SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011 (pierwszy post)
Przygotowywałam się do tego tematu bardzo ale to bardzo długo.
Same robienie screenów zajęło mi prawie 30 minut. (wiadomo wycięcie pogrupowanie ich w osobne numerki)
Mam nadzieje, że to o czym chcę dzisiaj poruszyć będzie dobrym tematem do owocnej dyskusji :D.

Od jakiegoś roku oglądam przeróżne kanały na YouTube - głównie te urodowe.
Robię to oczywiście w celach poznania opini innych dziewczyn na dany produkt lub też dowiedzieć się o jakiś nowinkach w kosmetyce.

Parę dni temu natrafiłam na kanał pewnej 'dziewczyny'. Na swoim kanale oczywiście zamieszcza haule zakupowe (gdzie pojawiają się głównie kosmetyki z wyższej półki [Chanel,Bobby Brown,Dior,Lancome,Shiseido]), jak i co mnie zdziwiło masaż antystarzeniowy. Ukazywanie ludziom jak dba się o cere przynajmniej w Polsce zrobiło się dość 'modne' - sama się zastanawiałam czy nie stworzyć takiego kanału.

Oglądam filmiki dziewczyny i natrafiłam na 'Nocną Toaletkę' - czyli jak zmywa makijaż.
I teraz pozwólcie że przedstawie 'rysunkowo' jak to u Niej mniejwiecej wygląda.












Tak wygląda jej nocna toaletka... O_o
Słyszałam, że dziewczyna ma totalnie bzika na punkcie starzenia,antyoksydantów.
Np. zanim rano chociażby podniesie rolety - musi mieć nałożony krem z filtrem.
Czasami zastanawiam się czy to nie jest już choroba ..

Ze wzgledów kosmetycznych rozumiem demakijaż,tonizację oraz krem pod oczy/krem na noc na całą twarz. W zupełności te 4 kroki wystarczą by cera była dobrze pielęgnowana i miała promienny wygląd.

Pytania
Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?
Filmik dotyczący ww. sytuacji trwa ok 8 minut - jest w przyśpieszonym tempie czyli zapewne zajmuje jej to okolo 30 minut .. tak mi się wydaje wiadomo(przynajmniej mi) śpieszy się ze zmyciem makijażu czy też jakiekolwiek brudu z twarzy po całym dniu byle szybko położyć się spać bo jest już się zmęczonym.

Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej? :and:

I milsze pytanie
Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

ogólnie zapraszam wszystkich do nocnych rozmów urodowych. :ziober2:

(filmik jeżeli kogoś zainteresuje mogę podać nie podawałam tutaj bo lubicie patrzeć na obrazki z tego co wiem :D)
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to jest masakra .. Azjatki w ogóle mają obsesje na punkcie swojej urody ..

wiesz, nie generalizowalabym, na pewno nie wszystkie :)

ja tam ma w domu 3 szuflady samych rzeczy do ciala, twarzy i wlosow wiec... lepiej juz sie nie odzywam :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: No później to doceniłam ją jako aktorke a znowuż Meredith uroda zaczeła mnie wkurzać :D

meredith to byla ta co z tym lekarzem sypiala, tak??
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, nie generalizowalabym, na pewno nie wszystkie :)

Wszystkie... już Ci mówię dlaczego.
Większośc firm kosmetycznych np. Loreal wprowadził na kraje azjatyckie masę kremów wybielających które nie są dostepne np w Europie. Azjatki chca być po prostu 'białe' bez żadnych zółtych pigmentów.
razotka
razotka
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: meredith to byla ta co z tym lekarzem sypiala, tak??

:tak:
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie... już Ci mówię dlaczego. Większośc firm kosmetycznych np. Loreal wprowadził na kraje azjatyckie masę kremów wybielających które nie są dostepne np w Europie. Azjatki chca być po prostu 'białe' bez żadnych zółtych pigmentów.

nie wszystkie :)
chodzilam z paroma na ten sam form w szkole i chyba ostatnia rzecza, jaka robily bylo uwielbianie sie w kosmetykach :)
to ze niektorzy chca byc biali, to tylko niektorzy - zreszta wiele polek chce byc czarne, smolac sie na solarium, ale jakos nikt nie mowi, ze polki maja obsesje na punkcie solarki... :P
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta wiele polek chce byc czarne, smolac sie na solarium, ale jakos nikt nie mowi, ze polki maja obsesje na punkcie solarki... :P


W Polsce ponoć solaria już upadają .. ale nadal widzę wyjarane laski.
ToxicRat
ToxicRat
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam ma w domu 3 szuflady samych rzeczy do ciala, twarzy i wlosow wiec... lepiej juz sie nie odzywam

o matko :szok: używasz tego wszystkiego?
Zadziora
Zadziora
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

Zmywam makijaż, myje twarz i nakładam krem. Kurde jak bym miała przed snem tyle rzeczy robić, to by mnie ranek zastał :mrgreen:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tam ma w domu 3 szuflady samych rzeczy do ciala, twarzy i wlosow wiec... lepiej juz sie nie odzywam


ale Ty chyba jak masz np. kosmetyki do włosów to nie kładziesz ich wszystkich na raz XD
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 stycznia 2011

Tyle zabawy z twarzą:nie:.
Obsesja.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

Jeżeli chodzi o twarz, to :
1. Puszczam zimną wodę, ''namaczam''buzię.
2. Myję ja mydłem, zwykłym, żadnym specjalnym.
3. Spłukuję dokładnie.

Koniec.

Nie używam żadnych toników, mleczek, kremów, niczego takiego. No chyba, że latem i mam buzię za mocno opaloną, to faktycznie używam kremu, ale tylko dlatego, że mnie skóra ciągnie na samym początku.

:).
:ziober2:
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie używam żadnych toników, mleczek, kremów, niczego takiego.

Uważasz, że to strata pieniędzy czy po prostu Twoja cera tego nie potrzebuje ?
Zadziora
Zadziora
  29 stycznia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie używam żadnych toników, mleczek, kremów, niczego takiego.

W ogóle nie kremujesz twarzy?
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważasz, że to strata pieniędzy czy po prostu Twoja cera tego nie potrzebuje ?

Żadna strata:). Jeżeli ktoś lubi i musi, to niech się pielęgnuje nawet godzinę przed lustrem, wydając na to krocie :).

A czy potrzebuje ? Na pewno by jej się cos tam przydało dodatkowego :D Jednak ja z cerą nigdy nie miałam problemów żadnych. Zmarszczki małe są już normą w moim wieku, więc z tym nie walczę za pomocą kremów. Toniki, mleczka, to mnie nigdy nie bawiło, zawsze mi było szkoda czasu na takie zabiegi.

Ale nie dodałam, że raz na tydzień robię peeling buzi, ale trwa to pewnie z pół minuty:D.
:ziober2:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  29 stycznia 2011
Zadziora
Zadziora: W ogóle nie kremujesz twarzy?

Nie.

Tylko latem, jak pisałam. Jak za bardzo mi Słońce spiecze buzię, to wtedy tak, używam. Ale ogolnie to nie.
:ziober2:
Zadziora
Zadziora
  29 stycznia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie. Tylko latem, jak pisałam. Jak za bardzo mi Słońce spiecze buzię, to wtedy tak, używam. Ale ogolnie to nie.


Też bym tak chciała! Ja mam bardzo suchą skórę.
A balsamy używasz do ciała?
SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Jednak ja z cerą nigdy nie miałam problemów żadnych.

No ja też nigdy nie miałam ale tonik mam.

ale twarzy to codzien nie kremuję :nie:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.