SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011 (pierwszy post)
Przygotowywałam się do tego tematu bardzo ale to bardzo długo.
Same robienie screenów zajęło mi prawie 30 minut. (wiadomo wycięcie pogrupowanie ich w osobne numerki)
Mam nadzieje, że to o czym chcę dzisiaj poruszyć będzie dobrym tematem do owocnej dyskusji :D.

Od jakiegoś roku oglądam przeróżne kanały na YouTube - głównie te urodowe.
Robię to oczywiście w celach poznania opini innych dziewczyn na dany produkt lub też dowiedzieć się o jakiś nowinkach w kosmetyce.

Parę dni temu natrafiłam na kanał pewnej 'dziewczyny'. Na swoim kanale oczywiście zamieszcza haule zakupowe (gdzie pojawiają się głównie kosmetyki z wyższej półki [Chanel,Bobby Brown,Dior,Lancome,Shiseido]), jak i co mnie zdziwiło masaż antystarzeniowy. Ukazywanie ludziom jak dba się o cere przynajmniej w Polsce zrobiło się dość 'modne' - sama się zastanawiałam czy nie stworzyć takiego kanału.

Oglądam filmiki dziewczyny i natrafiłam na 'Nocną Toaletkę' - czyli jak zmywa makijaż.
I teraz pozwólcie że przedstawie 'rysunkowo' jak to u Niej mniejwiecej wygląda.












Tak wygląda jej nocna toaletka... O_o
Słyszałam, że dziewczyna ma totalnie bzika na punkcie starzenia,antyoksydantów.
Np. zanim rano chociażby podniesie rolety - musi mieć nałożony krem z filtrem.
Czasami zastanawiam się czy to nie jest już choroba ..

Ze wzgledów kosmetycznych rozumiem demakijaż,tonizację oraz krem pod oczy/krem na noc na całą twarz. W zupełności te 4 kroki wystarczą by cera była dobrze pielęgnowana i miała promienny wygląd.

Pytania
Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?
Filmik dotyczący ww. sytuacji trwa ok 8 minut - jest w przyśpieszonym tempie czyli zapewne zajmuje jej to okolo 30 minut .. tak mi się wydaje wiadomo(przynajmniej mi) śpieszy się ze zmyciem makijażu czy też jakiekolwiek brudu z twarzy po całym dniu byle szybko położyć się spać bo jest już się zmęczonym.

Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej? :and:

I milsze pytanie
Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

ogólnie zapraszam wszystkich do nocnych rozmów urodowych. :ziober2:

(filmik jeżeli kogoś zainteresuje mogę podać nie podawałam tutaj bo lubicie patrzeć na obrazki z tego co wiem :D)
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: michelle phan


ta to ponoć mocno religijna jest.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Dodanie do zakładek?

no wlasnie, zakladki, dzieki, nie moglam sobie przypomniec :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: to są chyba jakieś soczewki nie jestem pewna czy to ona zaraz ją prześledze :O

http://www.youtube.com/watch?v=bHVOxhEpjp0 :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ta to ponoć mocno religijna jest.

taa? w sensie ze nawiedzona, czy po prostu chce zostac zakonnica?? :mrgreen:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=bHVOxhEpjp0 :)

ile wyświetleń.

17.401.311
suty opadły.
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taa? w sensie ze nawiedzona, czy po prostu chce zostac zakonnica??

gdzieś to czytałam że ona wiesz regularnie do kościółka .. nie odpuści..
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile wyświetleń. 17.401.311 suty opadły.

no co, wszyscy chca wygladac jak lady gaga!
po tym, jak wyszla w kiecce z bekonu to w sklepach przez dwa tygodnie nie mozna go bylo dostac :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzieś to czytałam że ona wiesz regularnie do kościółka .. nie odpuści..

ech, przypomnialas mi ze musze isc jutro do kosciola, bo inaczej mama mnie nie poczestuje zarypistym obiadem :/
to sie nazywa szantaz :and:
animka
animka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, nie, ja ja sobie dodalam do linkow w firefoxie, nie na youtube, to sie tutaj jakos inaczej nazywa wiem ze inaczej, bo uzywalam tego na laptopie mojej mamy i ona miala to jakos po polsku wszystko, z tym ze nie pamietam dokladnie jak to sie zwalo

no też mam taki pasek ale nie wiem jak to się zwie- zakładki może? :woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
animka
animka: no też mam taki pasek ale nie wiem jak to się zwie- zakładki może?

no zakladki wlasnie, julciak przed chwila o tym wspomniala :P
Sensi
Sensi
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie, zakladki, dzieki, nie moglam sobie przypomniec
Spoko. :mrgreen:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no co, wszyscy chca wygladac jak lady gaga!

ale dziewczyna ogólnie ma talent.
mówie o Michelle ona ma w ogóle podpisaną umowę z Lancome.. ciekawi mnie ile dostaje jako partnet YT .. :ziober2:

ja byłam dzisiaj w kościele tak więc możesz mi zazdrościć ja jutro obiad dostane :ziober2:
Sensi
Sensi
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to sie nazywa szantaz
mi zaczęła grozić, że nie dostane naleśników, bo świetne robi, jak nie przestane kupować książek. :D Dziś kupiłam 6. :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Spoko.

:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale dziewczyna ogólnie ma talent. mówie o Michelle ona ma w ogóle podpisaną umowę z Lancome.. ciekawi mnie ile dostaje jako partnet YT ..

przypuszczam ze niezla sumke :D ale w sumie nalezy jej sie, w koncu dobrze robi to co robi :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja byłam dzisiaj w kościele tak więc możesz mi zazdrościć ja jutro obiad dostane

osz ty :gothiclady:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Sensi
Sensi: mi zaczęła grozić, że nie dostane naleśników, bo świetne robi, jak nie przestane kupować książek. :D Dziś kupiłam 6.

chamstwo :nie:
to moze sproboj jakos te ksiazki przed nia ukryc :woot:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Dziś kupiłam 6.

jakie jakie ? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: przypuszczam ze niezla sumke :D ale w sumie nalezy jej sie, w koncu dobrze robi to co robi :)

gdzieś czytałam, że podobno 1k dolców za filmik .. jeszcze zależy jaką ma oglądalność.
ale jej filmik to przecież każdy po 1 mln odwiedzin ma :ziober2
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.