agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem tylko tyle,że generalnie to prawie trafiłaś. Był taki okres ,że naprawdę na tym forum można było się dowiedzieć bardzo ciekawych rzeczy z życia intymnego niektórych , co było co najmniej nie smaczne.

nie wiem, cięzko mnie ocenić bo nie było mnie tutaj, ale też wydaje mi się nie smaczne rozmawiać na takie tematy...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ważne ,żeby to forum było jak dawniej ,kiedy wszyscy byli dla siebie mili , dyskusja tu miała jakiś poziom .

No obecnie jest jakaś masakra, nie da się ukryć...

Konto usunięte
Konto usunięte: Wtedy naprawdę chętnie się to forum odwiedzało,a teraz jak jest widzi każdy. Coraz rzadziej wypowiada się tu 'stara gwardia' co jest spowodowane pewnie takimi tematami. Dodam,że to nie jest tylko moja opinia,jest kilka osób,które odnosi podobne wrażenie.

Ja zauważyłam, że tutaj raczej nie można pokazać swojego zdania, akceptuje się tu rzeczy tylko takie, jakie samemu się reprezentuje. Kiedy ktoś ma inne zdanie - koniec, od razu posypują się wyzwiska 'jesteś głupia, pusta' etc. Ogólnie ciężko tu coś napisać szczerze (chociaż ja tam na to sikam :mrgreen:) bo od razu wywołuje to kontrowersję i oburzenie, 'jak możesz ubierać taką spódniczkę, wyglądasz jak prostytutka! jak dziw*ka!', lub 'skończyłaś szkołę zawodową a się wymądrzasz', tak jakby tylko ludzie ze średnim mogli coś powiedzieć ;-) i mogłabym podać wiele innych przykładów ale nie obchodzi mnie w sumie to i nie lubię roztrząsać takich rzeczy. Nie zamierzam udawać kogoś kim nie jestem tylko po to, aby się przypodobać, zawsze jestem sobą.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdenerwowałaś parę osób swoim zachowaniem , a Ty jak sama o sobie mówisz masz charakter buntownika,więc wiesz jak to jest. Jedna coś napiszę,druga odpowie i tak rodzi się kłótnia.

Dla mnie to jest chore, że napisałam coś w stylu, jak w temacie o paskach i wywołało to takie oburzenie, trzeba być chorym, aby sapac o tekst w stylu, że lubię duże logo na bluzie :ziober2:
co by było, gdybym napisała 'jestem prostytutką i sprzedaję się za pieniądze!'? jest to skrajne porównanie, ale to co by wtedy było skoro jest taka awantura za głupie własne zdanie? mam udawać skromną osobę aby unikać takich sporów? :woot:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba ubolewasz, bo sam sobie nie będziesz mógł pozwolić na ślub, chyba, że zmienisz orientację ;-)))

:rotfl: błyszczysz rozumkiem jak zwykle..

pozwolić na ślub sobie mogę..świat nie kończy się na salonie z wszami na śląsku..
a orientacji zmienić nie można, wróć do książki od biologii.

Konto usunięte
Konto usunięte: Post wyżej widać twoją akceptację do ludzi z inną orientacją seksualną!

:piwo:

Konto usunięte
Konto usunięte: napisalam tylko, ze zazdrosci bo sam nie moze sie hajtnac

nie zazdroszcze, przynajmniej tobie, bo jak juz napisalem moge sie 'hajtnac' (to gwara jakas?) za zachodnia czy poludniowa granica ;)

poza tym wole postawic na edukacje, kariere, a pozniej brac sie za malzenstwo by zapewnic sobie i innym godne zycie niz robienie za psie pieniadze w brudzie i myslenie o macierzynstwie, bo sie ma starszego gacha, ktoremu zegar biologiczny tyka, a czas na bycie młodym tatą już praktycznie przeminął ;)

powodzenia.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  25 marca 2011
Prinz
Prinz: błyszczysz rozumkiem jak zwykle..

zgadza się :lol:

Prinz
Prinz: pozwolić na ślub sobie mogę.

możesz? ale to chyba za granicą bo u Nas w PL to nielegalne z tego co się orientuję ;-)

Prinz
Prinz: świat nie kończy się na salonie z wszami na śląsku..

oh tak, to, że ktoś miał wszy (które wytępił jak podkreśliłam) to nie znaczy, że cały salon jest zawszony ;-) do salonu, w którym Ty się strzyżesz na pewno też kiedyś przyszedł ktoś z wszami. taki zawód, co Pan zrobisz ;-)

Prinz
Prinz: poza tym wole postawic na edukacje, kariere, a pozniej brac sie za malzenstwo by zapewnic sobie i innym godne zycie niz robienie za psie pieniadze w brudzi

mógłbyś pisać książki ;-) mi małżeństwo nie przeszkadza ani w edukacji, ani w 'karierze' - pracuję i spełniam się zawodowo, nie w brudzie - nasz salon jest czysty, nigdy nie płacimy kar za nieporządek czy brak dezynfekcji narzędzi po każdym kliencie, ale Ty jak zwykle przykleiłeś już swoją 'łatkę', pff

Prinz
Prinz: myslenie o macierzynstwie, bo sie ma starszego gacha, ktoremu zegar biologiczny tyka, a czas na bycie młodym tatą już praktycznie przeminął ;)

gacha to może Ty masz ;-) wolę być ze starszym facetem, który zapewnia mi bezpieczeństwo, jest dojrzały, KOCHA MNIE, niż gówniarzem, który jakby się np. dowiedział o ciąży - poszedłby w długą i tyle bym widziała młodego tatusia ;-)
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  25 marca 2011
Prinz
Prinz: ktoremu zegar biologiczny tyka, a czas na bycie młodym tatą już praktycznie przeminął ;)

i nie dobieram partnera pod względem jego wieku, tylko tego co ma w głowie i sercu :lol:

i moze na tym zakoncze.
animka
animka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wtedy naprawdę chętnie się to forum odwiedzało,a teraz jak jest widzi każdy. Coraz rzadziej wypowiada się tu 'stara gwardia' co jest spowodowane pewnie takimi tematami. Dodam,że to nie jest tylko moja opinia,jest kilka osób,które odnosi podobne wrażenie.

nigdy nie będzie jak dawniej, niestety.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sama o sobie mówisz masz charakter buntownika,

ja bym to nazwała troche inaczej.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zgadza się

to była ironia..

Konto usunięte
Konto usunięte: możesz? ale to chyba za granicą bo u Nas w PL to nielegalne z tego co się orientuję ;-)

no pewnie, że za granicą, która już praktycznie zanika.
nielegalne to jest łowienie śledzia w okresie ochronnym.
coś czego nie ma w polskim prawie nie może być nielegalne..

poza tym 'Nas' nie piszemy z wielkiej litery, zwrotu grzecznościowego Ciebie, Ci, Tobie, Wam używamy tylko gdy zwracamy się do innych.

Konto usunięte
Konto usunięte: oh tak, to, że ktoś miał wszy (które wytępił jak podkreśliłam) to nie znaczy, że cały salon jest zawszony ;-) do salonu, w którym Ty się strzyżesz na pewno też kiedyś przyszedł ktoś z wszami. taki zawód, co Pan zrobisz ;-)

brudasa czystości nie nauczysz tak jak świnia nie spojrzy w niebo. poczekaj aż przyniesie łonowe, wtedy będzie zabawa.

pewnie i ktoś przyszedł, ale brudnej zawszawionej fryzjerki u siebe nigdy nie widziałem. moze to po prostu różnica klasy salonów...

Konto usunięte
Konto usunięte: mógłbyś pisać książki ;-) mi małżeństwo nie przeszkadza ani w edukacji, ani w 'karierze' - pracuję i spełniam się zawodowo, nie w brudzie - nasz salon jest czysty, nigdy nie płacimy kar za nieporządek czy brak dezynfekcji narzędzi po każdym kliencie, ale Ty jak zwykle przykleiłeś już swoją 'łatkę', pff

robisz karierę w 'salonie' na Śląsku gdzie męskie strzyżenie kosztuje 13 zł? no to fajna, światowa ta kariera...
spełniaj się zawodowo, proszę bardzo...a salon jest baaardzo czysty, już to pisałaś w temacie ktory mial ponad 13 stron.
a to ze Sanepid jeszcze tam porzadku nie zrobil, nie znaczy, ze nie zrobi. Jesteś pewna, że chcesz to sprawdzić? Pracy nie ma zbyt wiele...

Konto usunięte
Konto usunięte: wolę być ze starszym facetem, który zapewnia mi bezpieczeństwo, jest dojrzały, KOCHA MNIE, niż gówniarzem, który jakby się np. dowiedział o ciąży - poszedłby w długą i tyle bym widziała młodego tatusia ;-)

no pewnie, będąc z facetem o podobnym statusie materialnym inaczej byś spiewała, nie zgrywałabyś 'luksusowej' laski która ubiera się za 'wielkie' pieniądze, bo byś się zastanawiała czy zjeść chleb na śniadanie czy lepiej zostawić na kolację.

czy utrzymanka to dobre słowo? myślę, ze tak. podobno zarabia 5x więcej.

poza tym współczuję widoku 'męża' kiedy dziecko będzie zdawać maturę (o ile zda jeżeli nie pojdzie w slady rodzicielki) zmarszczki, siwe włosy..to będzie fajny obrazek.

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie dobieram partnera pod względem jego wieku, tylko tego co ma w głowie i sercu

i w portfelu, zapomnialas dodać.

Konto usunięte
Konto usunięte: i moze na tym zakoncze.

bądź konsekwentna ;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fieska
Fieska
  25 marca 2011
Prinz
Prinz:


:palma_nobg:
styka51
styka51
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z czym wam kojarzy sie luksus?

Luksus kojarzy mi się z tym, że idę do sklepu i kupuję buciki o jakich marzę, dajmy 400 zł, kieckę za 329 . Potem idę na spożywczy biorę masło za 6 zł a nie 3, dżem za 4 a nie jakąś galaretkę za 1.40, dokładam do tego chipsy za 5 zł ( no chyba, że jestem w Biedronce, to biorę te tańsze :pavarotti:) plus proszek do prania za 30 zł i płyn do naczyń za 6.
Na końcu siadam w fotelu w domu i z pełną satysfakcją mogę powiedzieć, że niczego mi nie brakuje, bo jutro stać mnie będzie na nową firankę czy inną "głupotę" a i starczy spokojnie do 10.

A i czytałam cały temat.. zgadzam się - można z tego napisać książkę, jakaś tragikomedia czy coś by z tego spokojnie wyszło :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
@Prinz:
@ThatsMyName18:

ziewam wami i rzygac mi sie juz chce jak was czytam, obydwoje jestescie jednakowo glupi w tym momencie - jeszcze jeden rownie durny post i zakonczycie swoja kariere pisania w moich tematach na dluzszy czas, chcecie sie wyzywac to jedziecie na pw a nie robicie tu syf.

@Prinz:
a co do Ciebie to myslalam, ze masz troche wiecej klasy.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  25 marca 2011
Prinz
Prinz: Prinz

Będę mądrzejsza i zostawię to bez komentarza. Po prostu brak mi słow na to co napisałeś bo nie ma w tym odrobiny prawdy, patrzysz na to z boku i osądzasz nie znając Nas (wiesz tyle, ile tu pisze i na podstawie tego dopisujesz sobie reszte, żałosne). Mysl sobie co chcesz.
Nie znasz mnie. ;-)
nie odpisuj, bo nie ma sensu dyskutowac, przynajmniej zrob to dla Agoosi.

Konto usunięte
Konto usunięte: agoosiaaa

nie denerwuj się już, nie będę więcej dyskutować z kimś takim jak on. bo nie ma sensu, sama widzisz jaki jest, ocenia kogoś i dopisuje sobie fakty nie znając ani mnie, ani mojego narzeczonego, owszem będzie 'starym dziadkiem' kiedy moje dziecko będzie zdawać maturę - cięta riposta, jednak zlewam to, ktoś umie się wyśmiewać, wytykać palcem a nie rozumie tego co jest miedzy nami. trudno, kocham go a on mnie, nic wiecej sie dla mnie nie liczy :-)
folkemon
folkemon
  25 marca 2011

Co tam dziewczęta?

folkemon
folkemon
  25 marca 2011

I co tam panowie?

folkemon
folkemon
  25 marca 2011
Prinz
Prinz: robisz karierę w 'salonie' na Śląsku gdzie męskie strzyżenie kosztuje 13 zł? no to fajna, światowa ta kariera...

U mnie zdrożało. Chyba 15 teraz jest.
Fieska
Fieska
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie zdrożało. Chyba 15 teraz jest.


Jak teraz patrzę na cenę to męskie tutaj w DE kosztuje 15 euro, a damskie z myciem i suszeniem ok. 20 i w górę. :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.