SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011 (pierwszy post)
Przygotowywałam się do tego tematu bardzo ale to bardzo długo.
Same robienie screenów zajęło mi prawie 30 minut. (wiadomo wycięcie pogrupowanie ich w osobne numerki)
Mam nadzieje, że to o czym chcę dzisiaj poruszyć będzie dobrym tematem do owocnej dyskusji :D.

Od jakiegoś roku oglądam przeróżne kanały na YouTube - głównie te urodowe.
Robię to oczywiście w celach poznania opini innych dziewczyn na dany produkt lub też dowiedzieć się o jakiś nowinkach w kosmetyce.

Parę dni temu natrafiłam na kanał pewnej 'dziewczyny'. Na swoim kanale oczywiście zamieszcza haule zakupowe (gdzie pojawiają się głównie kosmetyki z wyższej półki [Chanel,Bobby Brown,Dior,Lancome,Shiseido]), jak i co mnie zdziwiło masaż antystarzeniowy. Ukazywanie ludziom jak dba się o cere przynajmniej w Polsce zrobiło się dość 'modne' - sama się zastanawiałam czy nie stworzyć takiego kanału.

Oglądam filmiki dziewczyny i natrafiłam na 'Nocną Toaletkę' - czyli jak zmywa makijaż.
I teraz pozwólcie że przedstawie 'rysunkowo' jak to u Niej mniejwiecej wygląda.












Tak wygląda jej nocna toaletka... O_o
Słyszałam, że dziewczyna ma totalnie bzika na punkcie starzenia,antyoksydantów.
Np. zanim rano chociażby podniesie rolety - musi mieć nałożony krem z filtrem.
Czasami zastanawiam się czy to nie jest już choroba ..

Ze wzgledów kosmetycznych rozumiem demakijaż,tonizację oraz krem pod oczy/krem na noc na całą twarz. W zupełności te 4 kroki wystarczą by cera była dobrze pielęgnowana i miała promienny wygląd.

Pytania
Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?
Filmik dotyczący ww. sytuacji trwa ok 8 minut - jest w przyśpieszonym tempie czyli zapewne zajmuje jej to okolo 30 minut .. tak mi się wydaje wiadomo(przynajmniej mi) śpieszy się ze zmyciem makijażu czy też jakiekolwiek brudu z twarzy po całym dniu byle szybko położyć się spać bo jest już się zmęczonym.

Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej? :and:

I milsze pytanie
Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

ogólnie zapraszam wszystkich do nocnych rozmów urodowych. :ziober2:

(filmik jeżeli kogoś zainteresuje mogę podać nie podawałam tutaj bo lubicie patrzeć na obrazki z tego co wiem :D)
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sobie za pilka to jej zarobki to nic :P

na waciki jej starczy :D.

dużo lat ona nie ma więc - jeżeli robi to co lubi i jeszcze na tym zarabia to już w ogóle istne niebo na ziemi.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na waciki jej starczy :D. dużo lat ona nie ma więc - jeżeli robi to co lubi i jeszcze na tym zarabia to już w ogóle istne niebo na ziemi.

now lasnie :mrgreen:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011

Nasza fanatyczka dodała nowy film jestem w trakcie oglądania.

ile ona ma kremów ...


:zonk:

razotka
razotka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nasza fanatyczka dodała nowy film jestem w trakcie oglądania. ile ona ma kremów ...

ma tragiczne powieki :and:
a raczej ich brak :and:
ToxicRat
ToxicRat
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?

Jakaś paranoja :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej?

Nie, ja wychodzę z założenia, że im mniej chemii na pysku, tym lepiej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

Zmywam makijaż płynem do demakijażu (jeśli miałam makijaż) i myję mordę wodą z delikatnym mydłem.
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ma tragiczne powieki a raczej ich brak

taka juz uroda japonek, nic one na to nie poradza :)
madzia2143
madzia2143
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasami zastanawiam się czy to nie jest już choroba ..

no wydaje mi się że podchodzi to pod jakąś fobię :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej?

raczej nie..

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

nie jest jakaś rozbudowana jak ta wyżej. wchodząc do łazienki myję zęby i zmywam makijaż, wchodzę pod prysznic, wklepuję w siebie balsam do biustu, balsam ujędrniający na brzuch uda pośladki i ramiona, nawilżający balsam na łydki i przedramię, później myję twarz i przemywam chusteczką nawilżającą by się upewnić że jest czysta i nakładam krem. Ot co.
pijana
pijana
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?

No trochę przegina :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej?

W życiu xD Przynajmniej nie w młodym wieku
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

Zmywam cały makijaż płynem micelarnym, nałożę czasem jakiś krem i spać xD
razotka
razotka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: taka juz uroda japonek, nic one na to nie poradza :)

wiem :and:
pamiętam tą z Grey's Anatomy :woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem pamiętam tą z Grey's Anatomy

no tez ja pamietam, chociaz ogladalam tylko pierwsza serie tego serialu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nasza fanatyczka dodała nowy film jestem w trakcie oglądania. ile ona ma kremów ...

nie az tak duzo :)
razotka
razotka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tez ja pamietam, chociaz ogladalam tylko pierwsza serie tego serialu :)

tak mnie zawsze irytowała przez swoją urodę
:crylol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak mnie zawsze irytowała przez swoją urodę

:mrgreen: ona ogolnie miala taka troche dziwna role :) nie wiem jak pozniej, bo sie przestalam interesowac, ale przynajmniej na poczatku:)
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie az tak duzo :)

Dla mnie to jest masakra ..
Azjatki w ogóle mają obsesje na punkcie swojej urody ..
razotka
razotka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ona ogolnie miala taka troche dziwna role :) nie wiem jak pozniej, bo sie przestalam interesowac, ale przynajmniej na poczatku:)

No później to doceniłam ją jako aktorke a znowuż Meredith uroda zaczeła mnie wkurzać :D
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?

Bardzo prawdopodobne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej?

Nie wiem. Może ze dwa tyga bym wytrzymała :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

Właśnie jestem po :ninja:
- zmywam makijaż z oczu ( wacik + płyn )
- żel do mycia twarzy
- tonik
- krem
2 razy w tyg. peeling i czasem jakaś maseczka. Eto wsjo.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.