BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkich :ziober2:
Ostatnio za dużo się tu nie dzieje, więc postanowiłam Was trochę 'rozruszać' :-) :mrgreen:

Aktualnie dużo moich koleżanek jest w ciąży lub urodziło niedawno dzidzię.
Zauważyłam, że wszystkie mają straszne rozstępy... Wygląda to dosyć makabrycznie, szczególnie na brzuchu, piersiach i wewnętrznej stronie ud.

Stąd moje pytania (dla osób, które były w ciąży i mają własne doświadczenia lub znają jakieś przypadki, mam, babć, koleżanek - podzielcie się wiedzą proszę :pavarotti:)
1. Czy da się zapobiec rozstępom w 100%?
2. Czy stosowanie kremów z kolagenem, suplementów pomoże w zapobieganiu? Czy to działa?
3. Czy po ciąży szybko wraca się do dawnej wagi?
4. Co z brzuszkiem? Zauważyłam, że po ciąży brzuch taki jest inny, obwisły i traci jędrność, czy da się z tym coś zrobić, zapobiec temu?


Miałabym jeszcze więcej pytań o poród - ból itp, ale nie wiem czy to tak wypada pytać i pisać tutaj. :woot:

To tyle. :-)

:calusek:
Marta.

SoDope
SoDope
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


u mnie np. fotograf jeden nie robi w ten sam dzien zdjęc plenerowych czy takich tam.
w dzień ślubu robi samą reportażówkę..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011
Babsy
Babsy: a plener przed slubem i weselem nie wchodzil w gre;)?

hmm to się wydaje takie proste, ale po 1 chce w dniu slubu a po 2 jakbym nawet miała msze na 15 to zanim mnie poczeszą i pomalują itd to nie wiem czy sie wyrobie
a 3 jestem tradycjonalistką i narzeczony nie moze mnie widziec i musi mnie wykupic, a jak mamy isc wczesniej na plener to bez sensu...
Babsy
Babsy
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm to się wydaje takie proste, ale po 1 chce w dniu slubu a po 2 jakbym nawet miała msze na 15 to zanim mnie poczeszą i pomalują itd to nie wiem czy sie wyrobie a 3 jestem tradycjonalistką i narzeczony nie moze mnie widziec i musi mnie wykupic, a jak mamy isc wczesniej na plener to bez sensu...

aha:) no ja tam sie na slubach nie znam, wiec sie chetnie dopytuje co i jak;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011
Babsy
Babsy: aha:) no ja tam sie na slubach nie znam, wiec sie chetnie dopytuje co i jak;)

ja juz sama nie wiem :/
a poza tym liczymy sie teraz z kazdym groszem bo zbieramy na remont mieszkania wiec jakbym chciala robic plener w innym dniu to musialabym jeszcze raz placic za fryzjera makijazystke itd.

Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie np. fotograf jeden nie robi w ten sam dzien zdjęc plenerowych czy takich tam. w dzień ślubu robi samą reportażówkę..
SoDope
SoDope
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chciala robic plener w innym dniu to musialabym jeszcze raz placic za fryzjera makijazystke itd.

jeżeli masz wymyślną fryzure to będzie lekki problem. :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli masz wymyślną fryzure to będzie lekki problem. :D

no raczej sama się nie poczeszę :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.