Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Temat z nudów no i w sumie dawno takiego nie było ( chyba ).

Paulina Sykut - pogodynka tv Polsat, wygrała show "Tylko nas dwoje", brała udział w Idolu...
A teraz do rzeczy:







Pytania:
1. Podoba Wam się jej uroda ?
2. Co na "tak" co na "nie" ?

Pozdrawiam :)

ToxicRat
ToxicRat
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Blondynki wolisz?

Tak :D
Podobają mi się malutkie blondyneczki ze słodkimi, ślicznymi pyszczkami :lol:
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta z Allegro to dopiero koszmar

nawet nie gadaj, ona to w ogole jak czlowiek nie wyglada :lol2:
http://www.next.co.uk/shopping/women/smartcasual/11/1 - o nia mi chodzi, ona wyglada jak same kosci, tragedia normalnie :zonk:
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież temat zaczął się od Anji rubik i modelek :-) myslalam, ze sama sie domyslisz o czym mowa.

nie, bo nie śledziłam aż tak wnikliwie wątku :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka: nie, bo nie śledziłam aż tak wnikliwie wątku :)

aha, no myślałam, że skoro włączasz się do tej dyskusji to wiesz o czym mowa... nie lubie pisac i wyjasniac czegos trzy razy ;P
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby nie osoby, co chciałyby pozować nie przeglądałabyś ich wcale, ani katalogów, ani gazet, ani nawet głupiego allegro :-) prawda?

nieprawda. wiekszosc rzeczy ktore przegladam nie sa pokazywane na osobach (wejdz sobie np na strone river island czy jane norman). poza tym, ja praktycznie wszystko kupuje w normalnych sklepach i w nich co najwyzej moge sobie poogladac te rzeczy na manekinach, ktore wygladaja bardziej ludzko od niektorym moedelek.
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o nia mi chodzi, ona wyglada jak same kosci, tragedia normalnie

dramat. ja właśnie zaczęłam oglądać
http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,rozmowy-w-toku-300-kalorii-dziennie,8084,0,8088,odcinek.html
masakra
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się jej uroda ?

No całkiem sympatyczna buźka.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ToxicRat
ToxicRat
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie gadaj, ona to w ogole jak czlowiek nie wyglada

Jezu, jaki szkielet :/
Choć jakby parę kilo przytyła, to by xcałkiem ładnie wyglądała.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiekszosc rzeczy ktore przegladam nie sa pokazywane na osobach

O Jezu, straszne rzeczy ;-) ale 80% katalogów nam znanych zawiera modelki, nawet w gazetce Tesco modelki dumnie reprezentują piżamę z promocji za 9,99 ;-)
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jezu, jaki szkielet :/ Choć jakby parę kilo przytyła, to by xcałkiem ładnie wyglądała.

no 10 kilo na plusie i by wygladala super, ale kurcze wlasnie mi chodzi o to, jaki z niej szkielet jest okropny :nie:

animka
animka: dramat. ja właśnie zaczęłam oglądać http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,rozmowy-w-toku-300-kalorii-dziennie,8084,0,8088,odcinek.html masakra

zobacze za chwile, teraz ide zjesc obiad :bye:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ło Jezu, mogłas nie wspominać

Wiesz... może gdyby nie spała w solarium, na twarzy miała z 10% kosmetyków które ma na zdjęciach, miała normalnie zrobione włosy i mniej retuszu to wtedy nie była by taka zła :woot::mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobają mi się malutkie blondyneczki ze słodkimi, ślicznymi pyszczkami

To mnie zaskoczyłaś :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie gadaj, ona to w ogole jak czlowiek nie wyglada

No jak cyborg bardziej :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: o nia mi chodzi, ona wyglada jak same kosci, tragedia normalnie

Nie odchudzaj się już bo będziesz jak ona :lol:
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O Jezu, straszne rzeczy ;-) ale 80% katalogów nam znanych zawiera modelki, nawet w gazetce Tesco modelki dumnie reprezentują piżamę z promocji za 9,99 ;-)

straszne, czyli musze ogladac gazetki z tesco z modelkami? bez jaj, nie kupuje NICZEGO pod wzgledem tego, jak wyglada na modelce.
ToxicRat
ToxicRat
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no 10 kilo na plusie i by wygladala super, ale kurcze wlasnie mi chodzi o to, jaki z niej szkielet jest okropny

To tylko potwierdza fakt, że zbyt chude ciało piękne nie jest.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz... może gdyby nie spała w solarium, na twarzy miała z 10% kosmetyków które ma na zdjęciach, miała normalnie zrobione włosy i mniej retuszu to wtedy nie była by taka zł

wątpie, pewnie wtedy w ogóle by się nie nadawała do fotografowania ;P mnie drażni jej mina na każdym zdjęciu, taka sama :and: :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: straszne, czyli musze ogladac gazetki z tesco z modelkami? bez jaj, nie kupuje NICZEGO pod wzgledem tego, jak wyglada na modelce

po prostu ja napisałam, że większość katalogów zawiera modelki
Ty napisałaś, że oglądasz takie bez modelek
ja napisalam, ze i tak 80% te modelki zawiera
nikt nie wnika czy musisz ogladac i cos kupowac, czy nie :-)
ToxicRat
ToxicRat
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To mnie zaskoczyłaś

oj tam :P
Po prostu cholernie mi się podoba taki typ urody: delikatne, regularne rysy twarzy i jasne włosy :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.