Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Temat z nudów no i w sumie dawno takiego nie było ( chyba ).

Paulina Sykut - pogodynka tv Polsat, wygrała show "Tylko nas dwoje", brała udział w Idolu...
A teraz do rzeczy:







Pytania:
1. Podoba Wam się jej uroda ?
2. Co na "tak" co na "nie" ?

Pozdrawiam :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jednakże w dzisiejszym świecie wystarczy mieć minimum talentu i znajomości.

:lol: no tak, w sumie to napisałaś wszystko i chyba nie trzeba nad tym się rozwodzić, bo każdy wie jak jest ;P
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka: o to mi chodzi, że nawet jeśli ktoś jest pasztetem a ma kasę i załóżmy, że pójdzie do stylistki, wizażystki, fryzjera, kosmetyczki, chirurga, automatycznie "staje się ładna". a jeśli ktoś jest pustakiem to nic nie pomoże

tak, ale to nie gwarantuje, że projektanci i fotografowie zauważą w danej osobie to coś :-)
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no a nie widzisz 'między' tym trądzikiem także blizn?

ale przecież coś takiego spokojnie można wyleczyć. trzeba czasu tylko
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Regularne, niczego nie mas zbyt wielkiego, ani zbyt małego.

Ja uwielbiam taki typ urody :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: Do tego fajnym, naturalnym wyglądem się wyróżnia spośród naszych gwiazdek szołbiznesu ;P (nawet, jeśli te włosy ma farbowane xD)

Wydaje się całkiem sympatyczna i raczej skromna :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka: ale przecież coś takiego spokojnie można wyleczyć. trzeba czasu tylko

wyleczyć, ale blizny i tak zostają ;-) a nie każdą bliznę da się usunąć całkowicie.
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to dlaczego napisałaś, że ona jest pasztetem jakich mało? Ty to napisałaś tak?

to ja to napisalam, nie ona.

Konto usunięte
Konto usunięte: ratuję świat codziennie;d

ale nie w taki sposob jak one :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodze się i podzielam Twoje zdanie, są bardziej wartościowe zawody. Ale noo gdyby nie modelki to nie przeglądałabyś np katalogów z ciuchami :-) każdy zawód jest chociaż trochę pożyteczny...

wiesz, czasem jak przegladam katalogi z ciuchami to wlasnie przez takie modelki nic nie kupuje :P zwlaszcza na stronie nexta jest taka, co wyglada tak tragicznie, ze mnie odstrasza od kupywania ubran :nie:
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale to nie gwarantuje, że projektanci i fotografowie zauważą w danej osobie to coś :-)

akurat w kwestii fotografa to jest kwestia dyskusyjna, bo modelować do zdjęcia może każdy- to zależy, jaką wizję ma fotograf.
ToxicRat
ToxicRat
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja uwielbiam taki typ urody

Mi też się podoba, choć nie jest blondynką :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka: akurat w kwestii fotografa to jest kwestia dyskusyjna, bo modelować do zdjęcia może każdy- to zależy, jaką wizję ma fotograf

no może każdy, ja piszę o branży na wysokim poziomie, katalogach chanel, zdjęciach z kampani versace i innych :-)
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyleczyć, ale blizny i tak zostają ;-) a nie każdą bliznę da się usunąć całkowicie.

to może jestem mega hiper wyjątkiem bo miałam całkiem spore a dziś nie mam żadnej blizny pomimo małych problemów z cerą
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zwlaszcza na stronie nexta jest taka, co wyglada tak tragicznie, ze mnie odstrasza od kupywania ubran

Ta z Allegro to dopiero koszmar :rotfl:
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no może każdy, ja piszę o branży na wysokim poziomie, katalogach chanel, zdjęciach z kampani versace i innych :-)

więc trzeba było sprecyzować, a nie pisać ogólnie :)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi też się podoba, choć nie jest blondynką

Blondynki wolisz? :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, czasem jak przegladam katalogi z ciuchami to wlasnie przez takie modelki nic nie kupuje :P zwlaszcza na stronie nexta jest taka, co wyglada tak tragicznie, ze mnie odstrasza od kupywania ubran

gdyby nie osoby, co chciałyby pozować nie przeglądałabyś ich wcale, ani katalogów, ani gazet, ani nawet głupiego allegro :-) prawda?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta z Allegro to dopiero koszma

ło Jezu, mogłas nie wspominać :ninja:

animka
animka: to może jestem mega hiper wyjątkiem bo miałam całkiem spore a dziś nie mam żadnej blizny pomimo małych problemów z cerą

to zależy od cery, jednych da się wyleczyć innych nie ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka: więc trzeba było sprecyzować, a nie pisać ogólnie :)

przecież temat zaczął się od Anji rubik i modelek :-) myslalam, ze sama sie domyslisz o czym mowa.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.