agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

folkemon
folkemon
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak teraz patrzę na cenę to męskie tutaj w DE kosztuje 15 euro, a damskie z myciem i suszeniem ok. 20 i w górę.

Tak tak, wiem. Raz byłem już zmuszony iść w Niemczech do fryzjera i zapłacić tyle. I co ciekawe obcinała mnie kobieta bez spryskania mi głowy wodą. Dziwne :woot:
Babsy
Babsy
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak teraz patrzę na cenę to męskie tutaj w DE kosztuje 15 euro, a damskie z myciem i suszeniem ok. 20 i w górę.

podobno na zachodzie drozsze sa uslugi i zywnosc, a tansze jedzenie i ciuchy np... chyba i prawda, bo moja kolezanka pracujaca w Anglii zawsze "dorabia" balejaz w Polsce, zamiast w UK:)
Szczurka
Szczurka
  25 marca 2011
Babsy
Babsy: drozsze sa uslugi i zywnosc, a tansze jedzenie i ciuchy np

A czym się różni żywność od jedzenia? :zonk:
folkemon
folkemon
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A czym się różni żywność od jedzenia?

Żywność to to co jest potrzebne do życia, a jedzenie to to co jemy dla smaku.
styka51
styka51
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Żywność to to co jest potrzebne do życia, a jedzenie to to co jemy dla smaku.

Kurna tekst roku :brawo:
Propsy !
Babsy
Babsy
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A czym się różni żywność od jedzenia?

kuwa za duzo piwa;/
drozsze sa uslugi i zywnosc, a tansze ciuchy i rtv/agd...:P
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie zdrożało. Chyba 15 teraz jest.

to tanio, musze na slask wyemigrowac, bo tu u mnie 35 :ninja:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

styka51
styka51
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba 15 teraz jest.

Jak czasem idę do sprawdzonej fryzjerki, która nie jest zarejestrowana ani nic to za obcięcię płacę 20 zł, moja mamuśka 15 ( krótkie włosy) a jak idę do normalnego salonu, to płacę jakieś 45 zł za samo obcięcie, męskie jakieś 30. Ale wiadomo, to zależy od wielkości miasta.
folkemon
folkemon
  25 marca 2011
styka51
styka51: Kurna tekst roku Propsy !

Oj tam oj tam. Starałem się wytłumaczyć.

Prinz
Prinz: to tanio, musze na slask wyemigrowac, bo tu u mnie 35

Ale ja się strzygę w takim salonie osiedlowym. Nic specjalnego, ale na cholerę mi więcej.
styka51
styka51
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj tam oj tam. Starałem się wytłumaczyć.

No ale po mistrzowsku to poszło. Jestem pod wrażeniem :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak tak, wiem. Raz byłem już zmuszony iść w Niemczech do fryzjera i zapłacić tyle. I co ciekawe obcinała mnie kobieta bez spryskania mi głowy wodą. Dziwne

u mnie jakos 9 funtow meskie strzyzenie kosztuje :woot:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja się strzygę w takim salonie osiedlowym. Nic specjalnego, ale na cholerę mi więcej.

aaa, no to roznica.ja chodze do Trendy.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Żywność to to co jest potrzebne do życia, a jedzenie to to co jemy dla smaku.

czyli moscirzab zalicza sie do zywnosci, wczesniej nie bylam tego do konca pewna :tak:

Babsy
Babsy: drozsze sa uslugi i zywnosc, a tansze ciuchy i rtv/agd...:P

napisalabym cos, ale lepiej nie :lol2:
folkemon
folkemon
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie jakos 9 funtow meskie strzyzenie kosztuje

z wszami czy bez? :woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z wszami czy bez?

o zadnych dodatkach nie bylo mowy, wiec bez, zreszta przypuszczam ze z wszami to by drozej wynioslo, w koncu hodowla wszy nie jest tania :nie:
uzyles emotki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.