Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Temat z nudów no i w sumie dawno takiego nie było ( chyba ).

Paulina Sykut - pogodynka tv Polsat, wygrała show "Tylko nas dwoje", brała udział w Idolu...
A teraz do rzeczy:







Pytania:
1. Podoba Wam się jej uroda ?
2. Co na "tak" co na "nie" ?

Pozdrawiam :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: brzydcy też mają prawo do opinii i oceny.

nie rozumiesz o co mi chodzi :-)
dam trochę inny przykład, dużo dziewczyn o Anji Rubik napisała, że jest 'przeciętna' skoro tak, to dlaczego ona robi karierę a nie te, co ją tak określiły? :lol: skoro same są takie piękne niech też dojdą do tego, do czego ona doszła :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli wychodzi, że wszystkie z nas to zazdrosne i zakompleksione suki;d

mogę prosić abyś nie dopowiadała za mnie? BO NIC TAKIEGO O WAS NIE NAPISAŁAM ani nie odnosiłam się do nikogo z forum! I nie użyłam słow, że ktoś jest zakompleksioną suką.

Dziękuje ;-)
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu bo ona jest ładniejsza od 60% kobiet, które znam :-) ciężki temat, po prostu chodzi mi o to, że nie lubię kiedy ktoś brzydki pisze o kimś ładnym, że jest przecietny i chyba nie ma sensu się zagłębiać dalej w temat

no i spoko - od 60% kobiet ktore znasz WEDLUG CIEBIE
ile ludzi tyle opini, jeden lubi armaniego drugi krowie placki i musisz to po prostu zaakceptowac - rownie dobrze niektorzy mogliby powiedziec, ze osoby takie jak ty nie powinny sie wypowiadac na jakis tam temat bo costam - na tym polega wolnosc wypowiedzi ze kazdy moze mowic o czym sie mu podoba i co najwazniejsze - co mu sie NIE podoba. a to ze ty czegos nie lubisz no to pech.
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dużo dziewczyn o Anji Rubik napisała, że jest 'przeciętna' skoro tak

ania rubik to pasztet jaki malo, a wiadomo im brzydsza modelka tym lepiej sie sprzedaje.

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli wychodzi, że wszystkie z nas to zazdrosne i zakompleksione suki;d

no dokladnie. dopoki same nie staniemy sie miss swiata ociekajacymi w zloto i diamenty powinnysmy trzymac usta na klodke, bo sam falsz z nich przeciez wychodzi :P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to ze ty czegos nie lubisz no to pech.

nie atakuj mnie, skoro wszyscy mogą wypowiadać swoje zdanie to ja też
dlatego
podtrzymuję to o czym pisałam wcześniej :-) 'pasi'?
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiesz o co mi chodzi

doskonale rozumiem. dziwi cię ocena brzydkich dziewczyn(które wg ciebie są brzydkie), które oceniają krytycznie dziewczyny które w twojej opinii są ładne. więc gdzie tu jest jakikolwiek obiektywizm?

Konto usunięte
Konto usunięte: dam trochę inny przykład, dużo dziewczyn o Anji Rubik napisała, że jest 'przeciętna' skoro tak, to dlaczego ona robi karierę a nie te, co ją tak określiły?

bo jest to modelka i ona nie musi być ładna. została wypromowana bo ma predyspozycje, ktoś w nią zainwestował i musiał zrobić tak aby się zwróciła. akurat świat mody rządzi się innymi prawami.

Konto usunięte
Konto usunięte: mogę prosić abyś nie dopowiadała za mnie?

za nikogo nie dopowiadam. wyciągnęłam taki wniosek z mojej wypowiedzi skomentowanej przez agosie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jest to modelka i ona nie musi być ładna. została wypromowana bo ma predyspozycje, ktoś w nią zainwestował i musiał zrobić tak aby się zwróciła. akurat świat mody rządzi się innymi prawami.

ubawiłam się po pachy ;-) ciekawe, czy jakby miała takie ciało jak ma, a twarz pooraną trądzikiem, krzywe zęby i zeza też mogłaby być modelką? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: wyciągnęłam taki wniosek z mojej wypowiedzi skomentowanej przez agosie.

to nie wyciągaj bo nie miałam na myśli, że ktoś jest 'zakompleksioną suką'
dziękuję za uwagę :-)
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie atakuj mnie, skoro wszyscy mogą wypowiadać swoje zdanie to ja też dlatego podtrzymuję to o czym pisałam wcześniej :-) 'pasi'?

no mozesz - i dlatego ci tlumcze ze inni tez maja do tego prawo.

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro same są takie piękne niech też dojdą do tego, do czego ona doszła :-)

a w ogole dziwi mnie to, ze wedlug ciebie kazda dziewczyna chce ''dojsc'' do czegos takiego i ze jest to dla ciebie szczyt sukcesu. no sorry, ale 100 razy bardziej szanuje osoby pracujace jako lekarze itp niz te wszystkie modelki ktore sa wedlug ciebie takie super. niekotrzy maja wieksze priorytety w zyciu.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a w ogole dziwi mnie to, ze wedlug ciebie kazda dziewczyna chce ''dojsc'' do czegos takiego i ze jest to dla ciebie szczyt sukcesu. no sorry, ale 100 razy bardziej szanuje osoby pracujace jako lekarze itp niz te wszystkie modelki ktore sa wedlug ciebie takie super. niekotrzy maja wieksze priorytety w zyciu

nie, nie, nie, a gdzie ja napisałam, że dla mnie szczytem sukcesu jest być modelką? :woot: czekam na zacytowanie...
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dopoki same nie staniemy sie miss swiata ociekajacymi w zloto i diamenty powinnysmy trzymac usta na klodke, bo sam falsz z nich przeciez wychodzi

wolę kroić trupy niż być misską;d

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe, czy jakby miała takie ciało jak ma, a twarz pooraną trądzikiem, krzywe zęby i zeza też mogłaby być modelką?

oczywiście. zęby to sprawa do zrobienia, trądzik też. kiedy w grę wchodzą duże pieniądze to nic nie jest niemożliwe.
jednakże rubik jest ciekawa z japy, owych problemów nie miała, więc ktoś mądry wyczuł, że może zrobić na niej kupę kasy i zrobił. tak powstała anja rubik.

Konto usunięte
Konto usunięte: to nie wyciągaj bo nie miałam na myśli, że ktoś jest 'zakompleksioną suką'

ale czy ty czytasz czy tylko patrzysz? napisałam, że z MOJEJ wypowiedzi.
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie, nie, a gdzie ja napisałam, że dla mnie szczytem sukcesu jest być modelką? czekam na zacytowanie...


Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiesz o co mi chodzi :-) dam trochę inny przykład, dużo dziewczyn o Anji Rubik napisała, że jest 'przeciętna' skoro tak, to dlaczego ona robi karierę a nie te, co ją tak określiły? skoro same są takie piękne niech też dojdą do tego, do czego ona doszła :-)

no skoro dla ciebie uzywanie wyrazen jak ''robienie kariery'' itp to nie sukces to sie poddaje. poza tym kazesz wszystkim ja krytkujacym osoiagnac to samo, co samo przez sie znaczy, ze jest dla ciebie jakims autorytetem.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zęby to sprawa do zrobienia, trądzik też. kiedy w grę wchodzą duże pieniądze to nic nie jest niemożliwe. jednakże rubik jest ciekawa z japy, owych problemów nie miała, więc ktoś mądry wyczuł, że może zrobić na niej kupę kasy i zrobił. tak powstała anja rubik.

oczywiscie, ale taka dziewczyną nikt by się nie zainteresował i nikt nie chciałby zainwestować w nią pieniędzy, aby prostować jej zęby i zeza oraz leczyć trądzik (blizny potrądzikowe zostają na całe życie tak apropo) ;-) najpierw trzeba dojrzeć w niej to coś, a w takiej brzyduli nikt by nic nie zauważył oprócz tego, że ma problemy...

Konto usunięte
Konto usunięte: ale czy ty czytasz czy tylko patrzysz? napisałam, że z MOJEJ wypowiedzi

no tak, zgadza się, ale odnosiło się to do mojej wypowiedzi i tak jakby napisałaś to za mnie.
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wolę kroić trupy niż być misską;d

no co ty, nie chcesz ratowac swiata itp (niestety nie pamietam jakie sa te glowne cele missek :and:)...
jak dla mnie ogolnie zawody oparte tylko i wylacznie na wygladzie sa gowno warte :nie:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie ogolnie zawody oparte tylko i wylacznie na wygladzie sa gowno warte

Bo młodość i uroda przeminą... :nutki:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no skoro dla ciebie uzywanie wyrazen jak ''robienie kariery'' itp to nie sukces to sie poddaje. poza tym kazesz wszystkim ja krytkujacym osoiagnac to samo, co samo przez sie znaczy, ze jest dla ciebie jakims autorytetem.

no bo robi karierę, otwiera pokazy najlepszych projektantów, jest na okładkach znanych pism - dla Ciebie to nic? ja uważam, że to bardzo dużo i jest to sukces, co nie znaczy, że jest to dla mnie szczyt sukcesu :-) nie dopowiadaj...
pytałam gdzie napisałam, że to dla mnie szczyt sukcesu a Ty mi wkleiłaś mojego posta a reszte sobie sama wywnioskowałaś... :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.