Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  26 marca 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :mrgreen:
Mam zamiar kupić sobie spodnie. Najlepiej jeansy. Tylko że jest problem :>
Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami :nie:. Mam 171 cm wzrostu, lubię raczej ciemny jeans. Nie chcę chodzić na darmo po CH, może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało? I tak do 200 zł max :tak:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nogawce itp, bo wtedy lipa, ja jestem taka niewymiarowa, że w biodrach zawsze mam rozmiar XS albo S a na długość musiałabym mieć M, ale M znowu mi wiszą na tyłku i za duże są w udach itp. Porazka:/

ale ty bzdury gadasz, nogawki nie wazna czy ktos ma rozmiar xl, m czy xs sa tej samej dlugosci. styandardowe o ile sie nie myle to 32 cale dlugosci, wiec ciekawe jakim cudem m maja dobra dlugosc a s juz nie.

Zielinek34
Zielinek34: Mam wystający brzuszek i boczki - co skreśla u mnie noszenie biodrówek, a ostatnimi czasy nie widziałam nic ciekawego właśnie co by nie było biodrówkami . Mam 171 cm wzrostu, lubię raczej ciemny jeans. Nie chcę chodzić na darmo po CH, może ktoś zauważył coś ciekawego, co by do mnie pasowało? I tak do 200 zł max

po prostu dobry rozmiar, a jak ci tak przeszkadza brzuszek i boczki zawsze mozesz sobie kupic odpowidni stroj obciskujacy :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ty bzdury gadasz, nogawki nie wazna czy ktos ma rozmiar xl, m czy xs sa tej samej dlugosci. styandardowe o ile sie nie myle to 32 cale dlugosci, wiec ciekawe jakim cudem m maja dobra dlugosc a s juz nie.

:woot: to chyba, że w Angli maja tak :-)
u Nas im wiekszy rozmiar tym długość też, przykładowo mierząc spodnie z Nike
rozmiar M był mi idealny na długość, ale wisiał w kroku, nogawkach itp
a rozmiar S był dopasowany w biodrach, nogawkach ale jest krótszy

http://allegro.pl/spodnie-nike-damskie-df-poly-pant-r-s-sarafis-i1478602949.html

długość nogawki:
xs 105 s105 m107 l108xl104

:-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba, że w Angli maja tak :-) u Nas im wiekszy rozmiar tym długość też, przykładowo mierząc spodnie z Nike rozmiar M był mi idealny na długość, ale wisiał w kroku, nogawkach itp a rozmiar S był dopasowany w biodrach, nogawkach ale jest krótszy http://allegro.pl/spodnie-nike-damskie-df-poly-pant-r-s-sarafis-i1478602949.html długość nogawki: xs 105 s105 m107 l108 xl104

wow no to ciekawie maja naryte w bani ci co te rozmiary tworza, czyli teoretycznie jak ktos nosi rozmiar l to mu sie nogawki walaja w polowie po ziemi :ninja:
u mnie jest normalnie, jest rozmiar i dlugosc nogawki - s to 31 cali chyba, r (regular) to 32 cale, a l (long) to 33 o ile sie nie myle.
bo przeciez nosilam w ciazy spodnie xl, pozniej l i tak po kolei, teraz nosze xs glownie i nigdy spodnie nie byly na mnie za krotkie :ninja:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011

Dlatego mowie, ze mi w udach, biodrach pasuje XS, S a na długość M, mój sie śmieje, że mam za długie nogi do mojej wagi, powinnam być grubsza, żeby M pasowało i w Biodrach i na wysokośc :D

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wow no to ciekawie maja naryte w bani ci co te rozmiary tworza, czyli teoretycznie jak ktos nosi rozmiar l to mu sie nogawki walaja w polowie po ziemi

U nas chyba maja takie rozumowanie, ze im ktos szerszy tym moze byc wyzszy lub miec dłuższe nogi? :woot:
Babsy
Babsy
  26 marca 2011

dltego lubie sklepy gdzie maja podwojna rozmiarowke, z rozmiarem bioder i dlugoscia, wtedy wiem ze biore W30 L32/34:)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Babsy
Babsy: dltego lubie sklepy gdzie maja podwojna rozmiarowke, z rozmiarem bioder i dlugoscia, wtedy wiem ze biore W30 L32/34:)

ja w sumie tylko w Nike się z tym spotkałam, bo np w sklepach typu tally Weijl, bershka itp kupując jeansy nigdy nie mam tego problemu. zawsze moj rozmiar jest mi dobry na długosc
pijana
pijana
  26 marca 2011

Różnie jest z długościami nogawek, w wielu sklepach jest

Babsy
Babsy: W30 L32/34:)

tego typu rozmiarówka, a np. w Zarze każdy rozmiar ma tę samą długość nogawek (w jakiejś gazecie robili takie eksperymenty). Dla mnie wniosek jest taki, że wszystko trzeba mierzyć ;d
Tricia
Tricia
  26 marca 2011

ja zawsze kupuję 24/32 i jest idealnie
skoro źle czujes się w biodrówkach to kup takie z wyższym stanem.
ja jakiś czas temu trafiłam na promocję i kupiłam wranglery (ostatnie i w moim rozmiarze) za 130 zł także przejdź się i może znajdziesz coś do 200

Tricia
Tricia
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie wniosek jest taki, że wszystko trzeba mierzyć ;d

dokładnie, dlatego też w sumie dziwie się dziewczynom, które potrafią kupować ubrania przez internet :o ja chyba bym się bała..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Tricia
Tricia: dokładnie, dlatego też w sumie dziwie się dziewczynom, które potrafią kupować ubrania przez internet :o ja chyba bym się bała..

jak ktoś zna swoje wybiary to w sumie nic strasznego.
Tricia
Tricia
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktoś zna swoje wybiary to w sumie nic strasznego.

ja zawsze biorę wszystkie spodnie w moim rozmiarze do przymierzalni a i tak 2/3 leżą na mnie źle.
Babsy
Babsy
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: np. w Zarze każdy rozmiar ma tę samą długość nogawek (w jakiejś gazecie robili takie eksperymenty)

to fajnie robia ludzi w bambuko;/ jak czasem bluzek zdarza mi sie nie mierzyc, bo widze ze sa rozciagliwe, to spodnie na szczescie mierze zawsze:)
ostatnio babka wcisnela mi spodnie, troche przyciasne, no ale ze strechem, wiec uwierzylam, ze sie rozciagna. raz zalozylam, po paru godzinach bolaly mnie nogi, jak zdjelam, to potem jeszcze tez;/ ech ze ja tak wierze sprzedawcom... chciala sie pozbyc spodni, bo nie miala rozmiaru wiekszego, a ja sie dalam nabrac. w sumie w lato kupilam dziny bez strechu, jak kupowalam byly akurat, a po kilku noszeniach rozciagnely sie tak, ze teraz moge je zdejmowac bez rozpinania guzika i suwaka;)
TheWitch
TheWitch
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U nas chyba maja takie rozumowanie, ze im ktos szerszy tym moze byc wyzszy lub miec dłuższe nogi?

no nie wiem, jak dla mnie to glupie :woot:

Tricia
Tricia: dokładnie, dlatego też w sumie dziwie się dziewczynom, które potrafią kupować ubrania przez internet :o ja chyba bym się bała..

mierzysz sie i kupujesz zgodnie z podanymi wymiarami, jak ma sie watpliwosc do czegos to zawsze mozna zapytac sie :)

Tricia
Tricia: ja zawsze biorę wszystkie spodnie w moim rozmiarze do przymierzalni a i tak 2/3 leżą na mnie źle.

moze troche niewymiarowa jestes, albo w sklapach, w ktorych kupujesz tak dziwnie szyja, ja zawsze jak biore odpowiedni rozmiar to spodnie leza normalnie :woot:
TheWitch
TheWitch
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tego typu rozmiarówka, a np. w Zarze każdy rozmiar ma tę samą długość nogawek (w jakiejś gazecie robili takie eksperymenty). Dla mnie wniosek jest taki, że wszystko trzeba mierzyć ;d

a tak co do tych rozmiarow - wlasnie w jakiejs gazecie u mnie mierzyli rozmiary tzn np rozmiar 38 - i sprawdzali w ktorych sklepach rozmiarowka jest zanizona. wyszl;o, ze np w takim next'cie rozmiar 38 to tak naprawde 36 i ogolnie ze tak naprawde malo sklepow ma takie prawdziwe rozmiary :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.