SoDope
SoDope
  29 stycznia 2011 (pierwszy post)
Przygotowywałam się do tego tematu bardzo ale to bardzo długo.
Same robienie screenów zajęło mi prawie 30 minut. (wiadomo wycięcie pogrupowanie ich w osobne numerki)
Mam nadzieje, że to o czym chcę dzisiaj poruszyć będzie dobrym tematem do owocnej dyskusji :D.

Od jakiegoś roku oglądam przeróżne kanały na YouTube - głównie te urodowe.
Robię to oczywiście w celach poznania opini innych dziewczyn na dany produkt lub też dowiedzieć się o jakiś nowinkach w kosmetyce.

Parę dni temu natrafiłam na kanał pewnej 'dziewczyny'. Na swoim kanale oczywiście zamieszcza haule zakupowe (gdzie pojawiają się głównie kosmetyki z wyższej półki [Chanel,Bobby Brown,Dior,Lancome,Shiseido]), jak i co mnie zdziwiło masaż antystarzeniowy. Ukazywanie ludziom jak dba się o cere przynajmniej w Polsce zrobiło się dość 'modne' - sama się zastanawiałam czy nie stworzyć takiego kanału.

Oglądam filmiki dziewczyny i natrafiłam na 'Nocną Toaletkę' - czyli jak zmywa makijaż.
I teraz pozwólcie że przedstawie 'rysunkowo' jak to u Niej mniejwiecej wygląda.












Tak wygląda jej nocna toaletka... O_o
Słyszałam, że dziewczyna ma totalnie bzika na punkcie starzenia,antyoksydantów.
Np. zanim rano chociażby podniesie rolety - musi mieć nałożony krem z filtrem.
Czasami zastanawiam się czy to nie jest już choroba ..

Ze wzgledów kosmetycznych rozumiem demakijaż,tonizację oraz krem pod oczy/krem na noc na całą twarz. W zupełności te 4 kroki wystarczą by cera była dobrze pielęgnowana i miała promienny wygląd.

Pytania
Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?
Filmik dotyczący ww. sytuacji trwa ok 8 minut - jest w przyśpieszonym tempie czyli zapewne zajmuje jej to okolo 30 minut .. tak mi się wydaje wiadomo(przynajmniej mi) śpieszy się ze zmyciem makijażu czy też jakiekolwiek brudu z twarzy po całym dniu byle szybko położyć się spać bo jest już się zmęczonym.

Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej? :and:

I milsze pytanie
Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

ogólnie zapraszam wszystkich do nocnych rozmów urodowych. :ziober2:

(filmik jeżeli kogoś zainteresuje mogę podać nie podawałam tutaj bo lubicie patrzeć na obrazki z tego co wiem :D)
ZacnyUser
ZacnyUser
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rybnik jest nudny ;p nie ma się gdzie pobawić -___-

Można znaki drogowe kraść. :ziober2:
madzia2143
madzia2143
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Można znaki drogowe kraść.

czego się tu można dowiedzieć ; D
i wykładowców z PŚ z Gliwic lubią mordować i wrzucać do zalewu :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i to mi chodzi. A nie że masz 10 masełek do ciała i uwaga. 1 ręcę smarujesz masłem kakaowym 2 - brzuch waniliowym 3 - łydki morelowym 4 - tyłek truskawkowym 5 - biodra brzoskwiniowym i ten ... tego powtarzasz to w dzień w dzień. :D

:lol2:
nie, wtedy bym smierdziala chyba niesamowicie, jakby sie te wszystkie zapachy zmieszaly...
chociaz z drugiej strony moze pachnialabym jak salatka owocowa :woot:
agoosiaaa
agoosiaaa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra, kwestia pachnących maseł do ciała jest dla mnie zrozumiała :D Ja tak mam z antyperspirantami

mnie duzo antyperspirantow uczula :ninja:
wiec za bardzo nie probuje, zostaje przy paru sprawdzonych :)
sylwik
sylwik
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

pod prysznicem myje twarz zelem, kladac sie spac zmywam makijaz oczu dwufazowym plynem do demakijazu. tyle:woot:
Paulinessa
Paulinessa
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D


-demakijaż oczu - płyn dwufazowy Ziaja
-mycie twarzy żelem Olay do cery normalnej/mieszanej
-obecnie skończył mi się płyn micelarny
-krem Triacneal Avene

-czasem balsam na usta i olejek rycynowy na rzęsy
poike
poike
  30 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo zdaje egzamin? bo w okół ust mam strasznie suchą skórę ; /

tak, to mój ulubiony krem nawilżający, jako jeden z nielicznym mnie nie zapycha (mowa o tym MD)
Mariettaa
Mariettaa
  1 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy te pozostałe kroki to nie jest jakiś fanatyzm dotyczący starzenia ?

katastrofa ;d czasu nie oszuka...
jakby nie było kosmetyki też niszczą twarz...
moja babcia nic nie stosowała... moze nie było kasy, może tak się złożyło, ale jedyny krem jaki u niej widziałąm to niebieska klasyczna nivejka.... a cerę ma idealną jak na 68 lat i zmarszczek o dziwo jak na wiek nie wiele...

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Wy jakbyście miały takich 10 kroków (które widać że 7 dni w tygodniu stosuje) jak ta dziewczyna czy wytrałybyście w takich mocnych postanowieniach w ramach walki antystarzeniowej?

nie. szkoda czasu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wygląda wasza nocna toaletka ? pomijając mycie zębów :D

żel/peeling, tonik, krem na noc.
wszystko, czyba, że pani dematolog czasami mi coś wymyśla :)
SoDope
SoDope
  1 lutego 2011
Mariettaa
Mariettaa: a cerę ma idealną jak na 68 lat i zmarszczek o dziwo jak na wiek


bo nawilżanie to podstawa.
tak z tego wszystkiego wychodzi.
ToxicRat
ToxicRat
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie duzo antyperspirantow uczula wiec za bardzo nie probuje, zostaje przy paru sprawdzonych :)

Mnie na szczęście nie, więc mam z 8 różnych :P
I w zależyności od humoru używam jakiegoś z nich (a i czasem inwestuję w nowy :ninja:)
TheWitch
TheWitch
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie na szczęście nie, więc mam z 8 różnych :P I w zależyności od humoru używam jakiegoś z nich (a i czasem inwestuję w nowy )

no mi sie zaczelo jakos od kiedy zaczelam uzywac antyperspirantu z garniera, jakos rok temu, i od tej pory mam przerypane z tym :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.