Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Temat z nudów no i w sumie dawno takiego nie było ( chyba ).

Paulina Sykut - pogodynka tv Polsat, wygrała show "Tylko nas dwoje", brała udział w Idolu...
A teraz do rzeczy:







Pytania:
1. Podoba Wam się jej uroda ?
2. Co na "tak" co na "nie" ?

Pozdrawiam :)

animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (blizny potrądzikowe zostają na całe życie tak apropo

eee, nieeee, ja się ze swoich wyleczyłam :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie ogolnie zawody oparte tylko i wylacznie na wygladzie sa gowno warte

owszem, są, ale tak jak, żeby być lekarzem trzeba mieć do tego dryg, wiedzę i inteligencję, tak samo aby zostać miss świata trzeba mieć wygląd.
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najpierw trzeba dojrzeć w niej to coś, a w takiej brzyduli nikt by nic nie zauważył oprócz tego, że ma problemy

dlatego brzydule ratują świat na giełdach przed krachem, a ładne lansują się w mediach.

Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, zgadza się, ale odnosiło się to do mojej wypowiedzi i tak jakby napisałaś to za mnie.

nie, nie napisałam tego za ciebie. wysnułam dość sarkastyczny wniosek do jednej wypowiedzi. zresztą twoje zdanie podziela parę osób, więc równie dobrze mogłoby dotyczyć też innych. nie bawi mnie prześladowanie ludzi na forum.

Konto usunięte
Konto usunięte: no co ty, nie chcesz ratowac swiata itp

ratuję świat codziennie;d
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: owszem, są, ale tak jak, żeby być lekarzem trzeba mieć do tego dryg, wiedzę i inteligencję, tak samo aby zostać miss świata trzeba mieć wygląd.

ale wygląd to nie jest wartość. w obecnym świecie na prawdę z niezłego paszteta można coś ulepić.
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: owszem, są, ale tak jak, żeby być lekarzem trzeba mieć do tego dryg, wiedzę i inteligencję, tak samo aby zostać miss świata trzeba mieć wygląd.

nie rozdzielajmy tego i nie popadajmy w skrajności. lekarze też są przystojni, lekarki ładne, a i jakieś misski zdarzą się inteligentne.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka: eee, nieeee, ja się ze swoich wyleczyłam

nie wiem czy rozmawiamy o tym samym?



to miałam na myśli pisząc 'pooraną twarz trądzikiem' :lol:
ToxicRat
ToxicRat
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Na innych zdjęciach które oglądałam, jej nogi wyglądają podobnie. Wiadomo, jednemu się spodobają innemu nie :)

Po prostu - kwestia gustu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Też uważam, że ma piękne rysy twarzy :)

Regularne, niczego nie mas zbyt wielkiego, ani zbyt małego.
Do tego fajnym, naturalnym wyglądem się wyróżnia spośród naszych gwiazdek szołbiznesu ;P (nawet, jeśli te włosy ma farbowane xD)
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo robi karierę, otwiera pokazy najlepszych projektantów, jest na okładkach znanych pism - dla Ciebie to nic? ja uważam, że to bardzo dużo i jest to sukces, co nie znaczy, że jest to dla mnie szczyt sukcesu :-) nie dopowiadaj... pytałam gdzie napisałam, że to dla mnie szczyt sukcesu a Ty mi wkleiłaś mojego posta a reszte sobie sama wywnioskowałaś...

no widzisz, wedlug ciebie to cos super wielkiego - a wedlug mnie to nic ciekawego. dla mnie licza sie ludzie, ktorzy swoimi zawodami ratuja zycie czy musza w nich uzywac glowy. cala reszta nie wywoluje u mnie zadnych uczuc.
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo młodość i uroda przeminą...

dokladnie. i na starosc co :woot: nic. slawa trwa tylko 5 minut.
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011

dzisiejsza medycyna nie z takimi rzeczami sobie radzi. także blizny potrądzikowe to pikuś, jeśli ma się pieniądze czy szczęście.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ładne lansują się w mediach.

to dlaczego napisałaś, że ona jest pasztetem jakich mało? Ty to napisałaś tak?

animka
animka: ale wygląd to nie jest wartość. w obecnym świecie na prawdę z niezłego paszteta można coś ulepić.

owszem, nie jest to wartość, ale próbuję tylko powiedzieć, że do wszystkiego trzeba coś mieć... wątpie, że top modelka może być brzydka :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozdzielajmy tego i nie popadajmy w skrajności. lekarze też są przystojni, lekarki ładne, a i jakieś misski zdarzą się inteligentne.

nie rodzielam, próbuję tylko powiedzieć, że do każdego 'zawodu' trzeba mieć to coś.
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy rozmawiamy o tym samym?

ja piszę o bliznach a Ty trądzik pokazujesz :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiejsza medycyna nie z takimi rzeczami sobie radzi. także blizny potrądzikowe to pikuś, jeśli ma się pieniądze czy szczęście.

no dokładnie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no widzisz, wedlug ciebie to cos super wielkiego - a wedlug mnie to nic ciekawego. dla mnie licza sie ludzie, ktorzy swoimi zawodami ratuja zycie czy musza w nich uzywac glowy. cala reszta nie wywoluje u mnie zadnych uczuc.


Zgodze się i podzielam Twoje zdanie, są bardziej wartościowe zawody. Ale noo gdyby nie modelki to nie przeglądałabyś np katalogów z ciuchami :-) każdy zawód jest chociaż trochę pożyteczny...

Konto usunięte
Konto usunięte: także blizny potrądzikowe to pikuś, jeśli ma się pieniądze czy szczęście.

mój sąsiad z dołu miał trądzik różowaty czy coś takiego, i miał zabiego jakieś strasznie drogie, blizny zmalały ale nie zniknęły do konca.
mmaryjka
mmaryjka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty to napisałaś tak?

nie. dla mnie anja to dobra dupa.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie rodzielam, próbuję tylko powiedzieć, że do każdego 'zawodu' trzeba mieć to coś.

no tak, oczywiście. jednakże w dzisiejszym świecie wystarczy mieć minimum talentu i znajomości.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka: ja piszę o bliznach a Ty trądzik pokazujesz

no a nie widzisz 'między' tym trądzikiem także blizn?
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: owszem, nie jest to wartość, ale próbuję tylko powiedzieć, że do wszystkiego trzeba coś mieć... wątpie, że top modelka może być brzydka :-)

o to mi chodzi, że nawet jeśli ktoś jest pasztetem a ma kasę i załóżmy, że pójdzie do stylistki, wizażystki, fryzjera, kosmetyczki, chirurga, automatycznie "staje się ładna". a jeśli ktoś jest pustakiem to nic nie pomoże
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.