Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Temat z nudów no i w sumie dawno takiego nie było ( chyba ).

Paulina Sykut - pogodynka tv Polsat, wygrała show "Tylko nas dwoje", brała udział w Idolu...
A teraz do rzeczy:







Pytania:
1. Podoba Wam się jej uroda ?
2. Co na "tak" co na "nie" ?

Pozdrawiam :)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To tylko potwierdza fakt, że zbyt chude ciało piękne nie jest.

http://e4.pudelek.pl/p2491/c01138f2002114324d4b5043

nawet jej dodali kilka KG... :ninja:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To tylko potwierdza fakt, że zbyt chude ciało piękne nie jest.

jeszcze raz... :and:
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wątpie, pewnie wtedy w ogóle by się nie nadawała do fotografowania ;P mnie drażni jej mina na każdym zdjęciu, taka sama

bardziej by się "nadawała" niż w chwili obecnej, jeśli już możemy grupować ludzi na tych, którzy "zasłużyli" na fotografię

Konto usunięte
Konto usunięte: zobacze za chwile, teraz ide zjesc obiad

i słusznie, smacznego.
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No jak cyborg bardziej

no cos w tym styulu :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie odchudzaj się już bo będziesz jak ona

ja sie nie odchudzam :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu ja napisałam, że większość katalogów zawiera modelki Ty napisałaś, że oglądasz takie bez modelek ja napisalam, ze i tak 80% te modelki zawiera nikt nie wnika czy musisz ogladac i cos kupowac, czy nie :-)

nie, napisalas mi, ze gdyby nie modelki, to bym nie przegladala stron czy czasopism z ciuchami, a ja ci udowodnilam ze jest odwrotnie. ja nie neguje, ze te modelki sa wszedzie, ja tylko pisze, ze dla mnie mogloby ich w ogole nie byc.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
animka
animka: bardziej by się "nadawała" niż w chwili obecnej, jeśli już możemy grupować ludzi na tych, którzy "zasłużyli" na fotografię

no pewnie bardziej niz teraz, aczkolwiek jakby zmieniała wyraz twarzy to by było jakoś tak lepiej nie uważasz? :woot: nigdy nie widziałam na zdjęciu uśmiechu.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze dla mnie mogloby ich w ogole nie byc.

no i dobra niech bedzie ;-)
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
animka
animka: i słusznie, smacznego.

szybka jestem, juz zjadlam :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze raz...

a niby audriana (mam nadzieje ze dobrze napisalam) tak ladnie wyglada na the hills, a tu prosze...
Transcendencja
Transcendencja
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się jej uroda ?

Jasne że tak . Jest w moim typie ale jedna rzecz mnie strasznie odrzuca w ogóle u kobiet . Jeżeli ma różne kolory lakieru na dłoniach i stopach w tym przypadku na stópkach ma czarne a u dłoni ...w ogóle nie ma .
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak ladnie wyglada na the hills, a tu prosze...

masakra, nie potrzebnie dziewczyny popadają w komplesy, wszystkie okładki itp to sam photoshop i retusz robiony godzinami :and:
kolejny przykład:
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i dobra niech bedzie ;-)

no i spox :D

Konto usunięte
Konto usunięte: masakra, nie potrzebnie dziewczyny popadają w komplesy, wszystkie okładki itp to sam photoshop i retusz robiony godzinami kolejny przykład:

no wlasnie ja tego nie rozumiem, jak mozna popasc w kompleksy patrzac na zdjecia gwiazd - wiadomo ze wiekszosc jest po przerobkach przeciez :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kolejny przykład:

ma inny układ palców u dłoni, brak ponczochy na nodze, lekko wyszczuplone udo, wygładzony brzuch :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie ja tego nie rozumiem, jak mozna popasc w kompleksy patrzac na zdjecia gwiazd - wiadomo ze wiekszosc jest po przerobkach przeciez

dla mnie to chore
'jaka ona ładna, chuda, szczupła, nie ma cellulitu' :zonk:
porazka...
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wygładzony brzuch

akurat brzuch to ma ledwo co przerobiony, prawie ze w ogole jesli chodzi o wyglad - raczej po prostu podkolorowali go.

Konto usunięte
Konto usunięte: lekko wyszczuplone udo,

co jest durne, bo przeciez swoje tez ma szczuple :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: ma inny układ palców u dłoni

wyprostowali je :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat brzuch to ma ledwo co przerobiony, prawie ze w ogole jesli chodzi o wyglad - raczej po prostu podkolorowali go.

moim zdaniem jest dużo gładszy, tak samo pieprzyk na obojczyku, na zdjeciu przerobionym go nie ma.
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem jest dużo gładszy, tak samo pieprzyk na obojczyku, na zdjeciu przerobionym go nie ma.

na pierwszym zdjeciu jest jakby no nie wiem, slaba jakosc :woot: widac piksele, wiec w sumie ciezko mi sie sugerowac nim :Woot:

ide umyc wlosy :bye:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.