Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Temat z nudów no i w sumie dawno takiego nie było ( chyba ).

Paulina Sykut - pogodynka tv Polsat, wygrała show "Tylko nas dwoje", brała udział w Idolu...
A teraz do rzeczy:







Pytania:
1. Podoba Wam się jej uroda ?
2. Co na "tak" co na "nie" ?

Pozdrawiam :)

mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011

czyli angelina jolie może śmiało powiedzieć o kimś, że jest brzydki bo sama jest super dupą i nikt nie powie, że zazdrości? a przeciętna kobieta nie może bo wyjdzie na zakompleksioną zazdrośnicę? trochę nielogiczne myślenie.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka: trochę racji masz, nie ma co ukrywać. ale czasem to zazdrość a czasem po prostu inny gust.


Powiem Ci, masakra :-) ja z tymi moimi koleżankami, mimo, że bardzo je lubię mam ochotę pocisnać :-) 'skoro ona jest przeciętna to brzydka o Tobie to zbyt delikatnie' lub cos w tym stylu, piekne nie są a oceniają innych jakby były bóg wie kim...

animka
animka: ja mam taką znajomą, którą większość uważa za bardzo atrakcyjną- dla mnie jest po prostu ładna, szału nie ma, bo po prostu nie lubię takich napompowanych blondyn z lokami na głowie.

przewaznie faceci takowe uwazaja za piękności, laski takich nie lubią :-)
Nemuri
Nemuri
  7 lutego 2011

bardzo mi sie podoba jej uroda, poza jedna rzecza policzki, mam podobne przy usmiechu i mnie to drazni;)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli angelina jolie może śmiało powiedzieć o kimś, że jest brzydki bo sama jest super dupą i nikt nie powie, że zazdrości? a przeciętna kobieta nie może bo wyjdzie na zakompleksioną zazdrośnicę? trochę nielogiczne myślenie.

masz rację po części, jest to logiczne co napisałaś :-) ale dosyć drastyczny przykład, no dla mnie jest po prostu dziwne mówienie o kims ze jest przecietny skoro sam jest brzydki ;P bardziej naturalne wydaje mi sie, aby Miss Świata oceniała kogos, ze jest przecietny. No nie wiem :woot:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No dla mnie by było grzechem napisać, że ona jest brzydka albo przeciętna

Jak by wszędzie po ulicy chodziły same takie "przeciętne" to wtedy bym ją tak nazwała :rotfl: Dla mnie przeciętność to coś co faktycznie wtapia się w tłum i ciężko to dostrzec. Ją ( moim zdaniem oczywiście ) ciężko by było przeoczyć w tłumie ;)
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przewaznie faceci takowe uwazaja za piękności, laski takich nie lubią :-)

nie wiem, dla mnie jest średnio atrakcyjna, ja wolę inny typ urody po prostu :)
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli angelina jolie może śmiało powiedzieć o kimś, że jest brzydki bo sama jest super dupą i nikt nie powie, że zazdrości? a przeciętna kobieta nie może bo wyjdzie na zakompleksioną zazdrośnicę? trochę nielogiczne myślenie.

no bo wiesz, normalne kobiety to kazdemu zazdrosza, jak nie wygladu, to kasy i dlatego kazdy negatywny komentarz MUSI byc spowodowany zazdroscia :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem Ci, masakra :-) ja z tymi moimi koleżankami, mimo, że bardzo je lubię mam ochotę pocisnać :-) 'skoro ona jest przeciętna to brzydka o Tobie to zbyt delikatnie' lub cos w tym stylu, piekne nie są a oceniają innych jakby były bóg wie kim...

a ty sama oceniasz je ze nie sa piekne - znaczy widocznie ze im zazdroscisz (twoje slowa).
Jasmina
Jasmina
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ją ( moim zdaniem oczywiście ) ciężko by było przeoczyć w tłumie ;)

Ja w ogóle bym na nią nie zwróciła uwagi :nie: Ale to ja :ssh:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty sama oceniasz je ze nie sa piekne - znaczy widocznie ze im zazdroscisz (twoje slowa).

tak, ale siebie też oceniam, że nie jestem piękna i to ta różnica, nie jestem zadufana w sobie i nie zadzieram nosa ;-) bo jestem obiektywna.
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale siebie też oceniam, że nie jestem piękna i to ta różnica, nie jestem zadufana w sobie i nie zadzieram nosa ;-) bo jestem obiektywna.

a skad wiesz, ze osoby, ktore tutaj oceniaja ta kobieta za ''przecietna'' nie sa obiektywne??
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo mi sie podoba jej uroda, poza jedna rzecza policzki, mam podobne przy usmiechu i mnie to drazni;)

Mi się tam podobają :mrgreen:
Ps. ślicznie wyszłaś na tej fotce co masz w miniaturce :zakochany:

Jasmina
Jasmina: Ja w ogóle bym na nią nie zwróciła uwagi Ale to ja

Oj tam, oj tam :rotfl: ;)
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale dosyć drastyczny przykład, no dla mnie jest po prostu dziwne mówienie o kims ze jest przecietny skoro sam jest brzydki

nie rozumiem dlaczego subiektywna ocena ma kogoś dziwić. dlatego jest subiektywna, bo jest dostosowana do gustu, preferencji danej osoby.
jedni ludzi lubią rudych i uważają je za super pięknych, a dla innych będą odrażający. brzydcy też mają prawo do opinii i oceny.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011

( temat się rozkręca, bardzo dobrze ) :ninja:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a skad wiesz, ze osoby, ktore tutaj oceniaja ta kobieta za ''przecietna'' nie sa obiektywne??

po prostu bo ona jest ładniejsza od 60% kobiet, które znam :-)
ciężki temat, po prostu chodzi mi o to, że nie lubię kiedy ktoś brzydki pisze o kimś ładnym, że jest przecietny i chyba nie ma sensu się zagłębiać dalej w temat :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo wiesz, normalne kobiety to kazdemu zazdrosza, jak nie wygladu, to kasy i dlatego kazdy negatywny komentarz MUSI byc spowodowany zazdroscia

czyli wychodzi, że wszystkie z nas to zazdrosne i zakompleksione suki;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.