład ...
co nosisz lepszego od wranglera, lee itd.
mmaryjka
mmaryjka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co nosisz lepszego od wranglera, lee

chociażby spodnie z zary - tańsze, a o niebo lepsze i wygodniejsze. diesel, hugo boss, ck, pepe jeans i różne różniaste.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chociażby spodnie z zary - tańsze, a o niebo lepsze i wygodniejsze. diesel, hugo boss, ck, pepe jeans i różne różniaste.

a że tak zapytam zdjęcia u Ciebie na profilu przedstawiają Ciebie? :woot:
nigdy nie słyszałam, żeby ktoś spodnie z zary nazywał lepszymi od wranglera, no ale dobra :P
mmaryjka
mmaryjka
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a że tak zapytam zdjęcia u Ciebie na profilu przedstawiają Ciebie?

nie, znalazłam je na necie i wstawiłam

Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie słyszałam, żeby ktoś spodnie z zary nazywał lepszymi od wranglera

są wielokrotnie wygodniejsze, oczywiście wg mnie:]
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

mhmmmmm, chyba nigdy niektórych nie zrozumiem :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.