Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011 (pierwszy post)

Temat z nudów no i w sumie dawno takiego nie było ( chyba ).

Paulina Sykut - pogodynka tv Polsat, wygrała show "Tylko nas dwoje", brała udział w Idolu...
A teraz do rzeczy:







Pytania:
1. Podoba Wam się jej uroda ?
2. Co na "tak" co na "nie" ?

Pozdrawiam :)

Zadziora
Zadziora
  7 lutego 2011

Jak dla mnie jest przeciętna ;) Co nie znaczy, że brzydka.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Zadziora
Zadziora: Jak dla mnie jest przeciętna ;

Jak ona dla Was (piszę o Twoim i o innych postach) jest przeciętna to niektóre laski z tego forum nie są nawet brzydkie bo to za łagodne określenie, moim zdaniem troche ta ocena jest hmmm zbyt krytyczna?
Pewnie większość tutaj uważa się za ładnych lub przeciętnych, ale w takim wypadku to ona jest piękna ;d
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta ocena jest hmmm zbyt krytyczna?

Nie zrozumcie mnie źle, nie miałam na myśli, że ocena jest krytyczna bo Ty jesteś brzydka.
Po prostu widzę po moich koleżankach choćby nawet, 'ta brzydka, ta paskudna, ta ma cellulit, ta nic specjalnego, ta przeciętna' a same im się nie równają do pięt. :zonk: drażni mnie coś takiego :-)
Jasmina
Jasmina
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a same im się nie równają do pięt. drażni mnie coś takiego :-)

Nie trzeba być pięknym, by ocenić urodę drugiej osoby ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Jasmina
Jasmina: Nie trzeba być pięknym, by ocenić urodę drugiej osoby ;)

Owszem, ale trzeba spojrzeć trzeźwym okiem i ocenić kogoś obiektywnie ;-)
Po prostu nie rozumiem (piszę o moich koleżankach niektórych) jak można być brzydkim i o ładnej kobiecie powiedzieć, że jest przeciętna? Wydaje mi się, że to zazdrość.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i o ładnej kobiecie

ile ludzi, tyle gustów.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Jasmina
Jasmina
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że to zazdrość.

To nie zawsze musi być zazdrość ;) Kwestia gustu. Nie trzeba być pięknym, by ocenić urodę innej osoby według własnego gustu. Każdy inaczej postrzega piękno. Co dla jednego ładne, dla innego przeciętne.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Prinz
Prinz: ile ludzi, tyle gustów.

tak, ale jak samemu się wygląda jak 'Kwazimodo' to coś jest nie tak, kiedy wiemy, że ktoś jest ładniejszy od nas a piszemy, że jest brzydki ;P dla ludzi, co czytają wybiórczo: NIE PISZĘ O NIKIM Z TEGO FORUM!!! tylko i wyłącznie na przykładzie osób, które znam.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu nie rozumiem (piszę o moich koleżankach niektórych) jak można być brzydkim i o ładnej kobiecie powiedzieć, że jest przeciętna?

Myślę podobnie jak Ty ;) Moje zdanie jest takie, że owszem - ktoś się może komuś nie podobać, nie być w czyimś typie ale nie oznacza to, że oceniana osoba od razu ma być uznana za brzydką/przeciętną :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ale jak samemu się wygląda jak 'Kwazimodo' to coś jest nie tak, kiedy wiemy, że ktoś jest ładniejszy od nas a piszemy, że jest brzydki ;P

możliwe, że Ty tak robisz, ale ja nie. Ja uważam, że np Beckham, Iglesias etc są przystojniejsi ode mnie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ToxicRat
ToxicRat
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba Wam się jej uroda ?

tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Co na "tak" co na "nie" ?

na tak: twarz - ma ładne rysy.
na nie: nogi, ale może po prostu na tym zdjęciu tak niekorzystnie wyszły :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 lutego 2011
Prinz
Prinz: możliwe, że Ty tak robisz, ale ja nie. Ja uważam, że np Beckham, Iglesias etc są przystojniejsi ode mnie

nie robię, napisałam w moim pierwszym poscie, że jest ładna i uważam, że jest ładniejsza ode mnie :-) pisze ogólnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę podobnie jak Ty ;) Moje zdanie jest takie, że owszem - ktoś się może komuś nie podobać, nie być w czyimś typie ale nie oznacza to, że oceniana osoba od razu ma być uznana za brzydką/przeciętną :)

No dla mnie by było grzechem napisać, że ona jest brzydka albo przeciętna bo doskonale wiem, że jest ładniejsza ode mnie więc jaka ja bym musiała być? :lol:
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na tak: twarz - ma ładne rysy.

Też uważam, że ma piękne rysy twarzy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: na nie: nogi, ale może po prostu na tym zdjęciu tak niekorzystnie wyszły

Na innych zdjęciach które oglądałam, jej nogi wyglądają podobnie. Wiadomo, jednemu się spodobają innemu nie :)
animka
animka
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem, ale trzeba spojrzeć trzeźwym okiem i ocenić kogoś obiektywnie ;-) Po prostu nie rozumiem (piszę o moich koleżankach niektórych) jak można być brzydkim i o ładnej kobiecie powiedzieć, że jest przeciętna? Wydaje mi się, że to zazdrość.

trochę racji masz, nie ma co ukrywać. ale czasem to zazdrość a czasem po prostu inny gust.
ja mam taką znajomą, którą większość uważa za bardzo atrakcyjną- dla mnie jest po prostu ładna, szału nie ma, bo po prostu nie lubię takich napompowanych blondyn z lokami na głowie.
TheWitch
TheWitch
  7 lutego 2011

calkiem fajna jest, ale ma paskudne zeby.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.